هجدهمین دوره طرح فروش فوق العاده

فروش فوق العاده ایران خودرو از تاریخ 10 تیر ماه به مدت 3 روز ، تمامی محدودیت ها و شرایط دوره قبلی پابرجا است تا تقاضا کاذب بازار حذف شود و همچنین دلال ها موقعیت سو استفاده از این طرح را نداشته باشند .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروش فوق‌العاده ۲۰۷ سقف شیشه ای

به منظور حذف تقاضا کاذب بازار ، شرکت خودرو ایران خودرو هجدهمین دوره طرح فروش فوق العاده از روز پنچشنبه به مدت 3 روز آغاز خواهد کرد ، در این طرح همانند طرح قبلی شرایط و محدودیت ها اعمال خواهد شد . در این طرح 3 محصول پارس بنزینی ، پارس TU5 و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک به فروش خواهد رسید.

تمامی متقاضیان واجد شرایط و همچنین متقاضیانی که در دوره قبلی موفق به واریز وجه نشده اند می توانند در این طرح فروش فوق العاده شرکت کنند ، نتایج قرعه کشی منتخبین این طرح 3 روز پس از اتمام ثبت نام مشخص خواهد شد و این افراد حداکثر 5 روز مهلت پرداخت وجه را دارند . موعد تحویل هر 3 محصول حداکثر 90 روز خواهد بود .

این طرح به مدت 3 روز از پنچشنبه مورخ 1400/04/10 شروع خواهد شد .

 

شرایط ثبت نام در هجدهمین دوره فروش فوق العاده ایران خودرو :

1 .به هر كد ملي فقط يك دستگاه خودرو تعلق مي گيرد.

2 .متقاضي ملزم به ارائه اصل و تصوير گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) مي باشد.

3 .حداقل فاصله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) در شركت هاي ايران خودرو و سايپا 48 ماه مي باشد.

4 .امكان صلح و نقل و انتقال خودرو حتي به صورت وكالتى مطابق با مصوبات كميته خودرو وجود ندارد.

5 .متقاضي بايد در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفي نمايد و لازم است از كارت هاي بانكي به نام خود براي واريز وجه استفاده نمايد. همچنين شماره تلفن همراه معرفي شده بايد به نام خود متقاضي باشد.

6 .ثبت نام براي مشتريان حقوقي ميسر نخواهد بود.

7 .كد نمايندگي كه در مرحله دوم و در زمان واريز وجه توسط متقاضي انتخاب مي گردد،مي بايست با آدرس و كد پستي متقاضي در يك استان باشد.

8 .انتقال حقوق ناشي از انتخاب شدن در قرعه كشي به اشخاص ثالث ممنوع است.

9 .گارانتي خودرو پس از 5 ماه از زمان تحويل در صورت عدم مراجعه به نمايندگي براي دريافت سرويس اوليه باطل مي گردد و در مراجعه به نمايندگي كاركرد حداقل 1،000 كيلومتري خودرو نيز الزامي است.

10 .سند و فاكتور فروش خودرو تا پايان مدت يك ساله رهن،نزد شركت ايران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسويه حساب مشترى و فك رهن تحويل مشتريان گرامى خواهد گرديد.

نكته1 :براي متقاضي داراي پلاك فعال انتظامي (نصب برروي خودرو) امكان ثبت نام ميسر نخواهد بود.

نكته2 :كساني كه فاقد گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) و يا داراي پلاك انتظامي فعال باشند و در اين طرح ثبت نام نمايند،ضمن كان لم يكن تلقي شدن ثبت نام تا 3 سال امكان ثبتنام دركليه طرح هاي فروش آتي محصولات شركت ايران خودرو را نخواهند داشت .

نكته3 :در اين بخشنامه از زمان واريز وجه تا تحويل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

تاریخ انتشار 09/تیر/1400