جک

فروخته شد

جک S5

1397

$1,250,000,000تومان

برند جک از زیر مجموعه های شرکت کرمان موتور است که یکی از بهترین خودروهای پرطرفداری و بروز چینی را در بازار خودرو ایران عرضه می کند، این برند چینی ظاهری متفاوت و پر آپشن را عرضه می کند، در حال حاضر شرکت کرمان موتور 3 محصول را با برند جک عرضه می کند.

برند جک در بین خودروهای مونتاژی از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار بوده است و توانسته در تمامی دوره های فروش نقدی و اقساطی بالاترین متقاضی را داشته باشد، خودروهای جک به نسبت کیفیت که دارند قیمت مناسبت تری نسبت به دیگر برندهای مونتاژی در ایران را دارند.

خرید جک کارکرده

برای خرید جک کارکرده می توانید از موجودی های شرکت خرید و فروش خودرو اتولایف را بررسی کنید و در صورت عدم موجودی در پارکینگ شرکا اتولایف می توانید درخواست خرید خودرو را به ما بدهید تا مشاوران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بر اساس بودجه شما خودرو مد نظر شما را پیدا کنند و در تمامی مراحل خرید شما را همراهی کنند.

قیمت جک کارکرده

قیمت خودروهای جک کارکرده بر اساس کارکرد ، سلامت بدنی و فنی متغییر است و برای قیمت گذاری تخصصی باید بخش کارشناسی خودرو اتولایف اقدام به بررسی کامل خودرو کنند، اگر شما هم قصد دارید تا از قیمت حدودی خودرو مطلع شوید با کارشناسان ما در تماس باشید