طرح فروش مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو با توجه به نیاز به بازار خودرو به خودرو های بروز و با طراحی جدید اقدام به فروش محصولات خود از طریق طرح فروش نقدی می کند، شرکت مدیران خودرو با توجه به توان تولید و عرضه خودروهای خود در هر طرح خودرو های متفاوتی را عرضه می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
طرح فروش مدیران خودرو

طرح فروش نقدی و اقساطی ویژه دهه فجر

طرح فروش و نقد و اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه دهه فجر از محل تولید (شهرستان بم) با 6 محصول آغاز شد، برای ثبت نام و خرید محثولات مدیران خودرو می توانید به سایت مدیران خودرو مراجعه کنید.

جزئیات طرح فروش نقدی و اقساطی مدیران خودرو ویژه دهه فجر

جزئیات طرح فروش نقدی و اقساطی مدیران خودرو ویژه دهه فجر

طرح فروش مدیران خودرو ویژه دی ماه

مدیران خودرو بخشنامه فروش نقدی 3 محصول خود را ویژه دی ماه 1401 اعلام کرد. این طرح ویژه تحویل در شهرستان بم است و از روز یکشنبه مورخ 11 دی ماه آغاز خواهد شد

طرح فروش مدیران خودرو

از ابتدای سال 1399 با شروع فروش های اینترنتی خودرو، شرکت مدیران خودرو محصولات خودرو از طریق فروش اینترنتی در قالب طرح فروش نقدی عرضه می کند، این شرکت به پیش فروش خودرو های خود با موعد تحویل 90 روزه و 30 روزه اقدام به عرضه محصولات خود می کند.

شرایط شرکت در طرح فروش مدیران خودرو

همانطور که دیگر شرکت های خودرو سازی شرایط و محدودیت هایی برای عرضه خودرو در نظر گرفته اند تا خودرو به دست متقاضی واقعی برسد شرکت مدیران خودرو برای حذف دلالان و سودجویان در هر دوره شرایطی را اعلام می کند.

قوانین طرح فروش:

  • هر شخص با یک کد ملی امکان یکبار فقط ثبت نام در طرح را دارد
  • هر متقاضی قبل از ثبت نام باید اقدام به تکمیل پروفایل و احراز هویت کند
  • برای تکمیل فرآیند خرید پس از خرید اینترنتی از طریق سایت به آدرس mvmco.ir به یکی از نمایندگی رسمی شهر خود مراجعه کند
  • متقاضی باید 18 سال تمام را داشته باشد و دارای گواهینامه باشد

در طرح فروش نقدی مدیران خودرو چه خودرو هایی به فروش می رسد؟

در هر دوره طرح فروش محصولات این شرکت با توجه به توان تولید و عرضه شرکت مدیران خودرو، محصولات متفاوتی از این شرکت به فروش می رسد و نمی توان قبل از اعلام بخشنامه توسط این شرکت مدل یا تعداد عرضه را اعلام کرد.

تاریخ انتشار 10/دی/1401