شاهکار سایپا در ارائه محصولات بدون قیمت

شرکت خودرو سازی سایپا با عدم ارائه قیمت مشخص محصولات خود شرایط پیچیده را برای مشتریان خود که مجبور به اقدام به ثبت‌نام بودند،ایجاد کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
شاهکار سایپا در ارائه محصولات بدون قیمت

به گزارش اتولایف از  خبر گزاری تسنیم، دومین مرحله طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه برمبنای فرآیند نوبت‌دهی برای محصولات خودروسازان داخلی از 3 تا 10 خردادماه  1402آغاز و 24 خردادماه نیز نتایج قرعه کشی محصولات منتشر شد. اما نکته اینجاست هنوز مشتریان 4 محصول سایپا شامل: کوییک GX، ساینا GX، شاهین اتوماتیک و اطلس اطلاعی از قیمت این خودروها ندارندو قیمت خودرو ها مشخص نمیباشد .

عدم اعلام قیمت برای متقاضیان  اقدام به ثبت نام  میکنند،سردرگمی  ایجاد کرده است و با توجه نوسانات لحظه ای بازار مکان پیش‌بینی میان‌مدت و حتی کوتاه‌مدت قیمت خودرو امکان‌پذیر نیست و همراه با ریسک میباشد.

واین عدم اعلام قیمت شرکت سایپا ،بازار حدس و گمان‌ها بر سر قیمت این محصولات داغ شود.بنابراین متقاضیان ترغیب می‌شوند تا به‌جای انصراف، برای تحویل خودروها صبر کنند. بااین‌حال امکان دارد در زمان اعلام قیمت نهایی این خودروها، متقاضیان غافلگیر شوند و امکان تهیه وجه موردنیاز را نداشته باشند.

وضعیت بررسی قیمت 4 محصول سایپا حکایت از آن دارد که بخش های متولی از جمله سازمان حمایت و شورای رقابت همچنان در حال ارزیابی اطلاعات تعیین قیمت نهایی این خودرو هستند و هنوز به نتیجه نهایی نرسیده اند در این شرایط خریداران این خودروها همچنان بلاتکلیف بوده و باید منتظر اعلام قیمت نهایی این خودروها باشند.

تاریخ انتشار 29/خرداد/1402