خرید خودرو در حد صفر

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

 

شما برای خرید خودرو باید از یک سری نکات پیروی کنید . در ادامه این مقاله به خرید خودرو در حد صفر می پردازیم .

بررسی فنی خودرو را فراموش نکنید

یکی از نکات مهمی که باید به آن در خرید خودرو در حد صفر توجه و دقت کنید ، مشکلات فنی خودرو می باشد . در کارشناسی فنی خودرو باید موتور خودرو ، روغن سوزی ، گیربکس و سیستم فرمان و ترمز خودرو مورد بررسی و کارشناسی یک کارشناس قرار گیرد .

کارشناسان با متصل کردن دیاگ به خودروی مورد نظر شما در هنگام خرید خودرو کارشناسی شده ، تمامی خطاها و ایرادهای آن را با دستگاه های مجهز کامل بررسی می ‌کنند .

یکی از مهم ترین موارد در کارشناسی فنی خودرو در واقع چکاپ کامل گیربکس و موتور می‌ باشد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد .

توجه به کارکرد واقعی خودرو چرا مهم می باشد ؟

مهم ترین عامل در تعیین و ارزش قیمت خودرو کارکرد آن می باشد . این موضوع نشان دهنده کیفیت رانندگی و سرویس خودرو به دست مالک می باشد .

کیلومتر کارکرد به تنهایی نمی تواند وضعیت نامساعد خودرو را نمایان کند زیرا بسیاری از سودجویان کیلومترشمار خودرو را دست کاری می کنند .

مذاکره خرید خودرو را به صورت حضوری انجام دهید

برای خرید خودرو در حد صفر حتما باید به صورت حضوری آن را انجام دهید تا ظاهر و ایرادات خودرو را از نزدیک بررسی کنید و تست خودرو را انجام دهید و در صورت لزوم از حضور یک کارشناس بهره بگیرید .

خرید خودرو مهم ترین سرمایه گذاری در زندگی افراد می باشد ، بنابراین نباید با چشم بسته آن را انجام داد و باید در هنگام خرید خودرو کار کرده به این نکته توجه کنید .

لاستیک های خودرو را بررسی کنید

در زمان خرید خودرو در حد صفر باید به لاستیک های خودرو توجه کنید . آج ها و کناره های بیرونی لاستیک ها را بررسی کنید . لاستیک هایی که ساییده شده ایمنی خودرو را کاهش می دهند .

هم چنین این لاستیک ها هزینه های اضافی تعویض را به شما تحمیل می کنند پس حتما لاستیک اضافه و یا زاپاس خودروی مورد نظر را چک کنید .

آب بندی و ظاهر خودرو را بررسی کنید

در خرید خودرو در حد صفر باید بدانید که استفاده از واکس ، پولیش و مواد براق کننده ، باعث از بین رفتن لایه محافطی که روی بدنه خودرو کشیده شده می ‌شود .

با از بین رفتن این لایه امکان ترک خوردن سطح بدنه بسیار بالا می ‌رود . به شما به پیشنهاد می‌ کنیم در 90 روز اول از مواد براق کننده و واکس ها استفاده نکنید .

تشخیص رنگ شدگی خودرو به چه صورت می باشد ؟

یکی دیگر از مواردی که باید در هنگام خرید خودرو در حد صفر به آن دقت و توجه کنید رنگ شدگی خودرو می باشد . امروزه شما می توانید با کمک یک کارشناس و مراکز معتبری که وجود دارد علاوه‌ بر بررسی رنگ ‌شدگی کلی یا جزئی (قلم‌ گیری) و تعویض قطعات بدنه ، میزان شدت تصادف در بخش‌ های مختلف خودرو را متوجه شوید .

هر رنگ شدگی دلیل بر وجود آسیب و ایراد در خودرو نمی باشد . گر چه در بیش تر موارد این اتفاق نشان دهنده نوعی عیب و ایراد در خودرو مذکور می باشد اما گاها فروشنده ماشین براساس سلیقه و وسواس شخصی رنگ خودرو را عوض کرده است .

خرید خودرو در حد صفر

امروزه بسیاری از افراد خرید و فروش اقلام خود را به صورت آنلاین انجام می دهند . خرید خودرو در حد صفر یکی از کارهایی است که در قبل بسیار وقت گیر بوده است .

در ایران خرید خودرو به صورت آنلاین از طریق یک سری وبسایت انجام می گیرد که کار آن ها انتشار آگهی خرید و فروش ماشین آنلاین می باشد .

برخی افراد توان خرید خودروی صفر مدل مورد نظرشان را ندارند ، در نتیجه ترجیح می ‌دهند مدل کارکرده آن را خریداری کنند.  خرید خودرو دست دوم همواره با ریسک ­‌هایی همراه می باشد .

شما می توانید با خیال راحت از این خدمات فوق العاده در خرید خودرو صفر در مجموعه معتبر اتولایف استفاده کنید و ضمن خرید خودرو از دیگر خدمات این مجموعه بهره مند شوید .

 

 

 

تاریخ انتشار 23/بهمن/1400