سیگنال ها

توجه: هدف از ارائه سیگنال تنها اطلاع رسانی به مصرف کنندگان عزیز می باشد و این مجموعه هیچ هدف یا قصدی نسبت به تغییر روند بازار یا دخالت در آن ندارد.

signal autolife 18 . 02 . 1401

متاسفانه قیمت خودرو همچنان در مدار افزایش است. اصلی ترین دلیل این افزایش قیمت در حال حاضر نرخ ارز می باشد. قیمت خودروهای وارداتی در بازار بدون حساب و کتاب شده است. 

signal autolife 04 . 12 . 1400

قیمت خودروها در بازار وابسطه به نرخ ارز شده است. بعد از نوسانات نرخ ارز در روزهای اخیر، قیمت ها بعد از یک کاهش، به ثبات نسبی رسیده ‌است.

signal autolife 10 . 11 . 1400

بازار خودرو در انتظار است. خریداران و فروشندگان تصمیم قطعی در خرید و فروش نمی‌توانند بگیرند. همگی منتظر انتشار اخبار مذاکرات و توافق هستند. در حال حاضر خرید و فروش زیادی در بازار صورت نمی گیرد و قیمت ها تقریبا ثابت هستند.

signal autolife 20 . 10 . 1400

باتوجه به کاهش نرخ ارز، قیمت خودرو در بازار وارد مدار کاهشی شده است. در حال حاضر پیش‌بینی دقیقی از روند بازار خودرو نمی‌توان داشت و تماما مرتبط با تغییرات نرخ ارز می‌باشد. 

signal autolife 16 . 09 . 1400

مطابق سیگنال قبلی، متاسفانه دلار به رشد خود ادامه داد و قیمت ها در بازار خودرو افزایش بیشتری پیدا کرد. در حال حاضر فروشنده ها مایل به فروش خودرو خود نیستند و خریداران هم در بازار آشفته این روزها سرگردانند. امیدواریم هرچه سریعتر بازار به آرامش برسد.

signal autolife 22 . 08 . 1400

مطابق سیگنال قبلی که حدود دو هفته پیش منتشر شد، قیمت خودرو در بازار افزایش یاقت و خریداران در بازار حضور پر رنگی پیدا کردند. اصلی ترین دلیل این افزایش قیمت، مافیا بازار خودرو و رشد قیمت دلار می‌باشد. در حال حاضر اگر قیمت دلار به رشد خود ادامه‌ دهد این افزایش قیمت‌ها بیشتر خواهد شد. 

signal autolife 09 . 08 . 1400

قیمت برخی از خودروها وارد فاز افزایشی شده و مشتریان به فکر خرید افتاده‌اند. در صورت ادامه این روند، خریدار در بازار زیاد خواهد شد و قیمت خودروها افزایش خواهد یافت. 

signal autolife 21 . 07 . 1400

باتوجه به کاهش نرخ ارز و انتشار برخی اخبار سیاسی، بازار خودرو در رکود شدیدی قرار گرفته است. خریداران سردرگم هستند و قادر به تصمیم گیری نیستند! قیمت برخی خودروها با کاهش مواجه می باشد. 

signal autolife 03 . 07 . 1400

با رد شدن و برگشت مصوبه آزادسازی واردات خودرو به مجلس، قیمت خودرو در بازار وارد فاز افزایشی شد و خریداران به بازار خودرو بازگشتند.

signal autolife 29 . 06 . 1400

بازار خودرو خارجی و داخلی در رکود کامل به سر می برد و قیمت ها با کاهش همراه هستند. اصلی ترین دلیل این کاهش قیمت خبر آزادسازی واردات خودرو می‌باشد. از نظر ما اگر شورای نگهبان هم طرح را تایید کند، در عمل تاثیر زیادی روی بازار خودرو نخواهد داشت و تنها با ایجاد رانت، سود کلان نصیب عده‌ای محدود خواهد شد. 

signal autolife 22 . 06 . 1400

باتوجه به ریزش نرخ ارز و نهایت افزایش قیمت صورت گرفته در هفته‌های گذشته، بازار خودرو در رکود کامل به سر می‌برد و قیمت ها کاهش نسبی پیدا کرده است. در صورت ادامه این شرایط، ممکن است این رکود هفته‌ها در بازار خودرو ادامه داشته باشد. 

signal autolife 08 . 06 . 1400

باتوجه به کاهش هزارتومانی نرخ ارز، قیمت خودروهای داخلی شاهد کاهش جزئی می‌باشند و در صورت ورود دلار به کانال‌های پایین تر کاهش قیمت‌ها بیشتر خواهد شد. هم اکنون در بازار خودرو خریدار به ندرت پیدا می شود و فروشنده ‌ها هم سردرگم می باشند. بنظر ما سقف قیمت‌ها در هفته گذشته زده شده است.