طرح فروش دنا پلاس

دنا پلاس یکی از محصولات شرکت ایران خودرو است که همیشه طرفدارهای بسیاری بخاطر طراحی خاصی که دارا می باشد بین متقاضیان خودرو های داخلی دارد، ایران خودرو این محصول را از طریق الویت سامانه فروش یکپارچه خودرو عرضه می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

طرح پیش فروش دنا پلاس شش دستی تیر 1403

طرح پیش فروش دنا پلاس شش سرعته دستی با موعد تحویل بهمن 1403 با 50 درصد پیش پرداخت و اسفند 1403 با 45 درصد پیش پرداخت ویژه منتخبین الویت تابستان 1403 آغاز شد، متقاضیان برای ثبت نام و واریز وجه می توانند به به سایت رسمی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir مراجعه کنند. قابل ذکر است که این طرح به مدت 10 روز فعال خواهد بود.

طرح پیش فروش دنا پلاس شش دستی تیر 1403

طرح پیش فروش دنا پلاس شش دستی خرداد 1403

شرایط پیش فروش دنا پلاس دستی با موعد تحویل آبان و آذر 1403 ویژه متقاضیانی که در سامانه فروش یکپارچه خودرو ثبت نام کرده اند و پیامک رسمی از شرکت خودرو سازی ایران خودرو دریافت کرده اند آغاز شد، متقاضیان می توانند برای خرید خودرو و واریز وجه به سایت رسمی ایران خودرو مراجعه کنند و با توجه به ظرفیت باقی مانده اقدام به تکمیل ثبت نام کنند.

طرح پیش فروش دنا پلاس شش دستی

طرح فروش دنا پلاس شش سرعته الویت بهار 1403

شرایط فروش مجدد دنا پلاس شش سرعته ویژه الویت بهار 1403 در طرح فروش فوری با موعد تحویل 90 روزه و پیش فروش با موعد تحویل هفته آخر شهریور ماه به مدت 10 روز فعال شد.

طرح فروش دنا پلاس شش سرعته الویت بهار 1403

طرح فروش دنا پلاس دستی با موتور ef7p

طرح فروش فوق العاده دنا پلاس دستی با موتور ef7p با موعد تحویل 90 روزه ویژه افرادی که پیامک رسمی دریافت کرده اند و یا اسمایشان در سایت رسمی ایران خودرو مندرج شده است آغاز شد، این طرح به مدت 10 روز فعال خواهد بود.

طرح فروش دنا پلاس دستی با موتور ef7p

طرح فروش دنا پلاس آذر ماه

شرایط فروش دنا پلاس با امکان انتخاب زمان تحویل در بازه 90 روزه ، 120 روزه و 150 روزه در قالب طرح فروش فوری و پیش فروش برای افرادی که در سامانه فروش یکپارچه خودرو ثبت نام کرده اند و الویت زمستان 1402 بوده اند فعال شد.

این طرح فروش دنا پلاس مختص الویت زمستان 1402 می باشد که پیامک رسمی از ایران خودرو دریافت کرده اند و همچنین اسامی آنها در سایت رسمی این شرکت مندرج شده است.

جزئیات طرح فروش دنا پلاس

جزئیات طرح فروش دنا پلاس
تاریخ انتشار 03/تیر/1403