طرح پیش فروش محصولات سایپا ویژه آذرماه

طرح پیش فزوش سایپا ویژه آذر ماه در دو طرح عادی یکساله و طرح جوانی جمعیت از روز پنچشنبه مورخ 17 آذر ماه آغاز خواهد شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
طرح پیش فروش سایپا

طرح پیش فروش سایپا با 4 محصول شاهین G، ساینا S اتوماتیک، ساینا S دوگانه سوز و سایپا 151 در 3 نوع طرح عرضه عادی یکساله و و طرح حمایت از جوانی جمعیت خانواده از روز 5 شنبه مورخ 17 آذر ماه آغاز خواهد شد، موعد تحویل دو مدل ساینا از اردبیهشت تا مهر 1402  و دو خودرو شاهین G و سایپا 151 از تیر الی مهر 1402 می باشد،

شرایط تحویل طرح پیش فروش سایپا

توجه داشته باشید که قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان می باشد و همچنین زمان عرضه خودرو در هفته چهارم هر ماه مذکور می باشد.

طرح پیش فروش سایپا

 

به اطلاع ميرساند در راستاي ابلاغ قانون حمايت از خانواده و جواني جمعيت در تاريخ 1400/08/19 از سوي مجلس شوراي اسلامي، شركت سایپا براي مادراني كه فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاريخ قانون مذكور متولد شده اند، امكان ثبت نام يكدستگاه از محصولات “سایپا” را به قيمت مصوب فراهم نموده است.

در صورتيكه تعداد متقاضيان مشمول در اين بخشنامه، بيش از ظرفيت شرايط فروش باشد، تخصيص خودرو در قالب قرعه كشي صورت ميپذيرد و در غير اين صورت، براي تمامي مادران مشمول كه شرايط آنها به تاييد سازمان هاي ذيربط برسند، امكان واريز وجه ميسر خواهد گرديد.

همچنين به اطلاع ميرساند قرعه كشي اين بخشنامه با شرايط فروش مشابه، همزمان انجام ميشود و اطلاعات منتخبين طرح مذكور به سازمان ثبت احوال ارسال ميگردد، تا پس از شناسايي مادران حائز شرايط، امكان واريز وجه براي ايشان ميسر گردد.

این طرح از تاریخ 12 اسفندماه 1400 به مدت 2 روز فعال خواهد بود.

متقاضي محترم مي بايست، موضوع زمان تولد فرزند دوم يا مابعد، پس از تاريخ 1400/08/19 را تأييد و پذيرش تبعات ناشي از عدم ثبت اطلاعات صحيح را تعهد نمايد .

تاریخ انتشار 11/اسفند/1400