مشاوره خرید خودرو

مشاوره خرید خودرو می تواند بهترین راهنما برای خرید شما باشد. بهتر است از افرادی که در این حوزه فعالیت دارند کمک بگیرید تا بتوانید بهترین خرید را انجام دهید. اگر قصد خرید و یا قصد فروش ماشین خود را دارید می توانید از مشاوران مجرب تیم ما استفاده کنید! فقط کافیست درخواست خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مشاوره خرید خودرو

مشاوره خرید خودرو می تواند به شما در تمامی مراحل انتخاب و خرید خودرو کمک کند، در این فرآیند فقط نیاز است که بودجه مدنظر و مدل خودرو مورد علاقه خود را اعلام کنید تا مشاوران ما برای شما در کمترین زمان ممکن خودرو مناسبی را پیدا کنند.

بدون شک دغدغه شما هم در خرید خودرو انتخاب مناسب ترین مدل خودرو با بودجه شما می باشد و به صورت تخصصی به همه بخش های خودرو آشنایی نداشته باشید اننخاب برای شما سخت هم خواهد شد. تیم متخصص مشاوره خرید خودرو اتولایف آماده ارائه همراهی شما برای رسیدن به بهترین خودرو خواهند بود.

مشاوره خرید خودرو در فرآیند خرید چه کمکی می کند؟

 1. تنوع اندک خودروهای داخلی
 2. وضعیت بد اقتصادی و بازار آشفته
 3. نبود تجربه رانندگی خودروها پیش از خرید
 4. نداشتن تجربه کافی از خودروهای جدید
 5. لزوم دقت بیشتر در هنگام خرید
 6. بهره‌گیری از تجارب افراد با تجربه در این حوزه

اکنون با توجه به نیازی که شما آن را احساس میکنید مشاورین اتولایف برای خدمت به شما آماده اند ، فقط کافی است به صفحه مشاوره تخصصی اتولایف مراجعه بفرمایید.

مشاوره خرید خودرو اتولایف چه ویژگی هایی دارد؟

 1. پاسخگویی توسط کارشناسان مجرب
 2. بررسی دقیق درخواست
 3. در نظر گرفتن کلیه جوانب
 4. پاسخگویی در کوتاه ترین زمان

بدون شک اولین سوالی که باعث میشود که به فکر یک مشاوره تخصصی برای خرید خودرو بیُفتیم این است که با پولی که داریم چه چیزی میتوانیم بخریم.
برای این کار مبتوانید با مراجعه به صفحه مشاوره خرید خودرو اتولایف مراجعه بفرمایید و مشکل خود را حل کنید .

مشاوره خرید خودرو چند نوع است؟

 1. مشاوره خرید خودرو پایه
 2. مشاوره خرید خودرو اختصاصی

در ادامه باید این را اضافه کنیم که این مشاوره در سه مرحه ارائه میشود .

مشاوره خرید خودرو اتولایف چه مراحلی دارد؟

 1. ثبت درخواست مشاوره
 2. بررسی کارشناسان اتولایف
 3. ارسال درخواست مشاوره

البته این مشاوره ها فقط در زمینه خرید خودرو نمیباشد و اگر در فکر فروش خودرو هستید میتوانید به صفحه مشاوره فروش خودرو مراجعه بفرمایید.

حتما شما هم در خرید خودرو تردید هایی دارید که چه مدلی یا چه برندی رو بخریم ؟ اگر این مدل را سال های قدیمیشو بخریم چقدر خرج دارد یا چقدر برایمان کار میکند؟

ما در اتولایف تنها شرکت تخصصی مشاوره هستیم تا شما برای خرید خودرو می توانید با مشاوران ما در تماس باشید ، شرکت ما بدون در نظر گرفتن موجودی خودرو های کارکرده در پارکینگ اولویت را بر مبنا به بهترین مدل رسیدن شما می کند ، با توجه به سودجویان بازار خودرو شما نباید به هر شخصی در این زمینه اطمینان کنید و خودرو را خریداری کنید .

ما کاملا با توجه به سرمایه شما بهترین مدل را پیشنهاد می کنیم ، در مرحله اول مشاوران علاقه شمارو نسبت به سبک خودرو می پرسند و سپس با توجه به سرمایه شما و علاقه شما مدل های موجود را که شما می توانید خریداری کنید به شما پیشنهاد خواهند داد .

چی بخریم که ضرر نکنیم ؟؟

بخریم یا نه ؟ شاید این سوالی باشد که در هنگام خرید خودرو برای شما به وجود آید. یکی از افرادی که می تواند در خرید خودرو به شما کمک کند مشاور ماهر است.. این فرد مشاور به راحتی می تواند به شما کمک نماید تا بدانید نقاط ضعف و قوت هر خودرو به چه شکل است و یک خودرو ایده آل برای شما پیدا کند. برای بهره مندی از مشاوره، فقط کافی است درخواست خود را در سایت ثبت نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

مشاوره خرید خودرو چگونه انجام می شود؟

مشاور خرید خودرو کار مهمی دارد و در تمامی مراحل خرید می تواند به شما کمک نماید و همراه شما خواهد بود و بسیار به شما در خرید کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در بعضی از مراکز خرید و فروش خودرو از جمله اتولایف این مشاوران حضور دارند.

مشاوره خرید خودرو چگونه انجام می شود؟

قبل از این که بخواهید یک خودرو را به صورت رسمی بخرید و یا بخواهید هزینه ای برای خرید خودرو بدهید بهتر است از یک فرد ماهر کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید و بعد دچار دردسر نشوید.

مشاوره خرید خودرو چه فوایدی دارد؟

خودرو یا اتومبیل و یا ماشین همگی نام یک وسیله هستند که بسیار پر کاربرد و مهم است و می توان گفت زندگی روزمره ما کاملا به این وسیله وابسته شده است. اگر به دنبال خرید خودرو هستید و پولی را برای آن کنار گذاشته اید و نمی دانید با این پول چه ماشینی بخرید بهتر است از متخصصین در این حوزه کمک بگیرید تا به شما کمک نمایند و از متضرر شدن شما جلوگیری شود.

مشاوره خرید خودرو چه فوایدی دارد؟

مقایسه قیمت خودرو صفر و کار کرده

امروزه در بازار ماشین های زیادی برای خرید و فروش و استفاده همه قرار دارد. بعضی از ماشین ها که از کارخانه ها بیرون می آیند و هنوز کار نکرده اند را ماشین های صفر می گویند برخی دیگر از خودروها هم هستند که بعد از مدتی کار کردن صاحب ماشین تصمیم به فروش آن می گیرد به این ماشین ها کارکرده گفته می شود و نسبت به خودروی صفر قیمت کمتری دارند بنابراین بیشتر افراد به استفاده از این ماشین ها روی می آورند.

باید توجه نمود که خرید و فروش خودرو کارکرده کار آسانی نیست و باید به دقت انجام شود یکی از راههای مطمئن برای خرید و فروش این ماشین ها استفاده از مشاوره خرید خودرو است.

ضرورت کمک گرفتن از مشاوره پیش از خرید خودرو

مشاوره خرید خودرو می تواند بهترین راهنما برای خرید شما باشد. بهتر است از افرادی که در این حوزه فعالیت دارند کمک بگیرید تا بتوانید بهترین خرید را انجام دهید.

ضرورت کمک گرفتن از مشاوره پیش از خرید خودرو

اگر قصد خرید و یا قصد فروش ماشین خود را دارید می توانید از مشاوران مخصوص در هر حوزه استفاده نمایید و با اطمینان خرید کنید این مشاوران به شما کمک می کنند تا ماشینی را که می خواهید بخرید سالم و خوب باشد ممکن است نکاتی که این مشاوران می دانند را شخص خریدار نداند و بعد از خرید دچار مشکل شود پس بهتر است حتما از این افراد ماهر کمک بگیرید.

مشاوره خرید خودرو چه کاری انجام می دهد؟

بعد از این که شما یک اتومبیل را برای خرید در نظر گرفتید کار مشاوره خرید خودرو آغاز می گردد البته این مشاوران می توانند بهترین ماشین را برای شما پیدا کنند .وقتی این افراد به سراغ ماشین می روند خودرو را از همه نظر بررسی می کنند و از سالم و بدون عیب بودن ماشین مطلع می شوند و به شما کمک می کنند تا بهترین خرید را انجام دهید. این مشاورها می توانند با توجه به میزان پولی که شما می خواهید برای خرید ماشین دست دو هزینه کنید بهترین ماشین را برای شما پیدا کنند.

هر ماشینی که شما می خواهید بخرید باید از سالم بودن و بدون عیب بودن آن مطمئن شوید وگرنه بعد از خرید دچار دردسر می شوید و ممکن است خرج زیادی برای شما داشته باشد. برای رهایی از تمامی مشکلات خرید خودرو شما می توانید درخواست خرید سفارشی خود را در سایت ثبت کنید.

آیا می توان بدون کارشناسی خودرو خریداری نمود؟

خیر، فراموش نکنید که ماشین باید از هر لحاظ کارشناسی و بعد از خریداری شود. هر اتومبیلی باید از نظر فنی ، بدنه ، شاسی و … بررسی شود تا مطمئن شوید که سالم است بعد اقدام به خرید نمایید این کار را می توان به افراد ماهر و متخصص سپرد.

مشاوران خرید خودرو به شما راهنمایی می دهند که این ماشین به میزان هزینه شما می خورد یا نه و یا حتی می تواند به انتخاب شما در خرید خودرو کمک کند تا بهترین ماشین را بخرید و همچنین می تواند در تشخیص سالم بودن خودرو به شما کمک کند و افراد متخصص را به شما معرفی نماید.

تشخیص رنگ شدگی خودرو

بهتر است برای این که متوجه رنگ داشتن یا نداشتن خودرو شوید به یک مرکز تشخیص رنگ مراجعه کنید تا به شما کمک کند که بدانید خودرو رنگ دارد یا نه که اگر رنگ داشته باشد قیمت خودرو بسیار کم می شود.

مراکز تشخیص رنگ در سراسر کشور وجود دارد و شما قبل از خرید باید به این مراکز مراجعه نمایید. دیگر نکته مهم بررسی فنی خودرو است که باید توسط مکانیک ماهر و معتمد انجام شود. بررسی فنی خودرو برای این است که بدانید از نظر فنی و یا موتوری ماشین سالم است یا خیر و بعد از سالم بودن اقدام به خرید نمایید.

پیش از خرید خودرو در محل باید بدانید که اگر اتومبیل دارای مشکلات فنی کوچکی باشد می توان با صرف هزینه کم مشکل را رفع نمود . البته در بعضی مواقع ممکن است امکان تعمیر وجود نداشته باشد مانند: نقص در برق خودروهای چینی، نقص در توربوشارژ پس حتما قبل از خرید به کمک مکانیک ماهر نقص ها را بشناسید. همیشه با کمک گرفتن از یک فرد ماهر می توان بهترین خرید را انجام داد.

مشاوره خرید خودرو چرا مهم می باشد ؟

خودرو یا اتومبیل یک وسیله ای می باشد که بسیار پر کاربرد و مهم است و می توان گفت زندگی روزمره ما کاملا به این وسیله وابسته شده است .اگر به دنبال خرید خودرو هستید و پولی را برای آن کنار گذاشته اید و نمی دانید با این پول چه ماشینی بخرید بهتر است از متخصصین در این حوزه کمک بگیرید تا به شما کمک نمایند و از متضرر شدن شما جلوگیری شود .

مشاوران مجرب و ماهر می توانند با توجه به بودجه شما در مورد خرید خودرو شما را راهنمایی و کمک کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید .

قبل از خرید ، مشاوره خرید خودرو بگیرید

در مشاوره خرید خودرو به شما راهنمایی می شود که قبل از خرید خودرو حتما آن را کارشناسی کنید تا از سلامت آن مطلع شوید . بهترین گزینه برای این که مطمئن شوید خودرو صفر کیلومتری که خریداری کرده اید فاقد هرگونه مشکل یا رنگ شدگی است استفاده از خدمات کارشناسی خودرو می باشد .

با توجه به این که خودرو از شرکت تولید کننده باید به محل های نمایندگی ارسال شود ، امکان ضربه خوردگی و تصادف در مسیر حمل و نقل وجود دارد .حتی در مواردی مشاهده شده است که خودروی چپی پس از تعمیر و رنگ آمیزی مجدد به عنوان خودرو صفر کیلومتر به خریدار تحویل داده شده است .

مزیت مهم گارانتی خودرو در چیست ؟

یکی از مهم ترین مزایای که در مشاوره خرید خودرو صفر کیلومتر وجود دارد ، گارانتی و خدمات پس از فروش آن می باشد . در مدت زمان گارانتی سعی کنید تمام مشکلات و ایرادات خودرو را به دقت مورد بررسی قرار داده و تمام آن ها را به نمایندگی ها ارجاع دهید تا به صورت رایگان اصلاح و تعمیر شوند .

جهت باطل نشدن گارانتی خودرو حتما سرویس های خودرویتان را سر زمان مقرر و کیلومتر تعیین شده در نمایندگی های مجاز انجام دهید .

انتقال سند خودرو به چه صورت می باشد؟

گر چه راهنمایی و رانندگی، برگ سبزی را که در مراکز تعویض پلاک صادر می شود ، به عنوان سند مالکیت خودرو می شناسد ، اما با در نظر گرفتن برخی مسائل حقوقی ، در نهایت بهتر است انتقال مالکیت خودرو را تا انتهای مرحله انتقال سند نیز انجام دهید تا دچار دردسرهای احتمالی بعدی نشوید .

تعویض پلاک چگونه به چه صورت می باشد ؟

یکی از مراحل مشاوره خرید خودرو در تهران تعویض پلاک می باشد . بعد از این که قولنامه بین خریدار و فروشنده نوشته شد ، آن ها باید به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند .

برای فک پلاک و نصب پلاک جدید در مراکز تعویض پلاک ، فروشنده و خریدار هر دو باید حضور داشته باشند . چنان چه به هر دلیلی این امکان وجود نداشت ، فروشنده باید با دادن وکالت‌ به خریدار ، اختیار تعویض پلاک را به او بدهد و بعد از آن برای انتقال سند قطعی در دفترخانه حضور داشته باشد .

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا برای فروش خودرو باید از مشاوره خرید خودرو استفاده کرد یا اینکه با خود بگویید ، مگر فروش خودرو هم مشاوره میخواهد . در ادامه ی این مطلب به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد .همچنین اگر میخواهید از تیم مشاوران اتولایف کمک بگیرید میتوانید به صفحه مشاوره تخصصی اتولایف مراجعه بفرمایید.

مشاوره خرید ماشین خارجی چگونه است؟

امروزه لازمه هر کاری داشتن ماشین است و هر فردی به دنبال تهیه بهترین خودرو با قیمت مناسب است. در کشو ما هم خودروسازان در تلاش هستند تا بهترین خودروها را برای مشتریان تولید نمایند . کارخانه های خودروسازی در ایران سایپا و ایران خودرو هستند . برخی از افراد علاقه مند به استفاده از خودروهای داخلی هستند و برخی دیگر به دنبال خودروهای خارجی می روند. برای خرید خودرو خارجی بهتر است از مشاوره خرید خودرو خارجی راهنمایی بگیرید.

مشاوره خرید ماشین خارجی

ماشین های خارجی به دلیل بالا رفتن قیمت ارز بسیار گران قیمت هستند و هر فردی توانایی خرید این خودروها را ندارد. در کشور ما صفر خودروهای خارجی وجود ندارند و بیشتر کارکرده برای خرید و فروش در بازار وجود دارد.

مشاوره خرید ماشین خارجی چه کاری انجام می دهد؟

وقتی به سراغ ماشین های خارجی می روید سری به سایت های خرید و فروش خودرو می زنید و به دنبال خودرو مورد نظر میگردید. ممکن است بعد از گشتن به دنبال خودرو مورد نظر نتوانید آن را پیدا نمایید در این صورت می توانید از مشاوره خرید خودرو خارجی کمک بگیرید تا بهترین راهنمایی را به شما کند.

مشاوره خرید ماشین  خارجی اغلب فردی بسیار ماهر در زمینه خرید و فروش خودرو خارجی است و می تواند بهترین راهنمایی را به شما نمایید. مشاوره خرید خودرو خارجی از تمام مزایا و معایب خودروهای خارجی آگاه است و به شما کمک می نماید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

مشاوره خرید ماشین خارجی چه اهمیتی دارد؟

در کشور ما ایران به دلیل عوارض بالای گمرکی و بالا رفتن قیمت ارز و گران شدن ماشین های خارجی نمی توان خودرو خارجی صفر را وارد کشور نمود و بیشتر خودروهای خارجی به صورت کارکرده به کشور وارد می شوند و برای خرید و فروش قرار میگیرند. مشاوره خرید خودرو خارجی با توجه به هزینه ای که شما برای خودرو در نظر گرفته اید بهترین گزینه را برای خرید به شما معرفی میکند.

یکی دیگر از دلایل بالا بودن قیمت خودروهای خارجی کمبود قطعات یدکی این خودروها در بازار داخل است و اگر هم قطعات در بازار وجود داشته باشند قیمت بسیار بالایی خواهند داشت. پس در هنگام خرید ماشین خارجی باید حتما از یک مشاوره خرید ماشین خارجی کمک بگیرید که دچار ضرر و زیان نشوید.

مشاوره خرید ماشین خارجی چه کمکی به خریدار میکند؟

به دلیل تنوع بالایی که در خودروهای خارجی وجود دارد انتخاب برای شخص خریدار سخت می شود و نیاز به راهنمایی مشاوره خرید خودرو خارجی دارد تا بتواند با بهترین قیمت مناسب ترین خودرو خارجی را خرید کند. این افراد مشاور تمام عیب ها و مزایای خودروهای خارجی را می شناسد و در هنگام خرید این مزایا و عیب ها را به خریدار می گوید تا بتواند بهترین تصمیم را بگیرد.

مشاوره خرید خودرو خارجی در اتولایف

در بازار داخل کشور خرید خودرو کار راحتی نیست و حتما باید از یک فرد ماهر برای خرید و فروش کمک گرفت . امروزه بیشتر سایت های خرید و فروش و یا بنگاههای خرید و فروش خودرو مشاوران و افراد ماهر را برای کمک به خریداران و یا فروشندگان در نظر گرفته اند.

مشاوره خرید ماشین خارجی چه افرادی هستند؟

افرادی که به عنوان مشاوره خرید خودرو خارجی در سایت ها و یا بنگاههای خرید و فروش خودرو حضور دارند اغلب افرادی هستند که معاملات زیادی در زمینه خودروهای خارجی انجام داده اند و بسیار ماهر و کاربلد هستند پس با خیال راحت به این افراد اطمینان کنید و از آنها برای خرید کمک بگیرید.

در گذشته با داشتن مقادیر کمی پول می توانستید خودرو مناسبی را خریداری نمایید ولی امروزه با داشت 500 تا 600 میلیون می توان یک خودرو متوسط خرید البته این قیمت برای خودروهای داخلی است و قیمت خودروهای خارجی بسیار بالاتر است.

یکی از مجموعه هایی که در زمینه خرید و فروش خودرو بسیار نام آشنا است مجموعه اتولایف است . که شما می توانید با خیال راحت با کمک این مجموعه خودرو خرید و فروش نمایید.

در این مجموعه افراد متخصص همه روزه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. در این مجموعه بهترین فرد برای مشاوره خرید خودرو خارجی انتخاب می شود تا بتواند بهترین راهنمایی را به شما نماید. با خیال راحت از این مجموعه برای خرید خودرو کمک بگیرید.

مشاوره خرید خودرو اتولایف

موارد متعددی وجود دارد که هنگام مشاوره خرید خودرو باید به آن ها توجه کنید . اگر خودتان در مورد خودرو اطلاعات خاصی ندارید، بهتر است با یک فرد حرفه ‌ای در این زمینه مشورت کنید یا یک کارشناس را همراه خود برای بازدید خودرو ببرید .

در بسیاری از مواقع قادر به تشخیص بسیاری از موارد نیستید ، بنابراین بهتر است برای مشاوره خرید خودرو به یک کارشناس مطمئن مراجعه کنید ، خرید خودروی کارشناسی شده از یک نمایشگاه معتبر ، مطمئن‌ ترین راه برای خرید خودروی دست دوم می باشد .

شما می توانید برای خرید ماشین دست دو با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما خرید ماشین دست دوم را برای شما انجام دهند ،همچنین  کارشناسان ما با بالاترین قیمت ممکن خودرو را از شما می خرند تا شما به دنبال خریدار نگردید .

هم چنین شما می توانید در بخش درخواست فروش بدون واسطه، با کمک کارشناسان ما خودرو خود را از طریق سایت و شبکه های اجتماعی اتولایف به صورت مستقیم به خریدار بفروشید. فقط کافی است درخواست خود را ثبت کنید تا تیم باتجربه اتولایف خودرو شما را بصورت کاملا رایگان در کمترین زمان به بالاترین قیمت بفروش برسانند.

شما برای مشاوره خرید خودرو می توانید به مجموعه معتبر اتولایف مراجعه نمائید و از مشاوران مجرب این کادر کمک و راهنمایی بگیرید و یا درخواست خود را در سایت ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

مشاوره خرید ماشین چه مزایایی دارد؟

همیشه برای هر خریدی بهتر است از فرد ماهر و کاربلد کمک بگیرید تا بهترین خرید را داشته باشید. خرید خودرو یکی از کارهایی است که اگر بدون کمک فرد ماهر انجام شود می تواند باعث ایجاد خسارت و یا حتی از دست دادن پول شما گردد. پس قبل از خرید خودرو از متخصصین خرید ماشین کمک بگیرید.

همیشه در هر بنگاه ماشین و یا سایت فروش خودرو  ، خودرو هایی وجود دارد که برای فروش گذاشته شده اند. برای این که بهترین و به صرفه ترین انتخاب را داشته باشید باید از یک مشاوره خرید خودرو استفاده کنید.

هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری می توانید از مشاوره خرید خودرو کمک بگیرید. اولین فردی که در هر بنگاه خودرو باید به آن مراجعه کرد مشاوره خرید است تا بهترین انتخاب را پیش روی شما بگذارد.می توانید با تماس با یک بنگاه فروش خودرو درخواست استفاده از مشاوره خرید خودرو را داشته باشید و بعد به صورت تلفنی از او کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

مشاوره خرید ماشین برای خریدار چه فوایدی دارد؟

امروزه با توجه به مشغله زیاد افراد کمتر کسی وقت دارد تا به دنبال خودرو مناسب برای خرید بگردد مشاوره خرید خودرو این کار را برای این افراد راحت تر کرده است تا به راحتی بتوانند صاحب خودرو شوند.

شما اگر یک فروشنده هستید هم می توانید از این خدمات مشاوره برای فروش راحت ماشین خود استفاده کنید تا اگر فردی به دنبال ماشین مناسب است بتواند بهترین ماشین را بخرد و شما بتوانید ماشین خود را به سرعت و با سود خوب به فروش برسانید.

پس تمام امکانات امروزه به نفع فروشنده و خریدار است و این باعث شده به راحتی بتوان ماشین های خوب را با قیمت مناسب خرید و فروش نمود. خدمات زیادی را به مشتریان ارائه می دهد.در هنگام خرید و فروش باید بسیار مواظب باشید تا به دام افراد کلاهبردار نیوفتید و زمان و هزینه شما به هدر برود حتما از یک بنگاه نام آشنا و یا سایت فروش  خودرو نام آشنا برای خرید و فروش استفاده کنید.

مشاوره خرید خودرو بهترین گزینه برای کم کردن زمان خرید است . بهترین افراد در زمینه خرید و فروش به عنوان مشاور در هر بنگاهی مشغول به فعالیت هستند.
امکان استفاده از مشاوره خرید ماشین در سایت های فروش معتبر هم وجود دارد و این افراد در سایت های فروش هم حضور فعال دارند و آماده کمک به مشتریان هستند. توصیه ما به شما استفاده از بنگاه های فروش و خرید ماشین است.

در هنگام خرید خودرو نکات بسیار زیادی است که باید حتما در نظر گرفته شود تا بهترین انتخاب را داشته باشید. از یک مکانیک و کارشناس ماهر و یک دستگاه تشخیص رنگ حتما در هنگام خرید استفاده نمایید.

مشاوره تلفنی خرید خودرو

خرید و فروش خودرو دست دوم ، همواره یک کاسبی پر سود بوده است . اما با توجه به افزایش آگاهی مردم و دسترسی آسان به اینترنت و سایت های مختلف خودرو و خرید و فروش آنلاین تقریبا دست واسطه ها حذف شده و این معامله دو سر سود بین خریدار و صاحب خودرو صورت می گیرد .

متاسفانه بسیاری از فروشندگان ، سعی بر پنهان‌ کردن نقص‌ های اتومبیل دارند و از روش‌ های مختلفی جهت گمراه‌ کردن خریدار استفاده می‌ کنند .

در این میان ، شما هستید که به عنوان متقاضی ، باید به نکات مهمی که در مشاوره تلفنی خرید خودرو به شما گفته می شود در معامله خودرو کارکرده توجه کنید تا معامله امنی را تجربه کنید .

برای مشاوره خرید خودرو حتما باید بدانید که خودرو را به صورت حضوری صورت ببینید تا شما ظاهر و ایرادات خودرو را از نزدیک بررسی کنید و تست خودرو را انجام دهید و در صورت لزوم از حضور یک کارشناس بهره بگیرد .

اگر خودرو صفر باشد مسلما قیمت تعیین شده ی آن مشخص می باشد ولی در مورد ماشین کار کرده باید نسبت به کارکرد خودرو و مدل آن کارشناس قیمت آن را تعیین کند .

بی دقتی در مشاوره تلفنی خرید خودرو  ممکن است به قیمت از دست دادن مبلغ هنگفتی هزینه و باعث پشیمانی شود . برای همین لازم است پیش از هرگونه اقدام برای معامله خودرو ، چه فروش چه خرید ، نسبت به مراحل و قوانین پیرامون آن کاملا آگاه شوید تا احتمال خطا را به صفر رسانده و سرمایه ‌تان را طعمه کلاهبردارها نکنید .

شما برای مشاوره تلفنی خرید خودرو می توانید به بخش مشاوره سایت اتولایف در این زمینه مراجعه نمائید و از خدمات این مجموعه بهره ببرید .

تاریخ انتشار 21/شهریور/1400