کیا

فروخته شد

کیا سراتو

2017

$1,980,000,000تومان

فروخته شد

کیا سراتو

1397

$1,330,000,000تومان

خرید کیا کارکرده

برای خرید کیا کارکرده باید بدانید که بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم می تواند جایگزین مناسبی باشد و پیشنهادهای قیمتی خوبی را به مشتریان خودرو ارائه دهد . معمولا بهترین زمان برای خرید خودرو کارکرده بعد از تعطیلات عید نوروز می باشد . زیرا اکثر فروشندگان قبل از تعطیلات تمامی سرویس‌ های خودرو را اعم از تعویض روغن موتور ، لنت‌ ها و لاستیک‌ ها انجام داده‌ اند . زمانی که خودروهای صفر وارد بازار می‌ شوند زمان خوبی برای خرید خودرو کارکرده می باشد . در این زمان مردمی که قصد خرید خودرو صفر دارند ، تصمیم به فروش خودروی قبلی خود می‌ گیرند .

خرید کیا کارشناسی شده

در کارشناسی خودرو کیا باید شاسی خودرو را مورد بررسی قرار دهید . اگر شاسی ماشین ضربه شدید خورده باشد ، جلوبندی در بازه‌ های زمانی کوتاه دچار مشکل می شود و خودرو تا حدی از وضعیت تنظیم فرمان خارج خواهد شد که موجب ساییدگی لاستیک‌‌ ها می‌ شود .

هنگام بازدید از خودرو ، از فروشنده زمان تعویض تسمه تایم را بپرسید‌ . تسمه تایم اگر  بیش تر از هفتاد هزار کیلومتر کار کرده باشد حتما باید تعویض شود . اگر قصد خرید خودرو کارکرده دارید باید حتما مدارک خودرو را مورد بررسی قرار دهید . قبل از هر چیزی خودرویی خریداری کنید که مدارک موجود به نام صاحب خودرو باشد وگرنه دچار دردسر خواهید شد .

خرید کیا در حد صفر

امروزه در بازار خودرو ایران نوسانات قیمت بسیار زیادی وجود دارد که نمی توان به درستی قیمت خودروها را پیش بینی کنید و اکثریت مردم به دنبال خرید خودرو کارکرده و دست دوم می باشند . هنگامی که شما یک خودرو دست دوم را می‌خواهید بخرید باید از یک کارشناس خودرو ماهر کمک و راهنمایی بگیرید . بیش از نیمی از خریداران خودرو در دام دلالان خودرو می‌ افتند . با مجموعه اتولایف چند قدم تا یک خودرو مناسب و با قیمتی مناسب فاصله خواهید داشت .

خرید کیا از اتولایف

یکی از مواردی که در خرید و فروش ماشین کارکرده اهمیت دارد خوش معامله بودن آن می باشد . برخی خودروها طرفداران زیادی ندارند در نتیجه سخت‌­ تر به فروش می‌­ رسند و فروشنده گاهی مجبور است تخفیف‌­ های زیادی بگذارد تا ماشینش را بفروشد . در زمان خرید خودرو کارکرده روکش صندلی‌­ ها و پدال‌­ ها را مورد بررسی قرار دهید که زیاد ساییده نباشند . باید نسبت به میزان کارکرد خودرو و سن خودرو این موارد را بررسی کنید . درها ، دستگیره­‌ها ، داشبورد و تمامی اجزای داخل کابین ماشین را هم بررسی کنید تا ایرادی در آن ها مشاده نشود . شما می توانید به راحتی ماشین های مورد نظر خود را از مجموعه اتولایف خریداری نمایید .

قیمت خرید کیا

خرید خودروی دست دوم بدون اطمینان از سلامت بدنه و فنی خودرو ضررهای جبران ناپذیری می تواند برای شما داشته باشد . خودرو به دلیل قیمت بالایی که نسبت به کالاهای دیگری دارد ، از حساسیت بیش تری در بحث خرید و فروش مدل های کارکرده برخوردار می باشد و باید با دقت به آن توجه کنید تا بعدها دچار زیان نشوید .

با تغییر شرایط اقتصادی جامعه ی دوره‌ های مختلف مانند تحریم ، رویکرد برای خرید وسیله نقلیه ارزان ‌تر هم تقویت شده است و مردم روی به خرید خودروهای دست دوم کرده اند .

قیمت خرید خودرو امروزه دچار نوسان زیادی شده است اما مجموعه اتولایف همیشه سعی کرده تا بهترین قیمت را به شما خریداران عزیز ارائه کند . جذب اعتماد مهم ترین رکن این مجموعه بوده و بسیار روی آن تاکید دارد . هدف تیم اتولایف ارائه بهترین برای زندگی شماست