خرید خودرو در محل

خرید و فروش خودرو این روز ها بسیار سخت شده است بسیاری از نمایشگاه ها خودرو شمارا با قیمت بسیار پایین می خرند و با قیمت گزاف می فروشند اما اتولایف با بالترین قیمت خودرو شمارا خریداری می کند .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

خرید خودرو در محل

نقل و انتقال خودرو به جز نیاز به داشتن مدارک و شرایط خاص ، نیازمند آگاهی کافی از ابعاد حقوقی این معامله است. در ادامه این مقاله به خرید خودرو در محل می پردازیم.

برگ سبز خودرو

سند مهمی که در کنار سند قطعی خودرو نام آن شنیده می‌ شود ، برگ سبز خودرو نام دارد. یکی از مراحل اصلی خرید و فروش خودرو در محل تعویض پلاک است.

منظور از برگ سبز خودرو ، سندی تک برگی است که نیروی انتظامی پس از تایید اصالت خودرو و احراز هویت مالک آن و تعویض پلاک خودرو ، برای خریدار صادر می ‌شود و به نوعی سندی مبنی بر مالکیت خریدار تلقی می ‌شود.

اهمیت برگ سبز خودرو در این می باشد که اطلاعات مهمی در آن درج شده است که شامل اطلاعات خودرو مانند مدل ، رنگ ، ظرفیت خودرو، شماره شاسی ، شماره موتور، تعداد محورها و… و هم چنین اطلاعات مالک خودرو نظیر نام و شماره ملی و تاریخ تولد و… است و هم چنین ، این برگه سندی است که از نظر نیروی انتظامی ، مالکیت خودرو را مشخص می ‌کند.

خرید خودرو در محل

کارشناسی خودرو

کارشناسان خودرو قسمت‌ های مختلف خودرو اعم از شکل ظاهری ، پیشرانه و سلامتی بخش ‌های دیگر خودرو را مورد بررسی قرار می دهند.

برخی ایرادات در خودرو هستند که تنها با دستگاه دیاگ قابل شناسایی می باشند و کارشناسان خودرو از آن استفاده می ‌کنند تا اطلاعات کامپیوتر خودرو قابل خواندن باشد و بتوان از سالم بودن خودرو اطمینان حاصل کرد.

بازدید بدنه خودرو در خرید خودرو در محل با استفاده از تجهیزات دیجیتال و حرفه ای و تجربه بالای کارشناسان در تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی انجام خواهد شد و گزارش کارشناسی خودرو در قسمت رنگ و بدنه شامل ضمانت نامه نیز می باشد.

در قسمت آپشن خودرو بسته به نوع خودروی مورد نظر تمام تجهیزات خودرو ضمن تست از طریق دستگاه دیاگ توسط کارشناسان ماهر خودرو مورد بررسی و کارشناسی ماشین قرار می گیرد.

خرید خودرو در محل ( به بالاترین قیمت )

در خرید خودرو در محل ، سلامت خودرو، کارکرد و قیمت متناسب با این دو اصلی ‌ترین مواردی می باشند که باید از سوی خریدار و فروشنده مورد توجه قرار گیرند.

تبادل این اطلاعات به صورت دقیق و کامل ، هم فروشنده را به فروش خودروی خود نزدیک ‌تر می‌ کند و هم انتخاب و تمایل خرید را در خریدار بالاتر می ‌برد.

بسیاری از افراد هستند که با بزک کردن خودرو سعی در فروش خودرو با قیمتی بیش تر از ارزش واقعی آن دارند اما با ارائه برگه کارشناسی می توانید از صحت و سلامت این خودرو مطمئن شوید.ات

بروز صداهای غیر طبیعی از موتور بیانگر وجود مشکلاتی در گیربکس است. بوی سوختگی در خودرو نیز شایع ‌ترین مشکل گیربکس است.

گاهی اوقات تشخیص رنگ خودرو بدون ابزار لازم و دقیق برای کارشناس خبره و مجرب هم به سادگی امکان‌ پذیر نمی باشد. برای تشخیص دقیق رنگ خودرو دستگاه پیشرفته تشخیص رنگ دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به ضخامت رنگ خودرو مورد نظر شما ، به راحتی اعلام می ‌کند که خودرو رنگ شده است. وقتی یک لایه رنگ روی لایه رنگ اصلی آمده باشد ، در آن نقطه ضخامت رنگ بیش تر مشخص می ‌شود

برای کارشناسی خرید خودرو در محل و استفاده از کارشناس های مجرب برای خرید و کارشناسی ماشین مورد نظر خود می توانید به یک مرکز معتبر در این زمینه مراجعه نمائید.

خودرو در ایران یه کالای سرمایه ای محسوب می شود و یک خرید نامناسب بدون استفاده از کمک کارشناس با تجربه خودرو می تواند عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

آن بخش از کارشناسی که به خرید خودرو در محل سرعت بیش تری را می ‌دهد فرم و ارائه برگه کارشناسی خودرو و گزارش ارائه شده از سوی کارشناس مورد اعتماد در آن می باشد.

بازدید بدنه خودرو با استفاده از تجهیزات دیجیتال و حرفه ای و تجربه بالای کارشناسان در تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی انجام خواهد شد و گزارش کارشناسی خودرو در قسمت رنگ و بدنه شامل ضمانت نامه نیز می باشد.

شما می توانید برای خرید خودرو در محل به تیم مجرب اتولایف مراجعه نمائید و با خیال راحت خودروی مورد نظر خود را خریداری نمائید.