پژو207 تیپ 5 از سوی ایران خودرو معرفی شد

شرکت خودرو سازی ایران خودرو پس از معرفی 207 با موتور TU3 از نسخه تیپ 5 این خودرو با آپشن های جدید رونمایی و مشخصات آن را اعلام کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پژو207 تیپ5 از سوی ایران خودرو معرفی شد

به اطلاع كليه متقاضیان مي رساند، شركت ايران خودرو اقدام به عرضه محصول پژو i207 (تيپ 5) با موتور TU5 و گيربكس 5 سرعته دستي با داشبورد و دكوراتيو داخلي پژو 206 نموده است.

پژو i207 با طراحي زيبا، اسپرت و قابليت ديناميكي بالا و استفاده از موتور TU5 با مصرف سوخت پايين و مطابق با استاندارد، از محبوبيت ويژه اي در ميان جوانان و خانواده ها برخوردار است. با توجه به همخواني سيستم برق و شبكه پژو با داشبورد و طراحي داخلي خودروي 206 فرانسه از يك سو و مزيت هاي بدنه و نماي خارجي خودروي 207 جهت تطبيق پذيري با استانداردهاي روز دنيا و اقبال خريداران از طراحي نماي خارجي اين خودرو از سوي ديگر، تركيب اين دو ويژگي در خودروي پژو 207 تيپ 5 كيفيت عملكرد و طول عمر مناسبي را در كنار استاندارد ايمني براي اين خودرو به ارمغان خواهد آورد.

ایران خودرو اقدام به عرضه محصول پژو i207 (تيپ 5) با موتور TU5 و گيربكس 5 سرعته دستي با داشبورد و دكوراتيو داخلي پژو 206 نموده است.

پژو i207 با طراحي زيبا، اسپرت و قابليت ديناميكي بالا و استفاده از موتور TU5 با مصرف سوخت پايين و مطابق با استاندارد،بسیار مورد استقبال جوانان و خانواده های برخوردار قرارگرفته است.با توجه به همخواني سيستم برق و شبكه پژو با داشبورد و طراحي داخلي خودروي 206 فرانسه از يك سو و مزيت هاي بدنه و نماي خارجي خودروي 207 جهت تطبيق پذيري با استانداردهاي روز دنيا و اقبال خريداران از طراحي نماي خارجي اين خودرو از سوي ديگر، تركيب اين دو ويژگي در خودروي پژو 207 تيپ 5 كيفيت عملكرد و طول عمر مناسبي و ایمنی زیاد برای این خودرو لحاظ شده است.

پژو 207 تیپ 5 از سوی ایران خودرو معرفی شد

تجهيزات پژو 207 تيپ 5 به شرح ذيل مي باشد:

-داراي موتور كم مصرف TU5

– كيسه هواي راننده و سرنشين جلو

– چراغ هاي جلو مجهز به چراغ روز

– ترمزهاي جلو ديسكي و عقب كاسه اي

– آينه هاي جانبي برقي

– داراي كليدهاي كنترلي زير غربيلك فرمان

– شيشه بالا بر برقي درهاي جلو و عقب

– راديو پخش

– رينگ 14 اينچ فولادي

تجهیزات پژو 207 تیپ 5:

 

ترمز سيستم ترمز ضد قفل (ABS ‌و EBA), ترمزهاي جلو ديسكي و عقب كاسه اي
کیسه هوای ایمنی كيسه هواي راننده و سرنشين جلو
فرمان هيدروليكي ، كليدهاي كنترلي زير غربيلك فرمان
سیستم تهویه اتوماتيك
سیستم صوتی راديو پخش
چراغها چراغ مه شكن جلو و عقب,قابليت تنظيم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو ، چراغ جلو مجهز به چراغ روز، روشن شدن چراغ هاي عقب همزمان با چراغ روز (Position Lamp)
آينه‌ها آينه هاي جانبي برقي راهنما دار هم رنگ بدنه
شیشه ها شيشه بالابر برقي درهاي جلو و عقب
تزئینات داشبورد و دكوراتيو داخلي مانند خودروي پژو 206
تجهیزات ایمنی ايموبيلايزر, قفل مركزي با ريموت ، كمربندهاي ايمني سرنشينان جلو 3 نقطه اي با قابليت تنظيم ارتفاع،كمربند سرنشينان عقب 3 نقطه اي
رینگ و لاستیک 14اينچ فولادي
صندلی روكش صندلي پارچه اي ، صندلي راننده و سرنشين با قابليت تنظيم 4 جهت بصورت دستي, پشت سري جلو وعقب قابل تنظيم

 

تاریخ انتشار 21/خرداد/1402