طرح فروش بهمن موتور

بهمن موتور هم همانند شرکت خودرو سازی دیگر (ایران خودرو و سایپا) برای عرضه محصولات خود در بازار خودرو روش طرح فروش با قرعه کشی در دو مدل فروش فوری و فروش فوق العاده اتنخاب کرده است، این طرح هر ماهه با توجه به ظرفیت عرضه و توان تولید اعلام می شود، همچنین بهمن موتور در طرح های فروش خود محصولات تجاری نیز عرضه می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
طرح فروش بهمن موتور

طرح فروش بهمن موتور ویژه طرح جوانی جمعیت

بهمن موتور در نظر دارد تا با توجه به دستور حمایت از طرح جوانی جمعیت در سال 1400 اقدام به آغاز طرح فروش فوری  4 محصول خود ویژه متقاضیان دارای شرایط جوانی جمعیت کند، این طرح از روز شنبه مورخ 10 دی ماه آغاز خواهد شد و تا روز دوشنبه مورخ 12 در ماه آغاز خواهد شد، موعد تحویل این 4 محصول 30 روز کاری می باشد .

طرح فروش بهمن موتور

طرح فروش فوری بهمن موتور ویژه خودرو فرسوده

بهمن موتور با توجه به قانون جایگزینی خودروهای فرسوده اقدام به انتشار ابلاغیه طرح فروش محصولات خود در قالب فروش فوری با قرعه کشی ویژه متقاضایان واجد شرایط  کرده است ، این طرح فروش بهمن موتور با 3 محصول از روز شنبه مورخ 10 دی ماه ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد و تا روز دوشنبه مورخ 12 دی ماه ادامه خواهد داشت ، موعد تحویل 3 خودرو را شرکت بهمن موتور 30 روز کاری پس از تکمیل فرآیند ثبت نام اعلام کرده است.

طرح فروش بهمن موتور

طرح فروش نقدی محصولات تجاری بهمن موتور

طرح فروش  بهمن موتور با 4 محصول از روز شنبه مورخ 19 آذر ماه از ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد، این طرح تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

طرح فروش بهمن موتور

طرح فروش فوری بهمن موتور ویژه آذر

طرح فروش فوری بهمن موتور از روز سه شنبه مورخ 1 آذر ماه آغاز خواهد شد، در این طرح 5 محصول از جمله دیگنیتی پرستیژ قرار است عرضه شود، این طرح به مدت 3 روز بوده و تا روز جمعه مورخ 4 آذر ماه ادامه خواهد داشت، همچنین موعد تحویل این طرح فروش فوق العاده 30 روز خواهد بود.

طرح فروش بهمن موتور

طرح فروش نقدی محصولات فیدلیتی و دیگنیتی ویژه آبان ماه از روز دوشنبه مورخ ۱۷ آبان ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد.

تاریخ انتشار 14/آبان/1400