معرفی آئودی Q4 E-Tron

آئودی Q4 E-Tron از سری خودرو جدید وارداتی است که قرار است به زودی عرضه آن در بازار خودرو ایران آغاز شود، این جدیدترین مدل خودرو آلمانی است که بعد اتمام ممنوعیت واردات خودرو به بازار خودرو ایران خواهد رسید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
معرفی آئودی Q4 E-Tron

کراس اوور آئودی Q4 E-Tron یک خودرو تمام الکترونیکی در تیپ 3 است که دارای دو نسخه فول و پایه می باشد که مهمترین تفاوت این دو نسخه در قدرت پیشرانه این خودرو می باشد، آئودی با هر بار شارژ کامل می تواند تا 600 کیلومتر را بپیماید.

مشخصات فنی آئودی Q4 E-Tron

آئودی Q4 E-Tron در نسخه پایه دارای پیشرانه با قدرت 204 اسب بخار و گشتاور 310 نیوتن متری و در نسخه فول دارای قدرت 313 اسب بخار و گشتاور 427 نیوتن متری می باشد، همچنین در این خودرو دارای یک پک باطری  84.8 کیلووات ساعتی می باشد که برای شارژ کامل فقط به 40 دقیقه زمان نیاز دارد، این خودرو همانطور که گفته شد در حالت فول شارژ می تواند حدود 600 کیلومتر را به مسیر خود ادامه دهد.

مشخصات فنی آئودی Q4 E-Tron

آئودی Q4 E-Tron در نسخه فول دارای وزن 2.2 تنی است که پیشرانه قدرتمند آن باعث شده شتاب اولیه 0 تا 100 این خودرو حدود 6.8 ثانیه باشد.

طراحی  آئودی Q4 E-Tron

Q4 E-Tron  دارای ظاهری کاملا به روز مطابق طراحی های جهانی دیگر کراس اوور ها می باشد در نمای جلویی این خودرو می توانید یک جلوپنچره مشبک بزرگ که در دو سمت آن چراغ های اصلی و دی لایت قرار گرفته است را مشاهده کنید، در طراحی کلی این خودرو از خطوط با زاویه تند و اغراق آمیز استفاده نشده است تا سادگی این خودرو حفظ شود.

طراحی  آئودی Q4 E-Tron 

در نمای پشتی این خودرو همچنین می توانید یک چراغ کشیده که بالای آن لوگو شرکت آئودی قرار گرفته است را مشاهده کنید، عقب این خودرو همانند دیگر بخش های طراحی این خودرو بسیار ساده بوده و فقط نکته قابل اشاره قرار گرتن اگزور های خروجی در دوسمت خودرو بر روی سپر می باشد.

آئودی Q4 E-Tron در راه ایران

Q4 E-Tron  به عنوان اولین خودرو آلمانی می باشد که قرار است به زودی وارد ایران شود و عرضه آن آغاز شود، شرکت نادین خودرو به عنوان متصدی واردات این خودرو معرفی شده است اما هنوز مشخص نشده است که کدام مدل از این خودرو و با چه قیمتی عرضه خواهد شد.آئودی Q4 E-Tron در راه ایران

تصاویر آئودی Q4 E-Tron

 

تاریخ انتشار 05/اسفند/1402