تویوتا

خرید تویوتا

تویوتا از جمله برندهای پر طرفدار در بین خودروهای وارداتی از قدیم بوده است، تویوتا یک برند ژاپنی است که دوام و کارایی بسیار بالایی دارد و همیشه جزو گزینه های اول خریداران خودروهای وارداتی بوده است، تویوتا با خودروهای لندکروز، پرادو و کمری به خوبی در ایران شناخته می شود و جزو پرطرفدار ترین خودرو ها همیشه در صدر لیست قرار دارد.

تویوتا را می توان بی شک خودروی متفاوت از دیگر برندهای آسیای شرقی برشمرد که کارایی بسیار بالا و در عین حال خرابی بسیار کمی را دارد، اما با این وضعیت خرید تویوتا مخصوصا مدل های کارکرده می تواند یک چالش برای خریداران خودرو باشد، این خودرو از لحاظ فنی خیلی کم دچار آسیب می شود و از نظر ظاهری هم مقاوت بسیاز بالایی دارد، اما بازهم بسیاری از دلال های خودرو برای سود بیشتر خودرو با مشکلات فنی و ظاهری برای فروش انتخاب می کنند.

یکی از روش های مطمئن خرید تویوتا این است که از تیم متخصص خرید خودرو اتولایف کمک بگیرید تا با اطمینان خاطر اقدام به خرید تویوتا با بالاترین سطح کیفی و بهترین قیمت کنید.

خرید تویوتا کارکرده

خرید و فروش انواع خودرو در بازار به سهولت بازار خودروی صفر نمی باشد و برای این که خیالتان راحت باشد باید نکات مهمی را در نظر بگیرید تا دچار ضرر و زیان نشوید . در بررسی و خرید خودروی دست دوم گاها به کارشناس خودرو نیازمند هستید که می توانسد از مجموعه اتولایف کمک بگیرید .

نکاتی که برای خرید خودرو باید مورد توجه قرار دهید به دو بخش نکات فنی  و نکات حقوقی تقسیم بندی می شود که باید حتما آن ها را یاد بگیرید تا گیر دلالان و کلاهبرداران نشوید .

خودرویی که 80 کیلومتر یا کم تر کار کرده باشد خودروی صفر می گویند و خودرویی که کارکردی بیش تر از 80 کیلومتر داشته باشد در دسته خودروهای کارکرده قرار می گیرد و بر اساس خودروی کارکرده قیمت گذاری خواهد شد .

خرید تویوتا کارشناسی شده

در کارشناسی خودرو تویوتا باید بدانید که بررسی رنگ خودرو دقت زیادی باید داشته باشید . زیرا رنگ پریدگی یا رنگ شدگی در جاهای متفاوت ماشین می تواند افت قیمت شدید را نسبت به ماشین بدون رنگ همان مدل با همان میزان کارکرد را داشته باشد .

گلگیر ها ، درب ها و یا سقف 40% از خودروهای کارکرد تعویض شده اند که این موضوع می تواند افت قیمتی زیادی برای خودروی مورد نظر شما داشته باشد .

میزان کارکرد خودرو معیار بسیار مناسبی برای سلامت خودرو نمی باشد زیرا پیش می آید خودرویی با کارکرد مثلا 200 هزار کیلومتر کارکرد بسیار سالم تر از مدل های مشابه با کارکرد کم تر باشد .

در بررسی لاستیک های خودرو به آج ها مخصوصا در کناره های بیرونی توجه کنید و آن را بررسی کنید . لاستیک های ساییده شده ایمنی خودرو را کاهش می دهند و هزینه های اضافی تعویض را به شما تحمیل می کند . لاستک اضافه را هم حتما چک کنید . وضعیت رنگ در سقف و یا شاسی خودرو ممکن است ناشی از تصادف شدید باشد که هیچ گاه قابل جبران نیست .

بررسی فنی خودرو کارکده و دست دوم به مهارت وتخصص نیاز دارد که به تنهایی نمی توانید انجام دهید و حتما از کارشناسان تخصصی مجموعه اتولایف کمک بخواهید تا شما از تقبل هزینه های اضافی و گزاف مصون باشید .

خرید تویوتا از اتولایف

تمامی نکاتی که گفته شد نیاز به کارشناسی خودرو دارد تا بتوانید با خیال راحت خرید خودرو کارکرده را انجام دهید . پیشنهاد ما به شما خرید خودرو از مجموعه معتبر اتولایف می باشد که خودرو را کاملا کارشناسی می کنند و تمامی معایب و محاسن خودرو را برای خریدار شرح می دهند . مجموعه اتولایف ضمن گزارشات کامل کارشناسی ماشین کارکرده مورد نظر به شما کمک خواهد کرد که خودروی کارکرده  را با قیمت واقعی بازار خریداری کنید .

قیمت خرید تویوتا

هنگامی که شما یک خودرو کارکرده را می‌ خواهید بخرید باید از یک کارشناس خودرو ماهر کمک بگیرید . قیمت گذاری خودرو در بازار خودرو یکی از پرچالش‌ ترین اقدامات پیش از فروش خودرو محسوب خواهد شد .

قیمت خودرو تویوتا ، فاکتور بسیار مهمی برای انتخاب این شرکت می باشد . قیمت محصولات تویوتا در بازار ایران ، همواره در افت‌ و خیز می باشد . افرادی که تمایل به استفاده از خودروهای تویوتا را دارند ، باید در لحظه از قیمت تویوتا باخبر باشند . ممکن است از زمان تصمیم‌ گیری تا انجام معامله ، این بازه قیمتی تغییر کند . با وجود نوسان قیمت مجموعه اتولایف سعی خود را کرده تا بهترین قیمت را به مشتریان ارائه دهد .