درخواست خرید خودرو

ما می توانیم خودرو مورد نظر شما را با شرایط دلخواهتان پیدا کنیم!

ثبت درخواست

خرید خودرو

  • شما می توانید خودرو موردنظر خود را از بین خودروهای کارشناسی شده و تایید شده مجموعه هم انتخاب کنید و خرید خودرو خود را انجام دهید:

موجود

بنز SL500

2009

$6,800,000,000تومان

ویژگی های خرید سفارشی اتولایف

خرید خودرو با خیال راحت در اتولایف

مشاوره رایگان در امر خرید
انتخاب بهترین خودرو
کارشناسی کامل خودرو
ارائه گواهی نامه کارشناسی
تایید اصالت اسناد و مدارک
استعلام عوارض و بدهی ها
تنظیم قرارداد حقوقی
انتقال مالکیت در کوتاهترین زمان
همراهی تا لحظه تعویض پلاک
ضمانت بهترین شرایط
مناسب ترین قیمت
تضمین امنیت معامله

خرید خودرو بدون دردسر

خرید خوردو از سامانه های درج آگهی خودرو یک کار پر دردسر می باشد که در خریداران و فروشنده های خودرو همیشه با آن روبرو می شوند، در ابتدا شما با بیش از هزار آگهی خودرو روبرو می شوید که قیمت های متفاوتی برای خودرو خود فروشنده اعلام کرده اند و در بین این آگهی های فروش آگهی های غیر واقعی و کلاهبرداری نیز وجود دارد.

اگر بتوانید در بین این آگهی ها فروشنده واقعی را پیدا کنید باید به سراغ خودرو با حداکثر سلامتی بروید در بین خودروهای مورد تایید از نظر ظاهری به دنبال قیمت مناسب و منصفانه باشید، تمامی این روند بسیار طاقت فرسا و سخت می باشد و در نهایت چندین خودرو را بعد دیدن صدها آگهی انتخاب خواهید کرد که برای خرید به سراغ آنها خواهید رفت و تازه شروع فرآیند اصلی خرید خودرو است.

اما مجموعه تخصصی خودرو اتولایف تمامی این فرآیند شما را راحت کرده است و فقط نیازه خودرو مورد نظر خود را در بین ده ها خودرو موجود در مجموعه جستجو کنید و در صورت موجود نبودن فقط باید ثبت درخواست را انجام بدهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در روند خرید خودرو شما همراهتان باشند و خودرو مد نظر شمارا با بالاترین سطح کیفی و همچنین منصفانه ترین قیمت پیدا کنند.

فرآیند خرید خودرو در اتولایف فقط در بخش پیدا کردن خودرو نمی باشد و در تمامی مراحل از ابتدا که پیدا کردن خودرو مد نظر شما ، کارشناسی و بررسی سلامت خودرو تا عقد قرارداد و انتقال سند همراه شما خواهند بود تا یک خرید مطمئن و بدون دردسر داشته باشید.

خرید خودرو از اتولایف

فرآیند خرید خودرو عموما برای افراد کاری بسیار پر دردسر است، بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو همیشه قصد دارند تا خودروهای موجود خود را به عنوان خودرو بدون نقص و مشکل به مشتریان خرید خودرو به فروش برسانند و حداکثر سود را کنند.

در حال حاضر اتولایف بصورت تخصصی بر روی خرید خودروهای وارداتی و مونتاژ فعالیت میکند

در این بین مشتریان در اکثر اوقات متضرر می شوند و قصد می کنند تا به صورت مستقیم به سراغ مصرف کننده بروند و خودرو را از صاحب اصلی آن خریداری کنند، اما باز در این نوع خرید خودرو امکان متضرر شدن خریدار خودرو وجود دارد، زیرا عموما خریدارهای خودرو به تمامی بخش های فنی، ظاهری یا حتی حقوقی خودرو آشنایی ندارند.

خرید خودرو از اتولایف

اما خرید ماشین از اتولایف این مشکلات را ندارد، در این شرکت همواره تلاش می شود که بهترین خودرو با کمترین ایراد ممکن اعم از ظاهری و فنی به مشتریان پیشنهاد شود، تمامی خودرو های که به مرحله فروش خودرو می رسند کارشناسی شده هستند و دارای برگه تاییده کارشناسی می باشند.

همچنین اتولایف صرفا وظیفه خرید و فروش خودرو و یا حتی کارشناسی را در مراحل خرید ماشین را ندارد، شما را از مشاوره خودرو تا انتقال سند همراهی می کند که حتی در مسائل حقوقی هم به مشکل نخورید و شما با اطمینان کامل اقدام به خرید خودرو کنید.

روش های خرید خودرو

یکی از ساده ترین روش های خرید خودرو از اتولایف تکمیل فرم درخواست خودرو می باشد که خودرو مد نظر با توجه به سلیقه و بودجه شما برای شما پیدا می کنند و بدون واسطه خودرو برای شما خریداری می کند، همچنین می توانید با مشاوران ما با شماره 02191303100 در تماس باشید.

مراحل خرید خودرو از اتولایف

شما در اتولایف به روش می توانید اقدام به خرید خودرو کنید،در هر دو روش شما در کوتاه ترین زمان ممکن به خودرو مد نظر خود با بالاترین سطح سلامت و تمیزی چه از نظر فنی و چه از نظر ظاهر به همراه برگه کارشناسی و بدون واسطه دست خواهید یافت، اما نکته مهم این است که شما در کنار خرید ماشین مطمئن همراهی تیم تخصص اتولایف از انتخاب تا سند زدن را خواهید داشت.

مراحل خرید خودرو از اتولایف

خرید خودرو از موجودی های اتولایف

در روش نخست می توانید موجودی های خودرو شرکت اتولایف را بررسی کنید و در صفحه خرید خودرو اقدام به بررسی و پیدا کردن خودرو مد نظر خود کنید و در صورت یافتن خودرو مد نظر با درخواست خرید ماشین یا تماس مستقیم با تیم فروش اتولایف برای بازدید حضوری و نهایی کردن فرآیند خرید به مجموعه اتولایف مراجعه کنید.

خرید خودرو از طریق مشاوره و درخواست

در روش دوم در صورت موجود نبودن خودرو مد نظر در بخش مشاوره خودرو می توانید در خواست خرید خودرو مد نظرتان را ثبت کنید تا با توجه به بودجه و درخواست شما تیم مشاوره و خرید شرکت اتولایف خودرو مد نظر شما را در بین صدها آگهی فروش خودرو پیدا کنند و پس از تاییدیه های مورد نیاز مراحل خرید ماشین را برای شما انجام دهند.

در این روش شما می توانید خودرو مد نظر خود را بدون واسطه از فروشنده با بهترین قیمت خریداری کنید و فقط شرکت ما در بخش بررسی و مراحل انتقال سند همراه شما باشد تا شما از خرید ماشین مد نظر مطمئن باشید.

خرید خودرو بدون واسطه

توجه داشته باشید که با اقدام خرید از مجموعه های فروش خودرو یا نمایشگاه های خودرو به واسطه های خودرو باید درصد بسیار بالایی را بدهید، اما مجموعه تخصصی خودرو اتولایف سعی دارد تا خودرو مورد نظر شمارو بدون واسطه برای شما خریداری کند و شما مستقیما خودرو را از فروشنده اصلی خریداری می کنید.

شما می توانید هر نوع خودرویی را که در نظر دارید بدون واسطه از مجموعه ما خریداری کنید، همچنین توجه داشته باشید که اگر قصد فروش یا تعویض خودرو را دارید می توانید با کمک کارشناسان با بالا ترین قیمت ممکن اقدام به فروش خودرو خود کنید.