ام جی

فروخته شد

ام‌جی GS

2016

$1,650,000,000تومان

فروخته شد

ام‌جی 6 GT

2014

$1,100,000,000تومان

برند ام جی یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین برندهای وارداتی چینی می باشد که با شروع محدودیت های وارداتی این خودرو همانند برندهای معتبر اروپایی و آسیای شرقی در لیست ممنوعیت های وارداتی قدرت قرار گرفته است، این برند در مقایسه دیگر خودروهای چینی قابل مقایسه نیست و از سطح کیفی بالاتری برخوردار می باشد.

برند ام جی در حال حاضر 8 خودرو در بازار خودرو ایران دارد و تمامی این خودروها کارکرده می باشد، اما با وجود اینکه این مدل خودروها کارکرده می باشد در بین خریدران طرفدارهای بسیاری دارد و هنوز درخواست خرید ام جی بسیار بالا می باشد.

خرید ام جی کارکرده

همانطور که پیش تر گفتیم خودروهای برند ام جی در حال حاضر مدل های کارکرده می باشند و واردات این برند ممنوع شده است باید در زمان خرید از صحت کارکرده و سلامت بدنه اطمینان حاصل کنید و صرفا بخاطر برند و قیمت مناسب نباید اقدام به خرید کنید.

در زمان خرید باید به تمامی نکات مهم سلامت و کارکرد این خودرو توجه داشته باشید که کمترین خرابی و خرج را داشته باشد، نکته مثبت در این برند این است که با وجود ممنوعیت واردات هنوز خدمات پس از فروش و تعمیرات این خودرو ارائه می شود و قطعات یدکی این خودرو قابل خرید می باشد.

قیمت ام جی

قیمت خودروهای ام جی با توجه به سال تولید، مدل و کارکرد قابل محاسبه می باشد و با توجه به تغییر قیمت ارز و همچنین عدم عرضه این برند قیمت ثابتی ندارد و در زمان رکود بازار خودرو قیمت ام جی افزایش بسیاری نسبت به دیگر خودروهای چینی داشته است، اما شما می توانید برای دریافت بروز تری قیمت ها و همچنین خرید خودرو ام جی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.