مشاوره خرید خودرو ( تلفنی رایگان )

مشاوره خرید خودرو می تواند بهترین راهنما برای خرید شما باشد. بهتر است از افرادی که در این حوزه فعالیت دارند کمک بگیرید تا بتوانید بهترین خرید را انجام دهید. اگر قصد خرید و یا قصد فروش ماشین خود را دارید می توانید از مشاوران مجرب تیم ما استفاده کنید! فقط کافیست درخواست خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مشاوره خرید خودرو

بدون شک دغدغه شما هم در خرید خودرو انتخاب مناسب ترین مدل خودرو با بودجه شما می باشد و به صورت تخصصی به همه بخش های خودرو آشنایی نداشته باشید اننخاب برای شما سخت هم خواهد شد. تیم متخصص مشاوره خرید خودرو اتولایف آماده ارائه همراهی شما برای رسیدن به بهترین خودرو خواهند بود.

چرا باید در خرید خودرو از مشاور کمک گرفت ؟

 1. تنوع اندک خودروهای داخلی
 2. وضعیت بد اقتصادی و بازار آشفته
 3. نبود تجربه رانندگی خودروها پیش از خرید
 4. نداشتن تجربه کافی از خودروهای جدید
 5. لزوم دقت بیشتر در هنگام خرید
 6. بهره‌گیری از تجارب افراد با تجربه در این حوزه

اکنون با توجه به نیازی که شما آن را احساس میکنید مشاورین اتولایف برای خدمت به شما آماده اند ، فقط کافی است به صفحه مشاوره تخصصی اتولایف مراجعه بفرمایید.

ویژگی های مشاوره خرید خودرو اتولایف

1_پاسخگویی توسط کارشناسان مجرب

2_بررسی دقیق درخواست

3_در نظر گرفتن کلیه جوانب

4_پاسخگویی در کوتاه ترین زمان

بدون شک اولین سوالی که باعث میشود که به فکر یک مشاوره تخصصی برای خرید خودرو بیُفتیم این است که با پولی که داریم چه چیزی میتوانیم بخریم.
برای این کار مبتوانید با مراجعه به صفحه مشاوره تخصصی اتولایف مراجعه بفرمایید و مشکل خود را حل کنید .

انواع مشاوره اتولایف

1_مشاوره پایه (رایگان)

2_مشاوره اختصاصی (تلفنی)

در ادامه باید این را اضافه کنیم که این مشاوره در سه مرحه ارائه میشود .

مراحل مشاوره تخصصی خرید خودرو اتولایف

 1. ثبت درخواست مشاوره
 2. بررسی کارشناسان اتولایف
 3. ارسال درخواست مشاوره

البته این مشاوره ها فقط در زمینه خرید خودرو نمیباشد و اگر در فکر فروش خودرو هستید میتوانید به صفحه مشاوره فروش خودرو مراجعه بفرمایید.

حتما شما هم در خرید خودرو تردید هایی دارید که چه مدلی یا چه برندی رو بخریم ؟ اگر این مدل را سال های قدیمیشو بخریم چقدر خرج دارد یا چقدر برایمان کار میکند؟

ما در اتولایف تنها شرکت تخصصی مشاوره هستیم تا شما برای خرید خودرو می توانید با مشاوران ما در تماس باشید ، شرکت ما بدون در نظر گرفتن موجودی خودرو های کارکرده در پارکینگ اولویت را بر مبنا به بهترین مدل رسیدن شما می کند ، با توجه به سودجویان بازار خودرو شما نباید به هر شخصی در این زمینه اطمینان کنید و خودرو را خریداری کنید .

ما کاملا با توجه به سرمایه شما بهترین مدل را پیشنهاد می کنیم ، در مرحله اول مشاوران علاقه شمارو نسبت به سبک خودرو می پرسند و سپس با توجه به سرمایه شما و علاقه شما مدل های موجود را که شما می توانید خریداری کنید به شما پیشنهاد خواهند داد .

چی بخریم که ضرر نکنیم ؟؟

بخریم یا نه ؟ شاید این سوالی باشد که در هنگام خرید خودرو برای شما به وجود آید. یکی از افرادی که می تواند در خرید خودرو به شما کمک کند مشاور ماهر است.. این فرد مشاور به راحتی می تواند به شما کمک نماید تا بدانید نقاط ضعف و قوت هر خودرو به چه شکل است و یک خودرو ایده آل برای شما پیدا کند. برای بهره مندی از مشاوره، فقط کافی است درخواست خود را در سایت ثبت نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

مشاوره خرید خودرو چگونه انجام می شود؟

مشاور خرید خودرو کار مهمی دارد و در تمامی مراحل خرید می تواند به شما کمک نماید و همراه شما خواهد بود و بسیار به شما در خرید کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در بعضی از مراکز خرید و فروش خودرو از جمله اتولایف این مشاوران حضور دارند.
قبل از این که بخواهید یک خودرو را به صورت رسمی بخرید و یا بخواهید هزینه ای برای خرید خودرو بدهید بهتر است از یک فرد ماهر کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید و بعد دچار دردسر نشوید.

مشاوره خرید خودرو چه فوایدی دارد؟

خودرو یا اتومبیل و یا ماشین همگی نام یک وسیله هستند که بسیار پر کاربرد و مهم است و می توان گفت زندگی روزمره ما کاملا به این وسیله وابسته شده است. اگر به دنبال خرید خودرو هستید و پولی را برای آن کنار گذاشته اید و نمی دانید با این پول چه ماشینی بخرید بهتر است از متخصصین در این حوزه کمک بگیرید تا به شما کمک نمایند و از متضرر شدن شما جلوگیری شود.

مقایسه قیمت خودرو صفر و کار کرده

امروزه در بازار ماشین های زیادی برای خرید و فروش و استفاده همه قرار دارد. بعضی از ماشین ها که از کارخانه ها بیرون می آیند و هنوز کار نکرده اند را ماشین های صفر می گویند برخی دیگر از خودروها هم هستند که بعد از مدتی کار کردن صاحب ماشین تصمیم به فروش آن می گیرد به این ماشین ها کارکرده گفته می شود و نسبت به خودروی صفر قیمت کمتری دارند بنابراین بیشتر افراد به استفاده از این ماشین ها روی می آورند.

باید توجه نمود که خرید و فروش خودرو کارکرده کار آسانی نیست و باید به دقت انجام شود یکی از راههای مطمئن برای خرید و فروش این ماشین ها استفاده از مشاوره خرید خودرو است.

ضرورت کمک گرفتن از مشاوره پیش از خرید خودرو

مشاوره خرید خودرو می تواند بهترین راهنما برای خرید شما باشد. بهتر است از افرادی که در این حوزه فعالیت دارند کمک بگیرید تا بتوانید بهترین خرید را انجام دهید. اگر قصد خرید و یا قصد فروش ماشین خود را دارید می توانید از مشاوران مخصوص در هر حوزه استفاده نمایید و با اطمینان خرید کنید این مشاوران به شما کمک می کنند تا ماشینی را که می خواهید بخرید سالم و خوب باشد ممکن است نکاتی که این مشاوران می دانند را شخص خریدار نداند و بعد از خرید دچار مشکل شود پس بهتر است حتما از این افراد ماهر کمک بگیرید.

مشاوره خرید خودرو چه کاری انجام می دهد؟

بعد از این که شما یک اتومبیل را برای خرید در نظر گرفتید کار مشاوره خرید خودرو آغاز می گردد البته این مشاوران می توانند بهترین ماشین را برای شما پیدا کنند .وقتی این افراد به سراغ ماشین می روند خودرو را از همه نظر بررسی می کنند و از سالم و بدون عیب بودن ماشین مطلع می شوند و به شما کمک می کنند تا بهترین خرید را انجام دهید. این مشاورها می توانند با توجه به میزان پولی که شما می خواهید برای خرید ماشین دست دو هزینه کنید بهترین ماشین را برای شما پیدا کنند.

هر ماشینی که شما می خواهید بخرید باید از سالم بودن و بدون عیب بودن آن مطمئن شوید وگرنه بعد از خرید دچار دردسر می شوید و ممکن است خرج زیادی برای شما داشته باشد. برای رهایی از تمامی مشکلات خرید خودرو شما می توانید درخواست خرید سفارشی خود را در سایت ثبت کنید.

مشاوره تخصصی خرید خودرو

آیا می توان بدون کارشناسی خودرو خریداری نمود؟

خیر، فراموش نکنید که ماشین باید از هر لحاظ کارشناسی و بعد از خریداری شود. هر اتومبیلی باید از نظر فنی ، بدنه ، شاسی و … بررسی شود تا مطمئن شوید که سالم است بعد اقدام به خرید نمایید این کار را می توان به افراد ماهر و متخصص سپرد. مشاوران خرید خودرو به شما راهنمایی می دهند که این ماشین به میزان هزینه شما می خورد یا نه و یا حتی می تواند به انتخاب شما در خرید خودرو کمک کند تا بهترین ماشین را بخرید و همچنین می تواند در تشخیص سالم بودن خودرو به شما کمک کند و افراد متخصص را به شما معرفی نماید.

تشخیص رنگ شدگی خودرو

بهتر است برای این که متوجه رنگ داشتن یا نداشتن خودرو شوید به یک مرکز تشخیص رنگ مراجعه کنید تا به شما کمک کند که بدانید خودرو رنگ دارد یا نه که اگر رنگ داشته باشد قیمت خودرو بسیار کم می شود. مراکز تشخیص رنگ در سراسر کشور وجود دارد و شما قبل از خرید باید به این مراکز مراجعه نمایید. دیگر نکته مهم بررسی فنی خودرو است که باید توسط مکانیک ماهر و معتمد انجام شود. بررسی فنی خودرو برای این است که بدانید از نظر فنی و یا موتوری ماشین سالم است یا خیر و بعد از سالم بودن اقدام به خرید نمایید.

پیش از خرید خودرو در محل باید بدانید که اگر اتومبیل دارای مشکلات فنی کوچکی باشد می توان با صرف هزینه کم مشکل را رفع نمود . البته در بعضی مواقع ممکن است امکان تعمیر وجود نداشته باشد مانند: نقص در برق خودروهای چینی، نقص در توربوشارژ پس حتما قبل از خرید به کمک مکانیک ماهر نقص ها را بشناسید. همیشه با کمک گرفتن از یک فرد ماهر می توان بهترین خرید را انجام داد.

مشاوره خرید خودرو چرا مهم می باشد ؟

خودرو یا اتومبیل یک وسیله ای می باشد که بسیار پر کاربرد و مهم است و می توان گفت زندگی روزمره ما کاملا به این وسیله وابسته شده است .
اگر به دنبال خرید خودرو هستید و پولی را برای آن کنار گذاشته اید و نمی دانید با این پول چه ماشینی بخرید بهتر است از متخصصین در این حوزه کمک بگیرید تا به شما کمک نمایند و از متضرر شدن شما جلوگیری شود .
مشاوران مجرب و ماهر می توانند با توجه به بودجه شما در مورد خرید خودرو شما را راهنمایی و کمک کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید .

قبل از خرید ، خودرو را کارشناسی کنید

در مشاوره خرید خودرو به شما راهنمایی می شود که قبل از خرید خودرو حتما آن را کارشناسی کنید تا از سلامت آن مطلع شوید . بهترین گزینه برای این که مطمئن شوید خودرو صفر کیلومتری که خریداری کرده اید فاقد هرگونه مشکل یا رنگ شدگی است استفاده از خدمات کارشناسی خودرو می باشد .
با توجه به این که خودرو از شرکت تولید کننده باید به محل های نمایندگی ارسال شود ، امکان ضربه خوردگی و تصادف در مسیر حمل و نقل وجود دارد .
حتی در مواردی مشاهده شده است که خودروی چپی پس از تعمیر و رنگ آمیزی مجدد به عنوان خودرو صفر کیلومتر به خریدار تحویل داده شده است .

مزیت مهم گارانتی خودرو در چیست ؟

یکی از مهم ترین مزایای که در مشاوره خرید خودرو صفر کیلومتر وجود دارد ، گارانتی و خدمات پس از فروش آن می باشد . در مدت زمان گارانتی سعی کنید تمام مشکلات و ایرادات خودرو را به دقت مورد بررسی قرار داده و تمام آن ها را به نمایندگی ها ارجاع دهید تا به صورت رایگان اصلاح و تعمیر شوند .
جهت باطل نشدن گارانتی خودرو حتما سرویس های خودرویتان را سر زمان مقرر و کیلومتر تعیین شده در نمایندگی های مجاز انجام دهید .

انتقال سند خودرو به چه صورت می باشد؟

گر چه راهنمایی و رانندگی، برگ سبزی را که در مراکز تعویض پلاک صادر می شود ، به عنوان سند مالکیت خودرو می شناسد ، اما با در نظر گرفتن برخی مسائل حقوقی ، در نهایت بهتر است انتقال مالکیت خودرو را تا انتهای مرحله انتقال سند نیز انجام دهید تا دچار دردسرهای احتمالی بعدی نشوید .

تعویض پلاک چگونه به چه صورت می باشد ؟

یکی از مراحل مشاوره خرید خودرو در تهران تعویض پلاک می باشد . بعد از این که قولنامه بین خریدار و فروشنده نوشته شد ، آن ها باید به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند .
برای فک پلاک و نصب پلاک جدید در مراکز تعویض پلاک ، فروشنده و خریدار هر دو باید حضور داشته باشند . چنان چه به هر دلیلی این امکان وجود نداشت ، فروشنده باید با دادن وکالت‌ به خریدار ، اختیار تعویض پلاک را به او بدهد و بعد از آن برای انتقال سند قطعی در دفترخانه حضور داشته باشد .

،شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا برای فروش خودرو باید از مشاوره استفاده کرد یا اینکه با خود بگویید ، مگر فروش خودرو هم مشاوره میخواهد . در ادامه ی این مطلب به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد .

مشاوره فروش خودرو

اکثر شما با مشاوره خرید خودرو آشنایی دارید اما درباره ی مشاوره فروش خودرو نشنیده اید. نکته قابل توجه اینجا است که هر دو به یک اندازه مهم میباشند اما احتمالا به دلیل نبود شرکتی تخصصی این اعتماد بین همگان شکل نگرفته . پس در ادامه با فواید این مشاوره آشنا میشویم.

چرا باید در فروش خودرو از مشاور کمک گرفت ؟

 1. دادن بهترین راه برای فروش خودرو
 2. قیمت گذاری دقیق خودرو
 3. مطمئن ترین راه برای به صفر رساندن ریسک

برای مطالعه بیشتر درباره نحوه مشاوره فروش خودرو میتوانید به صفحه مشاوره فروش خودرو مراجعه بفرمایید.
همچنین اگر میخواهید از تیم مشاوران اتولایف کمک بگیرید میتوانید به صفحه مشاوره تخصصی اتولایف مراجعه بفرمایید.

مشاوره خرید خودرو اتولایف

موارد متعددی وجود دارد که هنگام مشاوره خرید خودرو باید به آن ها توجه کنید . اگر خودتان در مورد خودرو اطلاعات خاصی ندارید، بهتر است با یک فرد حرفه ‌ای در این زمینه مشورت کنید یا یک کارشناس را همراه خود برای بازدید خودرو ببرید .
در بسیاری از مواقع قادر به تشخیص بسیاری از موارد نیستید ، بنابراین بهتر است برای مشاوره خرید خودرو به یک کارشناس مطمئن مراجعه کنید ، خرید خودروی کارشناسی شده از یک نمایشگاه معتبر ، مطمئن‌ ترین راه برای خرید خودروی دست دوم می باشد .
شما می توانید برای خرید ماشین دست دو با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما خرید ماشین دست دوم را برای شما انجام دهند ،همچنین  کارشناسان ما با بالاترین قیمت ممکن خودرو را از شما می خرند تا شما به دنبال خریدار نگردید .
هم چنین شما می توانید در بخش درخواست فروش بدون واسطه، با کمک کارشناسان ما خودرو خود را از طریق سایت و شبکه های اجتماعی اتولایف به صورت مستقیم به خریدار بفروشید. فقط کافی است درخواست خود را ثبت کنید تا تیم باتجربه اتولایف خودرو شما را بصورت کاملا رایگان در کمترین زمان به بالاترین قیمت بفروش برسانند.

شما برای مشاوره خرید خودرو می توانید به مجموعه معتبر اتولایف مراجعه نمائید و از مشاوران مجرب این کادر کمک و راهنمایی بگیرید و یا درخواست خود را در سایت ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

تاریخ انتشار 21/شهریور/1400