هایما S5 نیوفیس رونمایی شد

ایران خودرو برای بدست آوردن دوباره رضایت مشتریان خود و در رقابت ماندن با دیگر خودروهای چینی موجود در بازار، هایما 5S نیوفیس را رونمایی کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
هایما 5S نیوفیس رونمایی شد

ایران خودرو برای افزایش سطح رضایت نسبی رانندگان و متقاضیان محصولات خود از اواسط سال 90 تصمیم بر راه اندازی مونتاژ و تولید خودروهای چینی گرفت، از ابتدا دو کراس اوور هایما S5 و S7 را به عنوان محصولات مونتاژی خود معرفی کرد، هایما S5 یک کراس اوور با طراحی مدرن بود که ابعاد کوچکتری نسبت به هایما S7 داشت.

ایران خودرو تا پیش از این برای هایما S5 چندین تغییر کوچک را در نظر گرفته بود که به تازگی برای بدست آوردن دوباره جایگاه خود در بازار خودرو ایران از هایما S5 نیوفیس رونمایی کرد.

تغییرات هایما S5 نیوفیس

سال 96 به طور رسمی برای نخستین بار هایما S5 عرضه شد و تا کنون فقط دو تغییر در این خودرو بوجود آمده است که در تغییر نخست که سال 1400 رخ داده است، جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک بجای گیربکس CVT برای این خودرو در نظر گرفته شده است .

در تغییر دوم که به تازگی توسط ایران خودرو رونمایی شده است، هایما S5 نیوفیس قرار است با جلو پنچره جدید که شباهت به محصولات چری دارد روانه بازار شود، قابل ذکر است که تغییر در ظاهر حودرو فقظ مربوط به جلو پنچره این خودرو می باشد و در دیگر بخش ها هیچ تغییری به وجود نیامده است و ایران خودرو اعلام کرده است که به زودی نسخه بروز شده ای از این خودرو را رونمایی و روانه بازار خواهد کرد.

 

تاریخ انتشار 28/شهریور/1402