خرید خودرو سفارشی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

در بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم فروش خودروهایی با اتاق دو تکه ، دارای سابقه ی واژگونی و دارای سابقه ی تصادف سنگین رواج پیدا کرده است . در ادامه این مقاله به خرید خودرو سفارشی می پردازیم .

کارشناسی خودرو چگونه است ؟

با توجه به قیمت بسیار بالای خودرو در کشور ما ، اکثر مردم توانایی خرید خودروی صفر را نداشته و خودروی دسته دوم تهیه می کنند .

قبل از خرید خودرو سفارشی و حتی صفر باید کارشناسی خودرو انجام شود تا سلامتی خودرو مشخص و قیمت دقیق آن محاسبه شود .

با توجه به تجربه کارشناسان اتولایف ، بیش از 90 درصد مراجعین ، قصد خرید خودرویی داشته اند که پس از بررسی مشخص شده نقص فنی موثری دارد .

فروشندگان خودرو معمولا فقط به فکر فروش خودرو با بالاترین قیمت ممکن هستند و کم پیش میاید که در صحبت های آنان صداقت دیده شود .

البته در بسیاری از موارد فروشندگان نیز از نقص خودروی خود اطلاع ندارند . همین دلیل بسیار مهمی برای انجام کارشناسی خودرویی است که قصد خرید آن را دارید .

سلامت فنی را بررسی کنید

سلامت فنی در خرید خودرو سفارشی مختص به میزان کارکرد آن نیست و عوامل دیگر نیز باید بررسی شود ، عواملی هم چون دود اگزوز، رسوبات موتور، نحوه استارت خودرو و… از عوامل مهمی است که کارشناسان اتولایف آن را آنالیز می‌ کنند .

کارشناسان ماهر و مجرب در زمان کارشناسی خرید خودرو سفارشی بیش از ۲۰۰ نقطه خودرو را در حضور خود شما مورد بررسی قرار می دهند .

احتمال خرابی خودروی دست دوم ، در هر نقطه بسیار بیش ‌تر از خودرو صفر می باشد . بنابراین باید از کارشناسی خودرو در این زمینه استفاده کنید تا با خیال راحت آن را خریداری نمائید .

برگ سبز خودرو چه اهمیتی دارد ؟

اهمیت برگ سبز خودرو در این می باشد که اطلاعات مهمی در آن درج شده است که شامل اطلاعات خودرو مانند مدل ، رنگ ، ظرفیت خودرو و … و هم چنین اطلاعات مالک خودرو نظیر نام و شماره ملی و تاریخ تولد و … است .

در خرید خودرو سفارشی بدانید که این برگه سندی است که از نظر نیروی انتظامی ، مالکیت خودرو را مشخص خواهد کرد و بسیار اهمیت دارد .

مبایعه نامه چه کاربردی دارد ؟

برای نقل و انتقال خودرو به طور کامل و قانونی نیاز می باشد که تا طرفین معامله در ابتدا در سندی که به مبایعه نامه خودرو یا قولنامه خودرو را داشته باشند . تعهد به انجام معامله در زمان و مکان خاصی باید باشد  .

خرید خودرو سفارشی

با توجه به وضعیت خرید و فروش خودرو‌های دست دوم در ایران ، سلامت بدنه و ظاهر خودرو، در امر ارزش ‌گذاری اتومبیل بسیار مهم می باشد .

یکی از عواملی تاثیر‌گذار بر روی قیمت خودرو ، وضعیت رنگ بدنه است ، به عبارتی رنگ شدگی قطعات خودرو در هنگام صافکاری و ترمیم ، بر روی قیمت اتومبیل تاثیر‌گذار است و ارزش آن را پایین می‌ آورد .

معامله خودروی کارکرده یک جاده دو طرفه می باشد . اگر چه تا پیش از آن فروش خودرو یک هنر محسوب می ‌شد ، اکنون خرید خودرو هم ظرافت خاصی می ‌طلبد .

از آن جایی که قطعات آسیب دیده در تصادفات سنگین ، هیچ گاه مانند روز اول نمی‌ شوند ، باید تمام قطعات توسط کارشناس رنگ خودرو بررسی شود تا سلامت آن‌ها تایید شود . از مهم‌ ترین قطعاتی که کارشناسان اتولایف بررسی می ‌کنند ، ستون و سقف خودرو می باشد .

تیم متخصص اتولایف با بهره‌ گیری از دستگاه‌ های مدرن و دقیق تمام قطعات خودرو را بررسی می ‌کنند و نتیجه نهایی را به شما اعلام می ‌کنند .

این بررسی‌ ها باعث می ‌شود که کارشناسان اتولایف بتوانند قیمت کف ( پایین ‌ترین) و قیمت سقف ( بالا‌ترین ) یک خودرو را معین کنند .

برای بهره‌ مند شدن از خدمات خرید خودرو سفارشی ، با کارشناسی اتولایف تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ماهر در اسرع وقت به محل مورد نظر شما بیایند و خودروتان را کارشناسی کنند .

 

 

 

تاریخ انتشار 22/اسفند/1400