بنز

موجود

بنز SL500

2009

$6,800,000,000تومان

فروخته شد

بنز C180

2006

$1,180,000,000تومان

فروخته شد

بنز C200

2014

$2,180,000,000تومان

فروخته شد

بنز E200

2014

$2,650,000,000تومان

فروخته شد

بنز C200

2014

$1,820,000,000تومان

فروخته شد

بنز C350

2009

$1,120,000,000تومان

خرید بنز کارکرده

خرید بنز صفر از عهده بسیاری از خریداران بر نمی‌ آید زیرا قیمت‎ بسیار بالایی دارند . با خرید بنز کارکرده ، ظاهر با اصالت ، تکنولوژی ‎های فوق پیشرفته و عملکرد عالی را در برابر بودجه بسیار کم تری می‌ توانید داشته باشید .

مرسدس بنز از به‏ روزترین تکنولوژی ‎ها استفاده می‌کند که در بسیاری از خودروهای عادی مشاهده نمی‌ شوند . شما می‌ توانید همه این امکانات را با قیمت بسیار معقول از آن خود کنید .

خرید بنز کارکرده

خرید بنز کارشناسی شده

برای خرید و یا فروش خودرو باید به نزد کارشناس بروید تا او بتواند مشکلات خودرو را به شما بگوید و خود مورد نظر شما را مورد کارشناسی قرار دهد . در بحث کارشناسی خودرو بنز ، باید همواره به مشخصات فنی آن توجه ویژه‌ای داشته باشید .

کارشناسی خودرو شامل کارشناسی بدنه خودرو ، سقف و گزارش هر نوع رنگ شدگی ، صاف کاری بدون رنگ ، قطعات استوک تعویض، خط و خش و … می شود .

بازدید بدنه خودرو بنز با استفاده از تجهیزات دیجیتال و تجربه بالای کارشناس در تشخیص رنگ خودرو صورت خواهد گرفت و گزارش کارشناسی خودرو بنز در قسمت رنگ و بدنه شامل ضمانت نامه نیز می باشد .

بعد از پایان کارشناسی و بازدید خودرو توسط کارشناس مجرب ، باید یک برگه کارشناسی از او بگیرید. در این برگه ، نتیجه بازدید و کارشناسی خودرو و هم چنین سالم یا معیوب بودن تمام اجزای خودرو ، باید درج شده است.

از دیگر مراحل کارشناسی خودرو بنز ، کارشناسی رنگ این خودرو می باشد . در کارشناسی رنگ بنز ، مشخص می‌ شود که خودرو رنگ فابریک کارخانه را دارد یا دوباره رنگ شده است . همچنین ممکن است اجزای خودرو بصورت فابریکی(استوک) تعویض شده باشد.

کارشناسی سقف خودرو مهمترین بخش برای تشخیص رنگ خوردگی ماشین مورد نظر شما می باشد . کارشناسی بنز با وجود دستگاه های اندازگیری ضخامت رنگ ساده تر می باشد.

همچنین در بخش فنی کارشناسی بنز باید دقت بالایی داشت، چرا که معیوب بودن یکی از قیمت های فنی خودرو سبب بروز هزینه‌های‌ زیادی می شود. به همین دلیل کارشناس باید تست درایو (آزمون رانندگی) از خودروی بنز بگیرد و با دستگاه دیاگ مخصوص بنز مشکلات و خطاهای خودرو را چک کند.

خرید بنز کارشناسی شده

خرید بنز از اتولایف

با گذشت زمان تکنولوژی پیشرفت قابل توجهی کرده است و ماشین ها دچار بهبود قابل توجه‌ایی شده اند ، اما هم چنان موارد بسیار خوبی هست که با خرید یک ماشین لوکس نسبتا قدیمی اما با کیفیت ساخت بالا ، به دست خواهید آورد که در ماشین های معمولی برای کم کردن از قیمت خودرو خبری از آن ها نمی باشد . برای مثال مرسدس بنز 14 سال است که مجهز به شیشه های دو جداره برای کاستن صدای ورودی به کابین می باشد که  برای بخار نکردن شیشه ها ، بین دو لایه آن هوا وجود دارد و این یکی از آپشن های خاص این ماشین می باشد .

همچنین بسیاری از مدل های مرسدس بنز مثل: کلاس S، کلاسE، کلاسC در ایران طرفداران زیادی دارند و امتحان خود را پس داده اند. شما برای خرید این خودروها می توانید از اتولایف کمک بگیرید.

قیمت خرید بنز

در سال های اخیر بازار خرید و فروش خودرو در ایران دچار تورم بسیاری شده و در پی آن واردات خودروهای چینی افزایش یافته است و خرید خودرو با کیفیت و لوکسی مثل بنز و بی ام و بسیار سخت شده است. اگر شما بودجه‌ ای کافی برای خرید یک خودرو کارکرده با کیفیت و لوکس دارید ، انتخاب یکی از مدل‌ های بنز کارکرده گزینه بهتری بین خودروهای بی‌ کیفیت چینی در بازار می باشد .

خودروهای مرسدس بنز ، ماشین ‎های لوکسی هستند و به طبع هزینه تعمیر آن ها نیز بالاتر از خودروهای معمولی می باشد اما ارزش خرید را خواهد داشت . این خودروها به پیشرفته ‎ترین تکنولوژی ها مجهز هستند ، اما در قسمت ‎های فنی اگر از شخصی خودروی خود را خریداری کنید ، هیچ تضمین و گارانتی برای سالم بودن خودرو دریافت نخواهید کرد .

در حال حاضر بدلیل تنوع مدل، کارکرد و وضعیت خودروها، انواع مدل های بنز دارای قیمت های متفاوتی می باشند. تقریبا می توان از ۱ میلیارد تومان تا ۵۰ میلیارد تومان صاحب یک خودروی بنز در ایران شد.

در شرایطی که معاملات در بازار خودرو بسیار سخت و وقت گیر شده است تیم اتولایف با ارائه خدماتی نوین در راستای بهبود اوضاع موجود گام برداشته است .

قیمت خرید خودرو کارکرده امروزه دچار نوسانات زیادی شده است اما مجموعه اتولایف همیشه سعی کرده تا بهترین قیمت را به شما خریداران عزیز ارائه کند . جذب اعتماد مهم ترین رکن این مجموعه بوده و بسیار روی آن تاکید دارد . هدف تیم اتولایف ارائه بهترین برای زندگی شماست .