رونمایی از خودرو جدید ایران خودرو

زاهدی فرد مدیر عامل ایران خودرو خراسان از توسعه خط تولید ایران خودرو با همکاری شرکت تام خبر داد و همچنین از خودرو جدید خود رونمایی کرد

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مدیر عامل ایران خودرو با اعلام افزایش ظریف تولید محصولات هایما S7 و S5 افزود که با بهره برداری از پروژه  توسعه خط تولید این محصولات احتمالا خودرو هایما S8 به خط تولید ایران خودرو افزوده خواهد شد.

بیژن زاهدی فرد افزود: خط جدید تولید که توسط شرکت تام و ایران‌خودرو خراسان در حال تجهیز است، امکان تولید همزمان چهار مدل خودروی شاسی بلند را دارد.

وی با بیان این‌که بیش از ۴۹ هزار دستگاه خودروی هایما از سال ۱۳۹۴ در ایران خودرو خراسان تولید شده است، ادامه داد: تعهدات خودروهای هایما به روز شده و هیچ گونه تعهد معوقی وجود ندارد. در سال گذشته نیز برنامه تولید محصولات هایما، ۱۰ هزار دستگاه خودرو بوده که حدود ۹۰ درصد آن محقق شده است.

زاهدی فرد بر افزایش سطح داخلی‌سازی قطعات محصولات هایما و ضرورت آموزش‌های لازم به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش تاکید کرد و گفت: این برنامه ها در دستور کار ساپکو و ایساکو قرار گرفته است.

وی همچنین در خصوص تولید محصول جدید گفت: برنامه تولید هایما 8S در دستور کار ایران‌خودرو‌ خراسان قرار دارد که طبق هدف‌گذاری، امسال به بازار عرضه خواهد شد.

* ایران خودرو هنوز اطلاعاتی کاملی از این خودرو منتشر نکرده اما براساس اظهارات منابع مطلع، این خودرو از مهرماه روی خط تولید خواهد رفت.

تاریخ انتشار 23/فروردین/1401