طرح فروش نقدی و اقساطی پیکاپ فوتون

طرح فروش نقدی و اقساطی پیکاپ فوتون از روز چهارشنبه به مناسبت ولادت امام حسن عسگری آغاز خواهد شد، این طرح بدون قرعه کشی بوده و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
طرح فروش نقدی و اقساطی پیکاپ فوتون

طرح فروش اقساطی و نقدی پیکاپ فوتون به مناسبت ولادت امام حسن عسگری از روز چهارشنبه مورخ 11 آبان ماه آغاز خواهد شد، این طرح تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت و فقط برای ثبت سفارش متقاضیان باید از طرق سایت رسمی ایران خودرو دیزل به آدرس esale.ikd.ir اقدام کنند، همچنین قابل ذکر است که در این دوره فروش نقدی و اقساطی امکان سفارش در 4 رنگ قرمز، نقره ای، خاکستری و مشکی امکان پذیر است.
در این طرح فروش سه روش نقدی، نقدی مرحله‌ای (با سود مشارکت ۱۲ درصد) و اقساطی با تحویل ۳۰ تا ۹۰ روزه و امکان خرید اقساطی تا ۲۴ ماه (روش اقساطی یک‌ساله بدون کارمزد) پیش‌بینی شده است. خودرو فوتون تونلند نیوفیس تنها پیکاپ دیزلی ایران با پیشرانه معروف کامینز 2.8 لیتری مجهز به توربوشارژر است که می‌تواند ۳۶۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند که آن را به قدرتمندترین پیکاپ دوکابین بازار ایران تبدیل کرده است.

برای آشنایی بیشتر با مشخصات فنی و ظاهری این خودرو می توانید به مجموعه ورزشی و تفریحی انقلاب و توچال تا آخر هفته جاری مراجعه کنید.

 

 

تاریخ انتشار 10/آبان/1401