مشاوره تلفنی خرید خودرو

اگر در زمینه خرید خودرو به مشکل خورده اید، حتما از مشاوره تلفنی ما استفاده کنید. مشاوره تلفنی خدمتی است که به تازگی توسط اتولایف به خریداران و فروشندگان عزیز ارائه می شود تا بتوانند بهترین تصمیم را در خرید و فروش خودرو بگیرند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

برای خرید یک خودرو حتما باید از یک مشاور کاردان استفاده کنید تا دچار ضرر نشوید . در ادامه این مقاله به مشاوره تلفنی خرید خودرو می پردازیم .

در بررسی رنگ خودرو دست دوم حساسیت به خرج دهید

در بررسی رنگ و بدنه خودرو حتما در روز و زیر نور طبیعی خورشید بررسی را انجام دهید و با فاصله نزدیک با زاویه های 30 الی 50 بررسی را انجام دهید .

در مشاوره تلفنی خرید خودرو این نکته را به شما گوشزد خواهند کرد که در بررسی رنگ خودرو دقت و وسواس زیاد داشته باشید زیرا که رنگ پریدگی یا رنگ شدگی در جاهای متفاوت ماشین می تواند افت قیمتی شدید را نسبت به ماشین بدون رنگ همان مدل با همان میزان کارکرد را داشته باشد .

قفل ها را مورد بررسی قرار دهید

کاپوت و در صندوق عقب را بالا بزنید و ببندید . درها را باز کنید و ببندید ، کلید قفل را در آن ها بچرخانید و یا در صورت داشتن سویچ و دزدگیر اتوماتیک ، آن را امتحان کنید تا از امنیت بسته ماندن درها اطمینان پیدا کنید .

توجه خاصی به بدنه خودرو داشته باشید

در مشاوره تلفنی خرید خودرو به شما در مورد بررسی بدنه خودرو راهنمایی می کنند . در برسی بدنه به طور خاص شاسی ماشین را بررسی کنید .

شاسی خودروها تنها در صورت ضربات سنگین و … شدید تغیر شکل می دهند که این تغیر شکل تاثیر منفی بر چرخ ها می گذارد و به هنگام رانندگی زاویه چرخ ها به یک سمت متمایل می شود .

سیستم برق خودرو را چک کنید

در مشاوره هایی که به شما می شود این نکته نیز گوشزد خواهد شد که حتما سیستم برق رسانی خودرو را چک کنید . سیستم برق خودرو شامل بخش های متفاوتی از چراغ ها ، مه شکن ، سیستم صوتی و … می باشد که قبل از خرید خودر دست دوم به تمامی این اجزا دقت خاصی داشته باشید .

هم چنین باتری ماشین را چک کنید به این صورت که ماشین را روشن کرده و بعد از چند دقیقه چک کنید که موتور ماشین به راحتی روشن می شود یا خیر .

داخل خودرو را چک کنید

در مشاوره تلفنی خرید خودرو بدانید که باید داخل خودرو را نیز بررسی کنید . آثار ساییدگی شدید بر روی دنده ، فرمان و پدال‌ ها نشان دهنده این می باشد که ماشین کارکرد بالایی داشته و تحت فشار بوده است .

توجه داشته باشید مالک هرچه به داخل کابین و صندلی های خودرو رسیدگی کرده باشد ، وضعیت فنی هم احتمالاً درهمان حول‌ و حوش می ‌چرخد .

مشاوره تلفنی خرید خودرو

خرید و فروش خودرو دست دوم ، همواره یک کاسبی پر سود بوده است . اما با توجه به افزایش آگاهی مردم و دسترسی آسان به اینترنت و سایت های مختلف خودرو و خرید و فروش آنلاین تقریبا دست واسطه ها حذف شده و این معامله دو سر سود بین خریدار و صاحب خودرو صورت می گیرد .

متاسفانه بسیاری از فروشندگان ، سعی بر پنهان‌ کردن نقص‌ های اتومبیل دارند و از روش‌ های مختلفی جهت گمراه‌ کردن خریدار استفاده می‌ کنند .

در این میان ، شما هستید که به عنوان متقاضی ، باید به نکات مهمی که در مشاوره تلفنی خرید خودرو به شما گفته می شود در معامله خودرو کارکرده توجه کنید تا معامله امنی را تجربه کنید .

برای مشاوره خرید خودرو حتما باید بدانید که خودرو را به صورت حضوری صورت ببینید تا شما ظاهر و ایرادات خودرو را از نزدیک بررسی کنید و تست خودرو را انجام دهید و در صورت لزوم از حضور یک کارشناس بهره بگیرد .

اگر خودرو صفر باشد مسلما قیمت تعیین شده ی آن مشخص می باشد ولی در مورد ماشین کار کرده باید نسبت به کارکرد خودرو و مدل آن کارشناس قیمت آن را تعیین کند .

بی دقتی در مشاوره تلفنی خرید خودرو  ممکن است به قیمت از دست دادن مبلغ هنگفتی هزینه و باعث پشیمانی شود . برای همین لازم است پیش از هرگونه اقدام برای معامله خودرو ، چه فروش چه خرید ، نسبت به مراحل و قوانین پیرامون آن کاملا آگاه شوید تا احتمال خطا را به صفر رسانده و سرمایه ‌تان را طعمه کلاهبردارها نکنید .

شما برای مشاوره تلفنی خرید خودرو می توانید به مجموعه معتبر اتولایف در این زمینه مراجعه نمائید و از خرمات این مجموعه بهره ببرید .

تاریخ انتشار 20/بهمن/1400