پورشه

پورشه از جمله شرکت‌ های پیشرو در زمینه فناوری‌ های روز دنیا به شمار می‌ رود . آن‌ ها توانسته‌ اند با اختراعات خود تاثیر شگرفی بر دنیای خودرو بگذارند، خرید پورشه برای افرادی که به دنبال خودرو لوکس هستند یک چالش است، زیرا این خودرو در ایران جندین سال است وارد نشده است و دلالان خودرو عموما با دستکاری پورشه ها به دنبا سودجویی بیشتر هستند.

خرید پورشه

از شروع ممنوعیت واردات خودرو به ایران از سال 1397 واردات خودروهای پورشه نیز ممنوع و غیر ممکن شد ولی خرید و فروش پورشه متوقف نشده است و هنوز طرفداران و خریداران خود را دارد، این برند خودرو لوکس بودن و متفاوت بودن را برای رانندگان خود می سازد.

همانگونه که گفتیم از این برند خودرو در حال حاضر نسخه صفر و کارکرده در ایران موجود نمی باشد و تمامی مدل ها حتی با کارکرد 0 کیلومتر و یا مشابه مشابه صفر کیلومتر همه مدل های 2017 به قبل هستند، اما این مسئله باعث نشده که محبوبیت این برند در ایران کم شود و حتی با افزایش قیمت این برند تقاضا برای خرید آن بیشتر هم شده است.

اگر شما هم طرفدار این برند هستید و قصد خرید پورشه دارید باید توجه داشته باشید که این برند در بین دلالان خودرو بیشترین دستکاری را برای فروش راحت تر و سود بیشتر دارد، برای مثال دلالان خودرو با تعویض کیت کیلومتر کارکرد خودرو را کاهش می دهند و یا از قطعات فیک استفاده می کنند تا خودرو را نو و سالم نمایش بدهند.

ما پیشنهاد می دهیم اگر قصد دارید در خرید پورشه متحمل ضرر هنگفت و جبران ناپذیر نشوید از تیم تخصصی اتولایف کمک بگیرید تا خودرو کاملا سالم و بدون دستکاری را بتوانید خریداری کنید.

خرید پورشه کارکرده

خرید پورشه کارکرده بالعکس دیگر خودرو های کارکرده با افت قیمت روبرو میشود عمدتا کاهش قیمت چشمگیر نخواهد داشت، این خودرو با توجه به ممنوعیت واردات خودرو به ایران از سال 97 دیگر نمونه های بروز در کشور از آن مشاهده نشده است و به همین دلیل مدل ها حتی قدیمی هم باشد ارزش بالایی را دارد.

یکی از مهم ترین دلایل انتخاب خرید خودرو کارکرده قیمت اقتصادی این دسته از خودروها می‌ باشد . استفاده از یک کالا در مدت زمان مشخص باعث کاهش قیمت محسوس آن کالا خواهد شد و خودرو نیز از این قضیه مستثنا نیست .

هزینه بیمه نامه خودروهای کارکرده پایین‌ تر از خودروهای صفر می‌ باشد . خودروهای فرسوده برای بیمه بدنه با توجه به قیمت بروز خودرو و تعیین سقف تعهدات مالی هزینه بسیار پایینی نسبت به خودروهای صفر پرداخت خواهند کرد . قیمت خودروهای کارکرده در بازار بسیار متغیر می باشد و از هیچ قاعده‌ ای پیروی نمی‌ کند . در این بازار شما می‌ توانید خودروهایی را که تولیدشان متوقف شده را نیز بیابید .

خرید پورشه کارشناسی شده

اگر دنبال خرید پورشه کارشناسی شده هستید برای اطمینان از سلامت خودرو باید از کارشناسی خودرو اتولایف استفاده کنید .

زمانی که شما با کارشناس خودرو اتولایف در محل تماس می‌ گیرید ، این کارشناس در زمان کمی در موقعیت مورد نظر شما آماده خواهد شد . این کارشناس به صورت تخصصی خودروی شما را از همه جهات بررسی خواهد کرد . در خرید خودرو باید با افراد متخصص و خبره در ارتباط باشید تا در زمان خرید پورشه متضرر نشوید

اگر خودرو حین تصادف ، دچار تغییر شکل شود یا بدنه‌ی آن آسیب ببیند ، ایمنی و استحکام اولیه را نخواهد داشت و نمی‌ توان آن را خودروی خوبی برای خرید در نظر گرفت .

کارشناسی خودرو یکی از ارکان مهم در فروش و خرید خودرو کارکرده می باشد که امروزه بسیار مورد توجه واقع شده است . یکی از مهم‌ ترین بخش کارشناسی اتولایف شاسی خودرو می باشد  که معمولاً چشم در حالت عادی آن را نمی‌ بیند . اگر آسیبی به شاسی خودرو وارد شود ، باید از خرید آن اتومبیل صرف نظر کنید .

بخش مهمی که نظر کارشناس را برای بررسی بر می‌ انگیزد ستون‌ های خودرو می باشد . ضعیف‌ ترین قسمت بدنه به تنه‌ی اصلی ، با ستون متصل می‌ شود . به علت قرارگرفتن سرِ سرنشینان در راستای ستون اهمیت کارشناسی اتولایف این بخش بسیار بالا می باشد .

تشخیص قطعه تعویضی خودرو مثل بررسی‌ های دیگر کار مشکلی‌ می باشد . برای کارشناسی تشخیص قطعه‌ ای که تعویض شده ، به یک متخصص ماهر نیاز داریم . گاهی این قطعه از روی یک خودرویی باز شده و روی خودروی مربوطه بسته شده است .

خرید پورشه از اتولایف

اگر دنبال خرید پورشه دست دوم هستید برای اطمینان از سلامت خودرو باید از کارشناسی تخصصی خودرو استفاده کنید . این موضوع هیچ ارتباطی با معاینه فنی خودرو ندارد و هدف جداگانه‌ ای دارند . در معاینه‌ ی فنی به ارزش واقعی خودرو پرداخته نخواهد شد . برای کارشناسی پورشه نیاز به فردی‌ دارید که تبحر ویژه‌ ای در زمینه‌ های موتور گیربکس ، رنگ بدنه ، جلوبندی و … داشته باشد و بتواند با استفاده از دستگاه های دیجیتال ایرادات خودرو را پیدا کند . شما برای خرید پورشه می توانید از مجموعه معتبر اتولایف در این زمینه راهنمایی و کمک بگیرید .

قیمت خرید پورشه

قیمت پورشه برای طرفداران آن ، فاکتور بسیار مهمی برای انتخاب این شرکت می باشد . قیمت محصولات پورشه در بازار ایران ، همواره در افت‌ و خیز می باشد . افرادی که تمایل به استفاده از خودروهای پورشه را دارند ، باید در لحظه از قیمت پورشه باخبر باشند . ممکن است از زمان تصمیم‌ گیری تا انجام معامله ، این بازه قیمتی تغییر کند .با وجود نوسان قیمت مجموعه اتولایف سعی خود را کرده تا بهترین قیمت را به مشتریان ارائه دهد .

در شرایطی که معاملات در بازار خودرو بسیار سخت و وقت گیر شده است تیم اتولایف با ارائه خدماتی نوین در راستای بهبود اوضاع موجود گام برداشته است . جذب اعتماد مهم ترین رکن این مجموعه بوده و بسیار روی آن تاکید دارد . هدف تیم اتولایف ارائه بهترین برای زندگی شما است