طرح پیش فروش 12 ماهه ایران خودرو

ایران خودرو در نظر دارد تا برای کنترل تقاضای بازار اقدام به پیش فروش دو محصول دنا پلاس توروبو شارژ دستی و سورن پلاس کند ، این پیش فروش حداکثر 12 ماهه می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ایران خودرو برای پاسخ به بازار خودرو اقدام به پیش فروش محصولات یخه مدت حداکثر 12 را اجرا خواهد نمود ، تمامی متقاضیانی که در قرعه کشی انتخاب نشده اند امکان ثبت نام در این دوره از پیش فروش را دارند ، قیمت تحویل خودرو قیمت روز خودرو خواهد بود .

این طرح پیش فروش از تازیخ 3 تیر تا 5 تیر اجرا خواهد شد ، همچنین قابل ذکر است در این طرح قرعه کشی منتخبین و برنده شدگان دریافت این محصولات را مشخص می کند .

در این طرح دو محصول سورن پلاس با مبلغ پیش پرداخت 102 میلیون 128 هزار تومان و همچنین دنا پلاس توربو شارژ دستی با مبلغ پیش پرداخت 142 میلیون 699 هزار تومان پیش فروش خواهد شد .

شرايط عمومي بخشنامه:

1 .به هر كد ملي فقط يك دستگاه خودرو تعلق مي گيرد.

2 .متقاضي ملزم به ارائه اصل و تصوير گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) مي باشد.

3 .حداقل فاصله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) در شركت هاي ايران خودرو و سايپا 48 ماه مي باشد.

4 .امكان صلح و نقل و انتقال خودرو حتي به صورت وكالتى مطابق با مصوبات كميته خودرو وجود ندارد.

5 .متقاضي بايد در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفي نمايد و لازم است از كارت هاي بانكي به نام خود براي واريز وجه استفاده نمايد. همچنين شماره تلفن همراه معرفي شده بايد به نام خود متقاضي باشد.

6 .ثبت نام براي مشتريان حقوقي ميسر نخواهد بود.

7 .كد نمايندگي كه در مرحله دوم و در زمان واريز وجه توسط متقاضي انتخاب مي گردد،مي بايست با آدرس و كد پستي متقاضي در يك استان باشد.

8 .انتقال حقوق ناشي از انتخاب شدن در قرعه كشي به اشخاص ثالث ممنوع است.

9 .گارانتي خودرو پس از 5 ماه از زمان تحويل در صورت عدم مراجعه به نمايندگي براي دريافت سرويس اوليه باطل مي گردد و در مراجعه به نمايندگي كاركرد حداقل 1،000 كيلومتري خودرو نيز الزامي است.

10 .سند و فاكتور فروش خودرو تا پايان مدت يك ساله رهن،نزد شركت ايران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسويه حساب مشترى و فك رهن تحويل مشتريان گرامى خواهد گرديد.

تاریخ انتشار 02/تیر/1400