هیوندای

هیوندای یکی از شرکت های مشهور کره‌ ای می باشد که در زمینه‌ های مختلفی فعالیت دارد . یکی از شاخه‌های این ابرشرکت ، هیوندای موتور می باشد که خودروهای سبک و سنگین را به تولید می‌ رساند . اگر شما هم یک راننده خوب و با تجربه باشید می دانید برای داشتن یک خودرو با قیمت مناسب، خرید هیوندای یک گزینه مناسب است.

خرید هیوندای کارکرده

خرید هیوندای کارکرده با رعایت نکات مهم ، می تواند بهترین انتخاب ممکن برای شما باشد . یکی از بهترین گزینه هایی که می تواند جلوی روی هموطنان باشد ، خودروهای دست دوم هیوندای می باشد . خودروهایی که امکان خرید دارند ، عموما از سوی فروشنده سالم معرفی می شوند ، اما در واقعیت چنین نیست و حداقل نیمی از این خودروها دچار مشکلات فنی و ایراد در بدنه ، موتور و یا … هستند .

خرید هیوندای کارشناسی شده

در راستای کارشناسی خودرو هیوندای مواردی را باید مورد بررسی قرار دهید مانند بررسی موتور خودرو ، سلامت سر سیلندر ، سیستم رادیاتور که از اجزای مهم در کارشناسی خودرو می باشد . کارشناسی رنگ بدنه ، سقف ، درب های جلو و عقب  و گلگیرها مواردی از این دست با دقتی بسیار بالا انجام می شود تا ماشینی که شما خریداری می کنید دچار آسیب و ایرادات مهم نباشد تا هم جان و هم مالتان در خطر و ضرر نیوفتد .

بعضی از قسمت ها در صورت آسیب دیدن خودرو هرگز به حالت ایمنی قبل بر نخواهند گشت ، مثل شاسی خودرو که از مهم ترین قسمت خودرو می باشد ، همه این موارد نیاز به استفاده از کارشناسی خودرو هیوندای قبل از خرید می باشد که سلامت هیوندای را تایید خواهد کرد .

اولین و مهم‌ ترین بخش کارشناسی خودروهای هیوندای ، دیاگ زدن می باشد . دیاگ زدن به کارشناس این امکان را خواهد داد که اطلاعات سنسورهای ECU خودرو را استخراج کند و ایرادات آن را پیدا کند . کارشناس می‌ تواند با بهره‌ گیری از داده‌ های ECU مشکلات فنی و کارکرد واقعی خودروهای مورد نظر را تعیین کند. البته که در معضی موارد کارکرد واقعی خودرو از روی دیاگ قابل تشخیص نیست و کارشناس باید از روی چرم صندلی، فرمان، وضعیت دیسک ها و… کارکرد واقعی خودرو را تخمین بزند. همچنین در خودروهای هیوندای استفاده از آپشن های افتر مارکت (آپشن هایی که بصورت دستی نصب شده است) به وفور دیده شده است که کارشناس باید خریدار را از این موضوع مطلع کند.

خودرو هیوندای همیشه به عنوان اتومبیل‌ نیمه لوکس به حساب آمده است . هر گونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌ های سطحی مثل خط و خش‌ های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ ، می‌ تواند بر قیمت نهایی خودروهای هیوندای تاثیرگذار باشند .در خرید خودرو باید به نکات مهمی توجه کنید تا مشکلات رنگ و بدنه خودرو باعث متضرر شدن شما نشود.

خرید هیوندای کارشناسی شده

خرید هیوندای از اتولایف

پیش از درخواست کارشناسی خودرو هیوندای ، با مجموعه اتولایف خودروی خود را از نزدیک بازدید و مورد بررسی قرار دهید و عیب های ظاهری آن نظیر خط و خش و … را با دقت بررسی کنید . در صورتی که خودرو مورد نظر شما از نظر ظاهری مورد پسند قرار گرفته باشد ، درخواست کارشناسی خودرو را بدهید تا با خیال راحت آن را خریداری نمایید .

وضعیت فنی خودروهای هیوندای یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌ گذاری و قیمت آن‌ ها می باشد . برای قیمت‌ گذاری خودرو باید تمام سنسورهای اصلی ECU آن‌ ها مورد بررسی واقع شود. اگر در پروسه دیاگ زدن خطایی منتشر شود ، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند تا خریدار از وضعیت خودرو مطلع شود .

همچنین برند هیوندای در ایران دارای تنوع مدل و نتوع آپشن های بسیار بالایی است بصورتی که خریداران سردرگم می شوند. برای مثال هیوندای سانتافه دارای بیش از ۱۰۰ مدل تنوع آپشن و مدل است که خریدار باید از آن ها آگاه باشد و یا خرید هیوندای خود را به افراد و کارشناسان با تجربه بسپارد.

خرید هیوندای از اتولایف

قیمت خرید هیوندای

خرید خودرو کارکرده بدون اطمینان از سلامت بدنه و فنی خودرو می ‌تواند به ضررهای جبران ناپذیری برای شما منجر شود . خودرو به دلیل گستردگی استفاده و قیمت بالایی که نسبت به کالاهای دیگری دارد ، از حساسیت بیش تری در بحث خرید و فروش مدل های کارکرده برخوردار می باشد و باید با دقت به آن توجه کنید تا بعدها دچار زیان نشوید .

با تغییر شرایط اقتصادی جامعه ی دوره‌ های مختلف مانند تحریم ، رویکرد برای خرید وسیله نقلیه ارزان ‌تر هم تقویت شده است و مردم روی به خرید خودرو دست دوم آورده اند .

قیمت هیوندای برای طرفداران خودروهای آن ، فاکتور بسیار مهم برای انتخاب مدل‌ های مختلف این شرکت می باشد . قیمت محصولات هیوندای در بازار ایران ، مانند بسیاری از محصولات دیگر ، همواره در افت‌ و خیز است . در این بازار ، افرادی که تمایل به استفاده از خودروهای هیوندای را دارند ، باید در لحظه از قیمت هیوندای باخبر باشند . با وجود نوسانات قیمت، مجموعه اتولایف سعی خود را کرده تا بهترین و مناسبترین قیمت را به مشتریان ارائه دهد .

در شرایطی که معاملات در بازار خودرو بسیار سخت و وقت گیر شده است تیم اتولایف با ارائه خدماتی نوین در راستای بهبود اوضاع موجود گام برداشته است . جذب اعتماد مهم ترین رکن این مجموعه بوده و بسیار روی آن تاکید دارد . هدف تیم اتولایف ارائه بهترین برای زندگی شما است .