مراحل فروش خودرو

01 مرحله اول

تکمیل فرم و ثبت درخواست فروش

02 مرحله دوم

بررسی کارشناسان و تماس با شما

03 مرحله سوم

حضور جهت کارشناسی کامل خودرو

04 مرحله چهارم

بازاریابی تیم کارشناسان فروش مجموعه

05 مرحله پنجم

حضور در دفتر مجموعه جهت عقد قرارداد

06 مرحله ششم

تحویل خودرو و تسویه کامل مبلغ خودرو

فرم ثبت درخواست

برای ثبت درخواست فروش خودروی خود ابتدا فرم زیر را تکمیل کنید:

انتخاب نوع فروش

اطلاعات فردی

لطفا اطلاعات زیر را بصورت فارسی و دقیق وارد نمایید

لطفا آدرس ایمیل حود را بصورت صحیح وارد نمایید (مثال: example@yahoo.com)
لطفا شماره تلفن همراه خود را بصورت صحیح وارد نمایید (مثال: 09121234567)

اطلاعات خودرو

اطلاعات خودرو مورد نظر را وارد نمایید

در حال حاضر اتولایف بصورت تخصصی بر روی خودروهای وارداتی و مونتاژ فعالیت میکند
سال تولید خودروی خود را بصورت 4 رقمی وارد نمایید (مثال: 2014 یا 1392)
کارکرد خودروی خود را بصورت عدد وارد نمایید
رنگ بدنه خودرو را انتخاب نمایید
وضعیت بدنه خودروی را انتخاب نمایید

اطلاعات فروش

درباره شرایط فروش خودرو خود اطلاعات زیر را وارد نمایید

حدود قیمت موردنظر خود را جهت فروش وارد نمایید
محدودیت زمانی خود را جهت فروش خودرو انتخاب نمایید

اطلاعات زمان حضور

لطفا تاریخ و زمان کارشناسی خودرو را وارد نمایید

کارشناسی در مجموعه

شعبه ۱: تهرانپارس، خیابان رسالت، مجتمع روتانو ⠀

آدرس مراجعه کارشناس
ماندن خودرو در شوروم مجموعه بودن خودروی شما در شوروم اختصاصی مجموعه، فروش خودرو را سریعتر و شما را از دردسرهای بازدید خریداران رها می کند.

فروش فوری خودرو

در فروش فوری کارشناسان ما شرایط خودرو شما را بررسی می کنند و با قیمتی معقول به فروش می‌رسانند. کارشناسان اتو لایف با انجام مراحل اولیه مشاوره و راهنمایی و همچنین تعیین قیمت خودرو، پروسه فروش را آغاز می‌کنند. مدت زمان فروش خودروی شما در این شیوه حداکثر 10 روز می باشد. بازاریابی بسیار قوی و هدفمند کارشناسان، کمک می کند به سرعت مشتری مناسب برای خرید خودرو شما پیدا شود.

فروش یک ساعته خودرو

درخواست فروش خود را در سایت ثبت کنید و تنها با یک بار مراجعه خودروی خود را بفروش برسانید! این شیوه همان‌طور که از نام آن پیداست برای فروش خودرو و انجام فعالیت‌های مربوط به آن تنها در یک ساعت است. سریع‌ترین روش فروش خودرو که در آن ابتدا کارشناسان مجموعه طی تماس تلفنی و بررسی‌های لازم، قیمت نهایی خودرو را تعیین می‌کنند. و بعد از مراجعه و تأیید خودرو تمام مراحل تسویه و واریز وجه در کمترین زمان صورت می‌گیرد. همچنین امور مربوط به نقل و انتقال خودرو نیز در زمانی کوتاه انجام می گردد.

فروش سفارشی

در فروش سفارشی تمام مراحل لازم برای فروش خودرو شما به صورت کاملا اختصاصی و متناسب با نوع خودرو شما صورت می‌گیرد. اتولایف دارای تیم بازاریابی بسیار باتجربه‌ای است که به صورت کاملا حرفه ای در بازارهای هدف روی خودروی شما کار می کنند. این کار باعث می‌شود خودروی شما به مصرف کنندگان واقعی معرفی شود. همچنین در زمان ثبت خودرو خود می‌توانید از مشاوران مجموعه راهنمایی‌های لازم را دریافت کرده و تمام شرایط فروش را مطابق با میل خود تعیین کنید. فروش سفارشی خودروی شما، حداقل 15 روز کاری زمان  می برد که در نهایت خودرو شما با توجه به مدت زمان اعلامی، با بهترین قیمتی که توسط کارشناسان متخصص و شما تعیین می گردد بصورت کاملا رایگان به فروش می‌رسد.

ویژگی های فروش در اتولایف

اتولایف، بهترین مکان برای فروش خودروی شما

فروش راحت و بدون دردسر
مشاوره رایگان در امر فروش
کارشناسی رایگان خودرو
امکان استفاده از شوروم اختصاصی
فروش به بالاترین قیمت
فروش در کمترین زمان ممکن
وجود امکان معاوضه
تنظیم قرارداد حقوقی
تسویه آنی و بدون فوت وقت
تعویض پلاک فوری
عدم تردد با پلاک مشتری
تضمین کامل امنیت معامله
PHONE NUMBER

شماره تماس واحد فروش

نظرات فروشندگان اتولایف

در حال حاضر اتولایف بصورت تخصصی بر روی فروش خودروهای وارداتی و مونتاژ فعالیت میکند

فروش خودرو یکی از اون دسته مسائلی است که باید شخص فروشنده هم علم و هم زمان کافی از فرآیند فروش و واگذاری خودرو داشته باشد که کمترین ضرر ممکن را داشته باشد و بتوانند خودرو خود را با شرایط مورد نظر خود با بهترین قیمت بفروش برسانند، مجموعه اتولایف به صورت تخصصی در زمینه فروش خودرو فعالیت می کند و خودرو شما را بدون واسطه به خریدار می‌رساند.

فروش خودرو بدون واسطه

یکی از مهمترین دلیل های فروش خودرو نیاز مالی فروشنده می باشد که در اینجور مواقع افراد سودجو به دنبال خرید خودرو با پایین ترین قیمت ممکن هستند، و حتی اشخاص مصرف کننده هم به دنبال سودجویی خودرو افراد پول نیاز را با پایین ترین قیمت روز خریداری می کنند، در برخی موارد اشخاص خریدار اینگونه خودرو ها، قیمت را انقدر کاهش می دهند تا به قیمت خودروهای سال پایین تر همان خودرو و یا خودروهای مشکل دار برسد.

اما این مژده را به شما می دهیم که مجموعه تخصصی خرید و فروش خودرو اتولایف سعی می کند با توجه به تعداد درخواست بسیار زیادی که در طول روز از طرف خریداران خودرو در سایت ثبت می شود، خودرو شما را با بالاترین قیمت و شرایط پیشنهادی شما به این خریدار های واقعی واگذار کند.

حتی اگر شما در شرایط خاص نباشید و قصد فروش ماشین خود را با بالاترین قیمت ممکن داشته باشید این شرکت بدون نگه داشتن خودرو شما این امر را برای شما محقق می کند، و فقط شما نیاز است برای بررسی و کارشناسی خودرو، ماشین خود را به مجموعه ما بیاورید تا پس از آن تیم تخصصی فروش خودرو ما از پیدا کردن خریدار تا انتقال زدن همراه شما باشد.

فروش خودرو با بالاترین قیمت ممکن

اگر شما هم قصد فروش خودرو خود با بالاترین قیمت ممکن را به خریدار واقعی دارید کافی است تا با مشاوران ما در تماس باشید یا با ثبت درخواست در بخش فروش خودرو درخواست مشاوره واگذاری خودرو خود را بدهید، شما می توانید با خیال آسوده خودرو خود را برای فروش به مجموعه ما بسپارید.

روند فروش خودرو

روند فروش خودرو در اتولابف بسیار ساده است شما پیش از ورود به مجموعه اتولایف با ثبت درخواست یا تماس با مشاوران ما درخواست فروش را ثبت می کنید، پس از تایید، تیم فروش خودرو با شما هماهنگی های لازم انجام خواهد داد تا در ابتدا خودرو شما در مجموعه اتولایف جهت کارشناسی و بررسی انتقال داده شود.

پس از کارشناسی خودرو توسط کارشناسان متخصص در صورت تایید خودرو  از لحاظ فنی و ظاهری، خودرو شما از طریق یکی از دو روش فروش به فروش خواهد رسید:

روش نخست فروش سریع خودرو می باشد که خودرو طی 10 روز با بهترین قیمت فروخته می شود و شما می توانید خودرو را به مجموعه اتولایف به فروش برسانید.

در روش دوم فروش خودرو به صورت سفارشی می باشد که خودرو شما برای فروش توسط مجمومه اتولایف به افرادی که به دنبال خرید خودرو مشابه خودرو شما می باشند معرفی می شود و همچنین در شبکه های مجازی و سایت مجموعه برای فروش معرفی خواهد شد، در این روش خودرو شما بدون انتقال سند به نام مجموعه اتولایف ، خودرو به صورت مستقیم به خریدار واقعی فروخته خواهد شد.

در این روش خودرو شما با بالاترین قیمت ممکن فروخته خواهد شد و شما هزینه و درصدی را به عنوان کارمزد به مجموعه اتولایف پس از فروش و انتقال پرداخت  نخواهید کرد چراکه اتولایف هزینه خدمات فروش خودرو را از خریدار دریافت خواهد کرد و تا پیش از آن هیچ مبلغی برای کمک در روند فروش و کارشناسی پردخت نخواهید کرد.

فروش خودرو به صورت فوری

شما با ثبت خودرو خود برای فروش در سایت اتولایف تیم تخصصی فروش ما با توجه به خریدارانی که در مجموعه اتولایف ثبت در خواست خرید کرده اند اقدام به معرفی خودرو شما خواهند کرد، همچنین با معرفی خودرو شما در شبکه های مختلف به شما کمک خواهند کرد تا خودرو شما با قیمت مدنظرتان به فروش برسد.

مهمترین نکته در روند فروش خودو اتولایف، فروش خودرو در مدت کوتاهی به بالاترین قیمت ممکن می باشد، یکی از مزیت های دیگر فروش خودرو در اتولایف کارشناسی خودرو شما به صورت کامل و رویت و تایید مدارک می باشد تا در روند فروش به هیچ مشکلی برنخورید و معامله شما در محیط امنی انجام خواهد شد.

فروش خودرو وارداتی

اگر شما هم یکی از دارندگان خودروهای وارداتی مدل 2023 هستید و قصد فروش خودرو خود را دارید، می توانید بدون واسطه اقدام به فروش خودرو وارداتی خودرو کنید، اتولایف مجموعه تخصصی فروش خودرو می باشد که در سریع ترین زمان ممکن و بدون واسطه خودرو شما را کارشناسی و برای فروش به خریداران ارائه می دهد.

در تمامی مراحل فروش خودرو وارداتی تیم متخصص اتولایف همراه شما خواهند بود تا در مراحل انجام معامله هیچ مشکلی پیش نیاید و از نظر قانونی بدون خلل فرآیند فروش خودرو انجام شود.