طرح پیش فروش سایپا

طرح پیش فروش سایپا ویژه خرداد ماه با موعد تحویل دی تا اسفند ۱۴۰۳ از روز چهارشنبه مورخ 21 خرداد ماه آغاز شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
طرح پیش فروش سایپا

طرح پیش فروش سایپا مرداد ۱۴۰۳

شرایط پیش فروش سایپا با 4 محصول در 3 طرح فروش عادی ، طرح تعویض خودرو فرسوده و حمایت از خانواده و جمعیت جوانی که در که در طرح جایگزین خودرو فرسوده 4 خودرو ساینا اس با استاندار 85 گانه، کوییک GX-L ، سهند اس و کوییک GXR-L عرضه می شود و تنها برای دو طرح حمایت از جمعیت جوانی و فروش عادی کوییک GXR-L عرضه می شود.

شرکت خودرو سازی سایپا اعلام کرده است که شرایط پیش فروش 4 محصول با موعد تحویل آذر تا بهمن 1403 از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه آغاز خواهد شد و متقاضیان می توانند از طریق سایت رسمی این این شرکت اقدام به تکمیل ثبت نام و واریز وجه کنند.

طرح پیش فروش سایپا مرداد ۱۴۰۳

طرح پیش فروش سایپا خرداد ۱۴۰۳

شرایط پیش فروش محصولات شرکت سایپا و پارس خودرو با 3 خودرو ساینا اس با استاندارد 85 گانه ، کوییک GL-X با ترمز ESC و سهند S در قالب طرح عادی ، حمایت از جوانی جمعیت و جایگزین خودرو فرسوده از ساعت 10 روز چهارشنبه مورخ 23 خرداد ماه آغاز خواهد شد.

طرح پیش فروش سایپا خرداد ۱۴۰۳

طرح پیش فروش سایپا اردیبهشت ۱۴۰۳

شرایط پیش فروش محصولات سایپا ویژه متقاضیانی که پیامک رسمی دریافت کرده اند از امروز فعال شد، متقاضیان بر اساس الویت بندی و انتخاب خودرویی می توانند اقدام به ثبت نام اولیه کنند.

در این طرح پیش فروش سایپا 10 خودرو عرضه می شود(اطلس ، شاهین G ،شاهین اتوماتیک، ساینا S DA با موعد تحویل آبان تا اسفند ۱۴۰۳،کوییک GX، کوییک اتوماتیک، کوییک با استاندارد ۸۵ گانه با موعد تحویل شهریور تا آذر ۱۴۰۳ و کوییک اتوماتیک، کوییک GXR، کوییک دنده ای با موعد تحویل مرداد تا آبان ۱۴۰۳)

شرایط پیش فروش سایپا اسفند 1402

طرح پیش فروش 3 محصول سایپا به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و ماه رمضان از ساعت 11 روز پنچشنبه مورخ 17 اسفند ماه آغاز خواهد شد، این طرح نیاز به ثبت نام و الویت های سامانه فروش یکپارچه خودرو ندارد و برای عموم  آزاد می باشد.

متقاضیان توجه داشته باشند که برای ثبت نام فقط به سایت رسمی شرکت سایپا باید مراجعه کنند، همچنین متقاضیانی که پیش از این اقدام به ثبت نام و تکمیل اطلاعات نکرده اند می توانند پیش از شروع طرح پیش فروش به اقدام به ثبت نام کنند.

شرایط پیش فروش سایپا اسفند 1402

طرح پیش فروش سایپا آذر 1401

طرح پیش فروش سایپا با 4 محصول شاهین G، ساینا S اتوماتیک، ساینا S دوگانه سوز و سایپا 151 در 3 نوع طرح عرضه عادی یکساله و و طرح حمایت از جوانی جمعیت خانواده از روز 5 شنبه مورخ 17 آذر ماه آغاز خواهد شد، موعد تحویل دو مدل ساینا از اردبیهشت تا مهر 1402  و دو خودرو شاهین G و سایپا 151 از تیر الی مهر 1402 می باشد،

شرایط تحویل طرح پیش فروش سایپا

توجه داشته باشید که قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان می باشد و همچنین زمان عرضه خودرو در هفته چهارم هر ماه مذکور می باشد.

طرح پیش فروش سایپا

 

به اطلاع ميرساند در راستاي ابلاغ قانون حمايت از خانواده و جواني جمعيت در تاريخ 1400/08/19 از سوي مجلس شوراي اسلامي، شركت سایپا براي مادراني كه فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاريخ قانون مذكور متولد شده اند، امكان ثبت نام يكدستگاه از محصولات “سایپا” را به قيمت مصوب فراهم نموده است.

در صورتيكه تعداد متقاضيان مشمول در اين بخشنامه، بيش از ظرفيت شرايط فروش باشد، تخصيص خودرو در قالب قرعه كشي صورت ميپذيرد و در غير اين صورت، براي تمامي مادران مشمول كه شرايط آنها به تاييد سازمان هاي ذيربط برسند، امكان واريز وجه ميسر خواهد گرديد.

همچنين به اطلاع ميرساند قرعه كشي اين بخشنامه با شرايط فروش مشابه، همزمان انجام ميشود و اطلاعات منتخبين طرح مذكور به سازمان ثبت احوال ارسال ميگردد، تا پس از شناسايي مادران حائز شرايط، امكان واريز وجه براي ايشان ميسر گردد.

این طرح از تاریخ 12 اسفندماه 1400 به مدت 2 روز فعال خواهد بود.

متقاضي محترم مي بايست، موضوع زمان تولد فرزند دوم يا مابعد، پس از تاريخ 1400/08/19 را تأييد و پذيرش تبعات ناشي از عدم ثبت اطلاعات صحيح را تعهد نمايد .

تاریخ انتشار 02/مرداد/1403