زمان دوره دوم مزایده ماشین های رسوبی مشخص شد

همانند دوره قبل متقاضیان پیش از شرکت در مزایده روز سه شنبه باید برای دریافت امضا الکترونیکی به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنند

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دوره دوم طرخ فروش مزایده ای خودرو های رسوبی از روز سه شنبه مورخ 26 مهر ماه آغاز خواهد شد، تمامی متقاضیان شرکت در این دوره از مزایده برای دریافت توکن یا همان امضای دیجیتال باید به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنند تا بتوانند در این مزایده آنلاین شرکت کنند ، قابل ذکر است که این طرح به مدت 24 ساعت به طول خواهد انجامید.

برگزاری مزایـده صرفاً از طریق سامانه مـزایده الکترونیک دولت به آدرس فوق بوده و ارائـه پیشنـهاد قیمت نـیز از ایـن طـریق انـجام می‌شود، بنابراین همه شرکت‌کنندگان در مزایده می توانند از 26 مهرماه به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه و با استفاده از امضاء الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام کنند.

برای شرکت در این مزایده داشتن یک حساب قابل استفاده برای خرید اینترنتی و همچنین کد ملی برای اشخاص حقوقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقیقی الزامی می باشد.

بر اساس اعلام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، بازدید از خودروهای مطرح شده، در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل در بازه زمانی تعیین شده (26 مهر تا اول آبان 1401) از ساعت 8 الی 19 امکانپذیر است، زمان بازگشایی پیشنهاد های متقاضیان سوم آبان ماه اعلام شده است که در همان روز پس از بازگشایی ارقام پیشنهادی برای 566 خودرو اعلام خواهد شد.

گفتنی است، مزایده تعیین تکلیف 1062 دستگاه خودروهای رسوبی وارداتی از هفتم مهرماه آغاز و نتیجه آن 16 مهرماه مشخص شد، طی این مزایده که بیش از 13 هزار نفر در آن شرکت کردند، برای بیش 965 خودرو به ارزش 2813 میلیارد تومان پیشنهاد قیمتی مطرح شد که متوسط رشد قیمت های پیشنهادی 85 درصد بوده است.

در دور نخست مزایده 62 دستگاه لکسوس، 40 دستگاه پورشه ماکان، 182 دستگاه کیا، 152 دستگاه بی ام و، 8 دستگاه بنز، 459 دستگاه هیوندا، 154 دستگاه تویوتا، یک دستگاه ولوو، 3 دستگاه پورشه باکستر و یک دستگاه بی نام به مزایده گذاشته شدند که 9 دستگاه فاقد پیشنهاد بودند.

همچنین 58 دستگاه به دلیل مغایرت در مشخصات از مزایده خارج شد و 17 دستگاه خودرو نیز به فروش نرفت. به همین دلیل قرار است یک مزایده دیگر نیز برگزار شود.

تاریخ انتشار 22/مهر/1401