طرح فروش اقساطی هایما S5

شرکت ایران خودرو اعلام کرد از روز ششم مهر ماه بخشی از تولید خودرو هایما S5 بصورت اقساطی به مشتریان واقعی عرضه خواهد شد

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

طرح فروش اقساطی خودرو هایما S5 در روز 6 مهر ماه آغاز خواهد شد، به گفته میرعامل گروه صنعتی ایران خودرو این طرح برای عرضه خودرو به مشتریان واقعی است که توسط شرکت لیزینگ ایران خودرو انجام خواهد شد.

مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از سودجویی واسطه گران در فرآیند فروش محصولات، گروه صنعتی ایران خودرو برای فروش به صورت لیزینگی اقدام کرده است.

وی افزود : که بازه فروش اقساطی این خودرو 3 ساله بوده و هر شخص می تواند برای خرید این محصول تسهیلات به ارزش 300 میلیون تومان را با بازپرداخت سه ساله و سود 21 درصد بدون کارمزد به متقاضیان اعطا خواهد شد ، قابل ذکر است که سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شکت لیزینگ ایران خودرو می باشد.

شعبانی افزود: مشتریان برای خرید این محصول می توانند با مراجعه به درگاه فروش اینترنتی ایران خودرو یا نمایندگی های مجاز، نسبت به ثبت نام اقدام کنند و پس از اعتبار سنجی، فرآیند دریافت اسناد، ثبت نام نهایی و تحویل خودرو به متقاضی صورت خواهد گرفت.

وی با بیان این که متقاضیانی که دارای پلاک فعال خودرو هستند نیز می توانند در فروش های لیزینگ شرکت کنند، بر رعایت موضوع عدم خرید از خودروسازان داخلی ظرف ۱۸ ماهه اخیر تاکید کرد و گفت: جهت رفاه حال مشتریان خودرو تا پایان اقساط سه ساله دارای بیمه و گارانتی خواهد بود.

مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو به مزایای این روش برای مشتریان اشاره کرد و گفت: در شرایطی ‌که مشتریان امکان تامین اعتبار برای خرید خودرو را نداشته باشند شرکت ایران خودرو در کنار مشتری قرار گرفته و شرایط مطلوبی را برای خرید خودرو بدون واسطه و به صورت اقساطی فراهم می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در مراحل بعدی فروش بر اساس شرایط بازار خودرو، سایر محصولات ایران خودرو به صورت اقساطی به مشتریان عرضه خواهد شد.

وی از فروش لیزینگی خودروهای دست دوم در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این بخش از فروش لیزینگ محدود به محصولات ایران خودرو نبوده و محصولات سایر خودروسازان را نیز در بر می گیرد.

تاریخ انتشار 29/شهریور/1401