سیگنال ها

توجه: هدف از ارائه سیگنال تنها اطلاع رسانی به مصرف کنندگان عزیز می باشد و این مجموعه هیچ هدف یا قصدی نسبت به تغییر روند بازار یا دخالت در آن ندارد.

signal autolife 23 . 03 . 1403

بیشتر از یک ماه است که بازار خودرو در رکورد کامل به سر می برد. خرید و فروش ها در کمترین حالت خود قرار دارند. پیش‌بینی می کنیم تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری شرایط به همین شکل ادامه داشته باشد. توجه داشته باشید که خودروهایی با قیمت های مناسب در این زمان برای خرید پیدا می‌شود.

signal autolife 16 . 01 . 1403

متاسفانه به دلیل افزایش نرخ ارز سال جدید رو با افزایش قیمت خودرو شروع کردیم. البته در حال حاضر افزایش قیمت زیادی رخ  نداده است که دلیل آن تعطیلات نوروز می باشد. مصرف کنندگان عزیز در صورت نیاز خرید خود را انجام بدید.

signal autolife 13 . 09 . 1402

قیمت خودروهای وارداتی در بازار آزاد افزایش یافته است. این افزایش روی خودروهای لوکس بیشتر دیده می شود. خودروهای مونتاژی تقریبا ثابت گزارش می‌شوند اما ممکن است این خودرو ها هم با افزایش همراه شوند. دلیل اصلی این افزایش، قیمت خودرو های جدید وارداتی و عدم واردات خودرو دست دوم می باشد.

signal autolife 30 . 06 . 1402

پس از افزایش و سپس کاهش جزئی قیمت خودرو در بازار، قیمت ها به ثبات رسیده است اما همچنان بازار در رکود است و بی رمق گزارش می شود. بطور کلی بازار خودرو تا الان خبر درمانی شده است.

signal autolife 08 . 05 . 1402

روند کاهش قیمت خودروها متوقف شده و در برخی‌ خودروها شاهد افزایش قیمت هستیم. خریداران همچنان میل زیادی به خرید ندارند و بازار خودرو همچنان بی رمق گزارش می‌شود. اگر سیاست های دولت در مورد واردات خودرو به درستی اعمال نشود شاهد افزایش قیمت خودرو خواهیم بود.

signal autolife 01 . 05 . 1402

قیمت خودرو همچنان در سراشیبی‌ قرار دارد. علت اصلی،ابلاغ قانون واردات خودرو کارکرده می‌باشد. امیدواریم این قانون زودتر در فاز اجرایی قرار بگیرد تا مصرف کنندگان متضرر نشوند. مانع اصلی اجرایی نشدن و یا اجرا محدود این قانون از نظر ما مشکلات ارزی می‌باشد.

signal autolife 23 . 03 . 1402

باتوجه به افزایش نسبی قیمت دلار، قیمت خودروها در بازار به ثبات رسیده و در برخی خودروهای داخلی و مونتاژی شاهد افزایش قیمت هستیم. در حال حاضر میل مشتریان به خرید بیشتر شده است. 

signal autolife 22 . 03 . 1402

باتوجه به کاهش نرخ ارز در روزهای گذشته، خوشبختانه قیمت تمامی خودروها در بازار با روند کاهشی مواجه هستند و خریدار در این بازار نایاب شده است.

signal autolife 18 . 02 . 1402

قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی در مدار کاهشی قرار گرفته است. بازار خودروهای وارداتی نیز در رکود شدیدی قرار دارد. خریداران هوشیار باشند این روند ممکن است بزودی به پایان برسد!

signal autolife 26 . 01 . 1402

متاسفانه در اولین ماه سال هم شاهد افزایش قیمت ها بودیم. متاسفانه این روند بخصوص در خودروهای داخلی همچنان بصورت نسبی ادامه دارد. کف قیمت ها را‌ در هفته آخر اسفند سال گذشته شاهد بودیم که در سیگنال قبلی پیش‌بینی کرده بودیم.

signal autolife 15 . 12 . 1401

خوشبختانه با کاهش نرخ ارز، قیمت ها در بازار خودرو نزولی شده است. اکثر خریداران از خرید منصرف شده‌اند و بازار معاملات بی رمق گزارش می شود. پیشنهاد ما به مصرف کنندگان عزیز خرید در روزهای پایانی سال است.

signal autolife 06 . 12 . 1401

متاسفانه امروز نرخ دلار از ۵۵ هزار تومان  فراتر رفت. هیچ حرف و سخنی باقی نمی‌ماند…