طرح فروش لاماری ایما ویژه در سامانه یکپارچه

شرکت خودرو سازی پارس موتور محصول لاماری ایمای خود را از طریق طرح فروش فوق العاده در سامانه یکپارچه خودرو عرضه می کند، متقاضیان لاماری ایمای می توانند پس از دریافت پیامک رسمی از شرکت پارس خودرو و اعلام موعد پرداخت وجه اقدام به واریز وجه کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
طرح فروش لاماری ایما

طرح فروش لاماری ایما مهر 1402

طرح فروش لاماری ایما برای متقاضیانی که فراخوان برای تکمیل مراحل خرید دریافت کرده اند می توانند به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنند و اقدام به تکمیل فرآیند خرید و وایز وجه کنند، این طرح از ساعت 10 روز یکشنبه مورخ 9 مهر ماه آغاز خواهد شد، این طرح به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت، قابل ذکر است موعد تحویل این طرح 90 روزه می باشد.

طرح فروش لاماری ایما مهر 1402

طرح فروش لاماری ایما شهریور 1402

طرح فروش لاماری ایما ویژه متقاضیانی که کد ملیشان در سامانه یکپارچه تایید شده است، از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 27 شهریور ماه آغاز خواهد شد.

طرح فروش لاماری ایما ویژه در سامانه یکپارچه

طرح فروش لاماری ایما الویت پاییز 1402

متقاضیانی که در سامانه فروش یکپارچه در 5 الویت خودروی خود اقدام به انتخاب لاماری ایمای کرده بودند و پیامک تایید از پارس خودرو دریافت کرده اند می توانند با مراجعه به سایت رسمی پارس خودرو از روز شنبه مورخ 17 تیر ماه به مدت سه روز اقدام به واریز وجه و تکمیل فرآیند خود کنند.

نام محصول قیمت (تومان) موعد تحویل
لاماری ایما 1.556.000.000 3 ماهه

طرح فروش لاماری ایما اردیبهشت 1402

واجدین شرایط دومین دوره ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش اینترنتی خودرو  که کد ملی شان دراین سامانه اعلام گردیده است میتوانند امروز شنبه مورخ 30 اردیبهشت 1402 لغایت پنجشنبه  4خرداد 1402 به نمایندگی های مجاز شرکت آرین موتور پویا برای تکمیل مراحل ثبت نام خود  اقدام کنند.

شرایط فروش:

طرح فروش لاماری ایما

طرح فروش لاماری ایمای با موعد تحویل 90 روزه از امروز شنبه مورخ 28 آبان ماه آغاز خواهد شد و تا سه شنبه ادامه خواهد داشت، شرکت آرین پارس موتور این طرح را با قرعه کشی در نظر دارد انجام دهد، متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این طرح به سایت رسمی شرکت آرین پارس موتور به نشانی اینترنتی arian.iranecar.com  مراجعه کنند.

فروش لاماری ایمای

 

طرح فروش لاماری ایما تیر 1401

طرح فروش فوق العاده محصول لاماری ایمای با موعد تحویل حداکثر سه ماهه از روز شنبه مورخ 25 تیر ماه آغاز خواهد شد ، متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این طرح ( قرعه کشی ) به سایت فروش یکپارچه خودرو به آدرس اینترنتی : sale.iranecar.com مراجعه کنید ، قابل ذکر است تمامی محدودیت های دوره های قبل پابرجا است .

تاریخ انتشار 24/تیر/1401