خرید خودرو کارشناسی شده

بدلیل وجود افراد سودجو در بازار خودرو حتما خودرو کارشناسی شده و تضمین شده خریداری کنید. مجموعه اتولایف خودروهای کارشناسی شده و باضمانت را برای خرید به شما معرفی می‌کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

 

شما برای خرید و فروش خودرو حتما باید از یک کارشناس ماهر بهره مند شوید . در ادامه این مقاله به خرید خودرو کارشناسی شده می پردازیم .

ضرروت استفاده از کارشناس خودرو برای چیست ؟

برای خرید و فروش خودرو شما باید از یک مجموعه معتبر و کارشناسان ماهر در این زمینه استفاده کنید تا بعد ها دچار مشکل و ضرر نشوید .

کارشناس خودرو با بررسی مسائل فنی و رنگ خودرو سلامت خودرو را برای شما مورد بررسی قرار می دهد و گزارش کارشناسی را در برگه ای به شما ارئه می دهد .

توجه به کارکرد واقعی خودرو

مهم ترین عامل در تعیین و ارزش قیمت خودرو ، کارکرد آن می باشد . این موضوع نشان دهنده کیفیت رانندگی و سرویس خودرو به دست مالک می باشد .

کیلومتر کارکرد به تنهایی نمی تواند وضعیت نامساعد خودرو را نمایان کند زیرا بسیاری از سودجویان کیلومترشمار خودرو را دست کاری می کنند .

دریافت و کنترل مدارک خودرو

شما برای خرید خودرو کارشناسی شده باید مدارک خودرو و خلافی آن را بررسی کنید . برگه عدم خلافی را از مالک خودرو تحویل بگیرید زیرا پرداخت آن با مالک خودرو می باشد .

باید تمامی سند های خودرو را تحویل بگیرید و ان ها را بررسی کنید و از اصالت آن مطمئن شوید . مخصات فروشنده ، کارت ماشین و بیمه نامه را بررسی کنید .

بررسی فنی خودرو مهم است

یکی از نکات مهمی که باید به آن در خرید خودرو کارشناسی شده توجه و دقت کنید ، مشکلات فنی خودرو می باشد . در کارشناسی فنی خودرو باید موتور خودرو ، روغن سوزی ، گیربکس و سیستم فرمان و ترمز خودرو مورد بررسی و کارشناسی یک کارشناس قرار گیرد .

کارشناسان با متصل کردن دیاگ به خودروی مورد نظر شما در هنگام خرید خودرو کارشناسی شده ، تمامی خطاها و ایرادهای آن را با دستگاه های مجهز کامل بررسی می ‌کنند .

یکی از مهم ترین موارد در کارشناسی فنی خودرو در واقع چکاپ کامل گیربکس و موتور می‌ باشد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد .

آب بندی و ظاهر خودرو را بررسی کنید

در خرید خودرو کارشناسی شده باید بدانید که استفاده از واکس ، پولیش و مواد براق کننده ، باعث از بین رفتن لایه محافطی که روی بدنه خودرو کشیده شده می ‌شود .

با از بین رفتن این لایه امکان ترک خوردن سطح بدنه بسیار بالا می ‌رود . به شما به پیشنهاد می‌ کنیم در 90 روز اول از مواد براق کننده و واکس ها استفاده نکنید .

خرید خودرو کارشناسی شده

خرید خودرو کارشناسی شده باعث می شود شما با خیال راحت آن را خریداری نمائید و از سلامت آن اطمینان کامل را داشته باشید . بعضی اوقات هزینه ی اضافی که بابت کارشناسی و خرید خودرو در تهران پرداخت می شود ولی بی رنگ یا بدون مشکل آگهی می شوند تا 90 درصد موارد دروغ هستند و باید به دقت آن را کارشناسی کنید .

در هزینه کارشناسی و خرید خودرو کارشناسی شده نوع خودرو نیز حائز اهمیت می باشد . کارشناسی خودرویی که آشپن های زیادی دارد نسبت به ماشینی که دارای سیستم ساده ای می باشد متفاوت می باشد .

معامله خودروی کارکرده یک جاده دو طرفه می باشد . اگر چه تا پیش از آن فروش خودرو یک هنر محسوب می ‌شد ، اکنون خرید خودرو هم ظرافت خاصی می ‌طلبد .

از آن جایی که قطعات آسیب دیده در تصادفات سنگین ، هیچ گاه مانند روز اول نمی‌ شوند ، باید تمام قطعات توسط کارشناس رنگ خودرو بررسی شود تا سلامت آن‌ها تایید شود . از مهم‌ ترین قطعاتی که کارشناسان اتولایف بررسی می ‌کنند ، ستون و سقف خودرو می باشد .

تیم متخصص اتولایف با بهره‌ گیری از دستگاه‌ های مدرن و دقیق تمام قطعات خودرو را بررسی می ‌کنند و نتیجه نهایی را به شما اعلام می ‌کنند .

این بررسی‌ ها باعث می ‌شود که کارشناسان اتولایف بتوانند قیمت کف ( پایین ‌ترین) و قیمت سقف ( بالا‌ترین ) یک خودرو را معین کنند .

برای بهره‌ مند شدن از خدمات خرید خودرو و خرید خودرو کارشناسی شده ، با کارشناسی اتولایف  تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ماهر در اسرع وقت به محل مورد نظر شما بیایند و خودروتان را کارشناسی کنند .

 

 

تاریخ انتشار 19/بهمن/1400