درخواست خرید خودرو

ما می توانیم خودرو مورد نظر شما را با شرایط دلخواهتان پیدا کنیم!

ثبت درخواست

خرید خودرو

  • شما می توانید خودرو موردنظر خود را از بین خودروهای کارشناسی شده و تایید شده مجموعه هم انتخاب کنید و خرید خودرو خود را انجام دهید:

موجود

بنز SL500

2009

$6,800,000,000تومان

ویژگی های خرید سفارشی اتولایف

خرید خودرو با خیال راحت در اتولایف

مشاوره رایگان در امر خرید
انتخاب بهترین خودرو
کارشناسی کامل خودرو
ارائه گواهی نامه کارشناسی
تایید اصالت اسناد و مدارک
استعلام عوارض و بدهی ها
تنظیم قرارداد حقوقی
انتقال مالکیت در کوتاهترین زمان
همراهی تا لحظه تعویض پلاک
ضمانت بهترین شرایط
مناسب ترین قیمت
تضمین امنیت معامله

خرید خودرو بدون دردسر

خرید خودرو از سامانه های درج آگهی خودرو یک کار پر دردسر می باشد که خریداران و فروشنده های خودرو همیشه با آن روبرو می شوند، در ابتدا شما با بیش از هزار آگهی خودرو روبرو می شوید که قیمت های متفاوتی برای خودرو خود اعلام کرده اند و در بین این آگهی های فروش آگهی های غیر واقعی و کلاهبرداری نیز وجود دارد.

اگر بتوانید در بین این آگهی ها فروشنده واقعی را پیدا کنید باید به سراغ خودروهایی با حداکثر سلامتی بروید در بین خودروهای مورد تایید از نظر ظاهری به دنبال قیمت مناسب و منصفانه باشید، تمامی این روند بسیار طاقت فرسا و سخت می باشد و در نهایت چندین خودرو را بعد دیدن صدها آگهی انتخاب خواهید کرد که برای خرید به سراغ آنها خواهید رفت و تازه شروع فرآیند پر چالش اصلی خرید خودرو است.

اما مجموعه تخصصی خرید خودرو اتولایف تمامی این فرآیند را راحت کرده است و فقط نیاز هست خودرو مورد نظر خود را در بین ده ها خودرو موجود در مجموعه جستجو کنید و در صورت موجود نبودن فقط باید ثبت درخواست را انجام بدهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در روند خرید خودرو شما همراهتان باشند و خودرو مد نظر شمارا با بالاترین سطح کیفی و همچنین منصفانه ترین قیمت برای شما محیا کنند.

فرآیند خرید خودرو در اتولایف فقط در بخش پیدا کردن خودرو نمی باشد و در تمامی مراحل از ابتدا که پیدا کردن خودرو مد نظر شما ، کارشناسی و بررسی سلامت خودرو تا عقد قرارداد و انتقال سند همراه شما خواهند بود تا یک خرید مطمئن و بدون دردسر داشته باشید.

خرید خودرو از اتولایف

فرآیند خرید خودرو عموما برای افراد کاری بسیار پر دردسر است، بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو همیشه قصد دارند تا خودروهای موجود خود را به عنوان خودرو بدون نقص و مشکل به مشتریان خرید خودرو به فروش برسانند و حداکثر سود را بدست بیاورند.

در حال حاضر اتولایف بصورت تخصصی بر روی خرید خودروهای وارداتی و مونتاژ فعالیت میکند

در این بین مشتریان در اکثر اوقات متضرر می شوند و قصد می کنند تا به صورت مستقیم به سراغ مصرف کننده بروند و خودرو را از صاحب اصلی آن خریداری کنند، اما باز در این نوع خرید خودرو امکان متضرر شدن خریدار خودرو وجود دارد، زیرا عموما خریدارهای خودرو به تمامی بخش های فنی، ظاهری یا حتی حقوقی خودرو آشنایی ندارند.

خرید خودرو از اتولایف

اما خرید ماشین از اتولایف این مشکلات را ندارد، در این شرکت همواره تلاش می شود که بهترین خودرو با کمترین ایراد ممکن اعم از ظاهری و فنی به مشتریان پیشنهاد شود، تمامی خودرو های که به مرحله فروش خودرو می رسند کارشناسی شده هستند و دارای برگه تاییدیه کارشناسی هستند.

همچنین اتولایف صرفا وظیفه خرید و فروش خودرو و یا حتی کارشناسی را در مراحل خرید ماشین را ندارد، شما را از مشاوره خودرو تا انتقال سند همراهی می کند که حتی در مسائل حقوقی هم به مشکل نخورید و شما با اطمینان کامل اقدام به خرید خودرو کنید.

روش های خرید خودرو

یکی از ساده ترین روش های خرید خودرو از اتولایف تکمیل فرم درخواست خودرو می باشد که خودرو مد نظر شما را با توجه به سلیقه و بودجه برای شما پیدا می کنند و بدون واسطه خودرو را برای شما خریداری می کنند، همچنین می توانید با مشاوران ما با شماره 02191303100 در تماس باشید.

مراحل خرید خودرو از اتولایف

شما در اتولایف به ۲ روش می توانید اقدام به خرید خودرو کنید،در هر دو روش شما در کوتاه ترین زمان ممکن به خودرو مد نظر خود با بالاترین سطح سلامت و تمیزی چه از نظر فنی و چه از نظر ظاهر به همراه برگه کارشناسی و بدون واسطه دست خواهید یافت، اما نکته مهم این است که شما در کنار خرید ماشین مطمئن، همراهی تیم متخصص اتولایف از انتخاب خودرو تا انتقال سند را خواهید داشت.

مراحل خرید خودرو از اتولایف

1- خرید خودرو از موجودی های اتولایف

در روش نخست می توانید موجودی های خودرو شرکت اتولایف را بررسی کنید و در صفحه خرید خودرو اقدام به بررسی و پیدا کردن خودرو مد نظر خود کنید و در صورت یافتن خودرو مد نظر با درخواست خرید ماشین یا تماس مستقیم با تیم فروش اتولایف برای بازدید حضوری و نهایی کردن فرآیند خرید به مجموعه اتولایف مراجعه کنید.

2- خرید خودرو از طریق ثبت درخواست

در روش دوم در صورت موجود نبودن خودرو مد نظر در بخش ثبت درخواست خرید خودرو می توانید در خواست خرید خودرو مد نظرتان را ثبت کنید تا با توجه به بودجه و خواسته شما تیم تامین و خرید شرکت اتولایف خودرو مد نظر شما را در بین صدها خودرو پیدا کنند و پس از تاییدیه های مورد نیاز مراحل خرید ماشین را برای شما انجام دهند.

در این روش شما می توانید خودرو مد نظر خود را بدون واسطه از فروشنده با بهترین قیمت خریداری کنید و شرکت ما در بخش بررسی و مراحل انتقال سند هم همراه شما باشد تا شما از خرید ماشین مد نظر مطمئن باشید.

خرید خودرو بدون واسطه

توجه داشته باشید که با اقدام خرید از مجموعه های فروش خودرو یا نمایشگاه های خودرو به واسطه های خودرو باید درصد بسیار بالایی پرداخت کنید، اما مجموعه تخصصی خودرویی اتولایف سعی دارد تا خودرو مورد نظر شمارو بدون واسطه برای شما خریداری کند و شما مستقیما خودرو را از فروشنده اصلی خریداری می کنید.

شما می توانید هر نوع خودرویی را که در نظر دارید بدون واسطه از مجموعه ما خریداری کنید، همچنین توجه داشته باشید که اگر قصد فروش یا معاوضه خودرو را دارید می توانید با کمک کارشناسان ما با بالاترین قیمت ممکن اقدام به فروش خودرو خود کنید.

شرایط خرید خودرو

شما برای خرید خودرو از اتولایف نیاز به شرایط خاصی ندارید، می توانید با انتخاب مدل خودرو مد نظر خود و تماس با تیم تخصصی خرید خودرو اتولایف اقدام به هماهنگی برای حضور در نمایشگاه خودرو اتولایف کنید و خودرو مورد نظر خود را که در نمایشگاه خودرو اتولایف موجود است بررسی کنید، حتی در صورت عدم موجودیت خودرو مد نظر شما باز هم می توانید از اتولایف خرید کنید.

شرایط خرید خودرو سفارشی از اتولایف بسیار ساده است، شما خودرو مد نظر خود به همراه بودجه مد نظرتان را به مجموعه اتولایف اعلام می کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تیم متخصص خرید خودرو سفارشی اتولایف خودرو مد نظر شمارا در بین هزاران خودرو موجود برای فروش انتخاب ، کارشناسی و تایید می کنند.

خرید خودروهای خارجی

اتولایف تنها مجموعه تخصصی فروش خودرو وارداتی و مونتاژی است که خرید و فروش خودرو را به صورت مستقیم از مصرف کنندگان تهیه می کند و صرفا به متقاضیان ارائه می دهد، مجموعه اتولایف با حذف واسطه به خریدار و فروشنده کمک ویژه ای می کند تا شما خودرو را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خرید یا فروش کنید.

در اتولایف الویت اول خرید خودرو از فروشندگان حقیقی است که خودرویشان در بالاترین سطح کیفی بدنه و فنی باشد تا خریداران خودرو در اتولایف بهترین خودرو را با توجه به سرمایشان بدست آورند، شما این اطمینان را داشته باشید که خودرویی که از مجموعه ما خریداری می کنید هیچگونه مشکل فنی و بدنه ای نخواهد داشت.

پس اگر قصد خرید خودرو وارداتی یا مونتاژ را دارید حتما با کمک اتولایف بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.