چری

فروخته شد

چری تیگو 5

1396

$570,000,000تومان

چری تیگو از سری محصولات پر فروش و پر طرفدار شرکت مدیران خودرو است که با 3 مدل تاکنون توانسته حجم فروش خوبی را از بازار خودرو بدست آورد، این سری از محصولات مدیران خودرو در دسته کراس اوور ها قرار دارد که نسبت به آپشن ها و امکاناتی که دارد قیمت بسیار مناسبی دارد.

سری چری تیگو توانسته رضایت حداکثر مشتریان را بدست آورد تا این محصول در هر دوره فروش خود متقاضیانی زیادی را به خود جذب کند. این سری یکی از رقبای اصلی خودروهای ژآپنی و کره ای است که در خودروهای سواری شهری چینی سواری بسیار راحتی را دارد.

خرید چری تیگو

می توان با مرور به نظرات راننده ها و حتی فروشندگان خودرو فهمید که خرید چری تیگو می تواند یک گزینه مناسب در بین خودرو های شرکت مدیران خودرو باشد که شما در بین ماشین های چینی موجود در بازار خودرو ایران می باشد که می توانید انتخاب اول شما باشد.

همچنین شما می توانید اگر قصد خرید خودرو کارکرده چینی را داشته باشید به عنوان نخستین انتخاب به سراغ برند چری که برند لوکس مدیران خودرو است بروید، برند چری تیگو که با نام فونیکس در ایران عرضه می شود از خودروهای لوکس و پر آپشن در بین خودروهای چینی می باشد.

اگر قصد خرید چری کارکرده را دارید باید توجه داشته باشید که این خودرو ضعف هایی دارد که در بعضی مواقع به دلیل نگهداری نامناسب و تصادفات جزئی باعث شده آسیب های جبران ناپذیر می شود و در زمان خرید خودرو مشخص نمی شود و حتما نیاز به حضور کارشناس و فردی خبره دارید.

مجموعه اتولایف با داشتن کارشناسان و تیم تخصصی خرید و فروش خودرو می تواند بهترین راه شما برای خرید چری کارکرده باشد تا شما بتوانید بدون واسطه اقدام به خرید چری تیگو با بالا ترین کیفیت ممکن و بهترین قیمت کنید.