طرح فروش مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو با توجه به نیاز به بازار خودرو به خودرو های بروز و با طراحی جدید اقدام به فروش محصولات خود از طریق طرح فروش نقدی می کند، شرکت مدیران خودرو با توجه به توان تولید و عرضه خودروهای خود در هر طرح خودرو های متفاوتی را عرضه می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

طرح فروش مدیران خودرو فروش یکپارچه

طرح فروش مدیران خودرو ویژه منتخبین که کد ملیشان در الویت خرید محصولات مدیران حودرو از روز شنبه مورخ 7 مرداد به مدت یک هفته فعال شد. این طرح مطابق جدول زیر می باشد.

طرح فروش مدیران خودرو فروش یکپارچه

طرح فروش مدیران خودرو در سامانه یکپارچه

همه متقاضیانی که در دوره نخست ،سامانه یکپارچه فروش اینترنتی خودرو که موفق به ثبت کدملی شان شده اند میتوانند از تاریخ از روز شنبه مورخ 30 اردیبهشت 1402 لغایت دوشنبه 1خرداد 1402 برای تکمیل فرآیند ثبت نام خود به نمایندگی های مجاز مدیران خودرو مراجعه کنند.

فروش محصولات مدیران خودرو

طرخ فروش مدیران خودرو ویژه اسفند ماه

شرکت مدیران خودرو قصد دارد تا همزمان با انتشار لیست قیمت جدید محصولات خودرو اقدام عرضه محصولات خود به صورت نقدی کند. در این عرضه 4 محصول از برند MVM و 5 محصول از برند فونیکس را با قیمت جدید عرضه کند.

شرایطی فروش محصولات مدیران خودرو

مطابفت کارت ملی، گواهینامه، شماره همراه با دارنده شماره شبا حساب

نداشتن پلاک فعال بر روی خودرو

تحویل نگرفتن خودرو تا 24 ماه گذشته از مدیران خودرو

قابل ذکر است که قیمت ها قطعی نبوده و تا زمان نهایی نشدن مراحل دعوتنامه قابل تغییر می باشد

 طرح فروش مدیران خودرو

طرح فروش اسفند ماه مدیران خودرو در محل تولید

طرح فروش ویژه مدیران خودرو از محصول انحصاری فروش شهرستان بم با 6 محصول آغاز شد. این طرح هم به صورت نقد و هم اقساط 12 الی 60 ماهه قابل عرضه می باشد.

شرایط فروش محصولات mvm

طرح فروش نقدی و اقساطی ویژه دهه فجر

طرح فروش و نقد و اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه دهه فجر از محل تولید (شهرستان بم) با 6 محصول آغاز شد، برای ثبت نام و خرید محثولات مدیران خودرو می توانید به سایت مدیران خودرو مراجعه کنید.

جزئیات طرح فروش نقدی و اق%B

تاریخ انتشار 10/دی/1401