مشاوره قیمت خوردو

امروزه پیدا کردن قیمت یک خودرو در بازار بسیار سخت و وقت گیر شده است. مشاوران ما به شما در زمینه قیمت خودرو به شما کمک می کنند تا متضرر نشوید. فقط کافی است درخواست خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

شما برای خرید خودرو باید در مورد قیمت خودرو اطلاع داشته باشید . در ادامه این مقاله به مشاوره قیمت خودرو می پردازیم .

چرا تعداد مالکان قبلی مهم می باشد ؟

مورد دیگری که در مشاوره قیمت خودرو مهم است تعداد مالکان قبلی خودرو می باشد . هر چه خودرو کم تر به فروش رسیده باشد و تعداد مالکان کم تری از زمان تولید داشته باشد قیمت آن بالاتر محسوب می شود .

آیا قطعات یدکی خودرو در قیمت تاثیر گذار است ؟

گاهی معایبی موجب می شود که قیمت خودرو کاهش پیدا کند که پیش از فروش با مبالغ بسیار پایینی رفع می شود . برای خودروهای کار کرده یک سری خط و خش و ایرادات فنی را می توان حل کرد .

این کار باعث می شود هم قیمت خودرو کاهش پیدا نکند و هم اینکه خریدار مایل باشد تا خودروی شما را خریداری نماید . فروشندگانی که بدون واسطه اقدام به فروش می کنند این مسئله را باید بدانند .

بیمه و لاستیک خودرو را چک کنید

اگر خودرو کم تر از ۳-۴ ماه بیمه داشته باشد خودرو فاقد بیمه تلقی می شود که معمولا با توافق طرفین هزینه ۶ ماه بیمه از مبلغ خودرو کسر خواهد شد .

هم چنین اگر لاستیک های خودرو عاج مناسبی نداشته باشند ، هزینه خرید یک جفت لاستیک نو طبق عرف بازار محاسبه شده و از قیمت خودرو کسر می گردد .

لازم به ذکر می باشد که اعمال کردن هزینه بیمه و لاستیک در بحث تعیین مشاوره قیمت خودرو ، با توافق طرفین صورت می گیرد.  لذا در صورت توافق طرفین معامله این دو مورد در خصوص دخیل می شود .

تبلیغات را خیلی جدی نگیرید

شما با وجود مشاوره قیمت خودرو باید بدانید که محو تبلیغات خودرو نشوید و قیمت آن را بررسی کنید . در بسیاری از موارد دیده شده که فروشنده با هم دستی تعدادی از نزدیکان خود ، با ایجاد شلوغ‌ کاری در محل خرید خودرو مبنی بر این‌ که خودروی مورد نظر از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد ، خریدار را اغوا می کند و کاری می‌ کند که خریدار در خرید خودرو عجله کند .

تجهیزات رفاهی خودرو را بررسی کنید

ظاهر تمیز خودرو ، حکایت از اهمیت راننده به سرویس فنی مرتب آن نیز دارد . آثار ساییدگی روی قطعات داخلی (دنده ، فرمان و پدال‌ ها )، عملکرد نادرست امکانات رفاهی (سیستم سرمایشی و گرمایشی ، چراغ‌ ها،  سیستم صوتی و ایربگ) و ناراحتی صندلی ‌ها نشان ‌دهنده عدم رسیدگی راننده ماشین به آن می باشد و در قیمت خودرو تاثیر گذار می باشد .

مشاوره قیمت خودرو

شما با مشاوره قیمت خودرو می توانید خودروی مورد نظر خود را با قیمتی مناسب خریداری نمائید و دچار ضرر نشوید . امروزه با وجود سایت های زیادی که برای کارشناسی خودرو در اینترنت وجود دارد شما می توانید با توجه به کار کرد و خدماتی که نیاز دارید و کارشناسان ماهری که این مجموعه ها دارند ، مجموعه مورد نظر خود را برای مشاوره قیمت خودرو انتخاب کنید .

در کارشناسی رنگ ماشین نیز مشاوره قیمت خودرو متفاوت می باشد . اگر خودرو رنگ شده باشد از قیمت خودروی مورد نظر کاسته خواهد شد .

امروزه در زمان خرید و فروش خودرو خریدار یا فروشنده درخواست مشاوره قیمت خودرو می دهد تا با اطمینان کامل این کار صورت بگیرد .

کارشناسی خودرو باعث می شود تا ایرادات فنی و … خودرو نمایان شود . کارشناس خودرو بعد از کارشناسی خودرو موارد کارشناسی شده را در برگه ای به شما گزارش می دهد .

مشاوران ماهر و زبده قیمت های روز خودرو های نو و دست دوم را دارند و می توانند با مشاوره قیمت خودرو در هنگام خرید و فروش خودرو به شما راهنمایی کنند .

خرید خودرو مهم ترین سرمایه گذاری در زندگی افراد می باشد ، بنابراین نباید با چشم بسته آن را انجام داد و باید در هنگام فروش ماشین آنلاین به این نکته توجه کنید .

شما برای مشاوره خرید خودرو می توانید به مجموعه معتبر اتولایف مراجعه نمائید و از مشاوران ماهر در این زمینه کمک و راهنمایی بگیرید تا دچار مشکل نشوید .

 

تاریخ انتشار 20/بهمن/1400