خرید خودرو سفارشی

خرید خودرو به صورت سفارشی یکی از خدمات ویژه شرکت اتولایف است که خودرو مد نظر شما یا بر اساس بودجه شما برایتان خودرو را پیدا می کند و خودرو مورد تایید شما را پس از کارشناسی کامل و تایید اصالت مدارک و اسناد روند خرید خودرو سفارشی را برای شما تکمیل می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
خرید خودرو سفارشی

در بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم فروش خودروهایی با اتاق دو تکه ، دارای سابقه ی واژگونی و دارای سابقه ی تصادف سنگین رواج پیدا کرده است . در ادامه این مقاله به خرید خودرو سفارشی می پردازیم .

خرید خودرو سفارشی چه تفاوتی دارد؟

با توجه به قیمت بسیار بالای خودرو در کشور ما ، اکثر مردم توانایی خرید خودروی صفر را نداشته و خودروی دسته دوم تهیه می کنند .

قبل از خرید خودرو سفارشی و حتی صفر باید کارشناسی خودرو انجام شود تا سلامتی خودرو مشخص و قیمت دقیق آن محاسبه شود .

با توجه به تجربه کارشناسان اتولایف ، بیش از 90 درصد مراجعین ، قصد خرید خودرو را داشته اند که پس از بررسی مشخص شده نقص فنی موثری دارد .

فروشندگان خودرو معمولا فقط به فکر فروش خودرو با بالاترین قیمت ممکن هستند و کم پیش میاید که در صحبت های آنان صداقت دیده شود .

البته در بسیاری از موارد فروشندگان نیز از نقص خودروی خود اطلاع ندارند . همین دلیل بسیار مهمی برای انجام کارشناسی خودرویی است که قصد خرید آن را دارید .

  • سلامت فنی را بررسی کنید

سلامت فنی در خرید خودرو سفارشی مختص به میزان کارکرد آن نیست و عوامل دیگر نیز باید بررسی شود ، عواملی هم چون دود اگزوز، رسوبات موتور، نحوه استارت خودرو و… از عوامل مهمی است که کارشناسان اتولایف آن را آنالیز می‌ کنند .

کارشناسان ماهر و مجرب در زمان کارشناسی خرید خودرو سفارشی بیش از ۲۰۰ نقطه خودرو را در حضور خود شما مورد بررسی قرار می دهند .

احتمال خرابی خودروی دست دوم ، در هر نقطه بسیار بیش ‌تر از خودرو صفر می باشد . بنابراین باید از کارشناسی خودرو در این زمینه استفاده کنید تا با خیال راحت آن را خریداری نمائید .

  • برگ سبز خودرو چه اهمیتی دارد ؟

اهمیت برگ سبز خودرو در این می باشد که اطلاعات مهمی در آن درج شده است که شامل اطلاعات خودرو مانند مدل ، رنگ ، ظرفیت خودرو و … و هم چنین اطلاعات مالک خودرو نظیر نام و شماره ملی و تاریخ تولد و … است .

در خرید خودرو سفارشی بدانید که این برگه سندی است که از نظر نیروی انتظامی ، مالکیت خودرو را مشخص خواهد کرد و بسیار اهمیت دارد .

  • مبایعه نامه چه کاربردی دارد ؟

برای نقل و انتقال خودرو به طور کامل و قانونی نیاز می باشد که تا طرفین معامله در ابتدا در سندی که به مبایعه نامه خودرو یا قولنامه خودرو را داشته باشند . تعهد به انجام معامله در زمان و مکان خاصی باید باشد  .

خرید خودرو سفارشی از اتولایف

با توجه به وضعیت خرید و فروش خودرو‌های دست دوم در ایران ، سلامت بدنه و ظاهر خودرو، در امر ارزش ‌گذاری اتومبیل بسیار مهم می باشد .

یکی از عواملی تاثیر‌گذار بر روی قیمت خودرو ، وضعیت رنگ بدنه است ، به عبارتی رنگ شدگی قطعات خودرو در هنگام صافکاری و ترمیم ، بر روی قیمت اتومبیل تاثیر‌گذار است و ارزش آن را پایین می‌ آورد .

معامله خودروی کارکرده یک جاده دو طرفه می باشد . اگر چه تا پیش از آن فروش خودرو یک هنر محسوب می ‌شد ، اکنون خرید خودرو هم ظرافت خاصی می ‌طلبد .

از آن جایی که قطعات آسیب دیده در تصادفات سنگین ، هیچ گاه مانند روز اول نمی‌ شوند ، باید تمام قطعات توسط کارشناس رنگ خودرو بررسی شود تا سلامت آن‌ها تایید شود . از مهم‌ ترین قطعاتی که کارشناسان اتولایف بررسی می ‌کنند ، ستون و سقف خودرو می باشد .

تیم متخصص اتولایف با بهره‌ گیری از دستگاه‌ های مدرن و دقیق تمام قطعات خودرو را بررسی می ‌کنند و نتیجه نهایی را به شما اعلام می ‌کنند .

این بررسی‌ ها باعث می ‌شود که کارشناسان اتولایف بتوانند قیمت کف ( پایین ‌ترین) و قیمت سقف ( بالا‌ترین ) یک خودرو را معین کنند .

برای بهره‌ مند شدن از خدمات خرید خودرو سفارشی ، با کارشناسی اتولایف تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ماهر در اسرع وقت به محل مورد نظر شما بیایند و خودروتان را کارشناسی کنند .

 

 

 

تاریخ انتشار 22/اسفند/1400