سایت خرید ماشین

خرید و فروش خودرو مثل دیگر خدمات وارد دنیا دیجیتال شده است ، شما می توانید در سایت اتولایف اقدام به خرید و فروش خودرو کارکرده کنید و همچنین مطمئن باشید که خودرو خریداری شده توسط شما از لحاظ فنی و هم از لحاظ ظاهری بدون نقص و با ضمانت بوده است .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
سایت خرید ماشین

امروزه و با افزایش قیمت ها در کشور قدرت خرید خودرو در کشور تا حد زیادی کاهش داشته است. در ادامه این مقاله به سایت خرید ماشین می پردازیم.

آسان تر از قبل خودرو خود را بفروشید و بخرید

در دنیای مدرن امروز خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین و معرفی خودرو به خریداران بسیار متداول شده است و طرفداران بسیار زیادی را نیز به سوی خود جلب کرده است. در سایت خرید ماشین افراد به سادگی و تنها با استفاده از چند کلیک می توانند خودروی مورد نظر خود را پیدا کنند.

فروشندگان خودرو از طریق این سایت ها و مشخصات کامل خودروی خود را که شامل وضعیت بدنه سلامت فنی که به ماشین خود اضافه کردند هرگونه نکته‌ای که در مورد آن است را به دقت و با جزئیات در سایت درج کردند و همچنین قیمت پیشنهادی خود را با توجه به سال ساخت خودرو و قیمت بازار تعیین نمودند. برخی از سایت ها ثبت آگهی را برای افراد به صورت رایگان و برخی با پرداخت مبلغی هزینه منتشر می کنند.

این گونه است که فرصت فروش سریع و بدون دردسر را به فروشندگان ماشین و امکان پیدا کردن خودروی مورد نظر و مقایسه ماشین های موجود در بازار را برای خریداران فراهم کرده است. شما به عنوان خریدار پس از پیدا کردن خودروی مورد نظر باید آن را از نزدیک دیده و یک نفر کارشناس خود را نیز در خصوص صحت ادعای فروشنده و قیمت گذاری آن داشته باشید.

سایت خرید ماشین

خرید ماشین دارای تاییدیه

یکی از مهم ترین مراحل هنگام خرید خودرو در سایت خرید ماشین ، بحث کارشناسی و عیب یابی خودرو می باشد. بسیاری از فروشنده ها قبل از فروش خودرو با ترفند های مختلف کاری انجام می دهند که در ظاهر نتوان عیبی روی خودرو گذاشت.

کارشناسی خودرو کاری تخصصی و مطمئنا سخت می باشد که با یک اشتباه کوچک ممکن است باعث شود شما متحمل یک ضرر مالی زیاد و گاها هنگفت شوید.

بهتر است قبل از خرید هرگونه خودرو کارکرده یا خرید خودرو صفر کیلومتر از خدمات کارشناسی و سایت خرید ماشین اتولایف استفاده نمایید.

بسیاری از خودروهای کارکرده دارای نقص یا عیوب بسیاری هستند و در صورتی که بدون انجام کارشناسی به خرید خودرو بپردازید ممکن است دچار ضررهای هنگفت شوید.

مدارک برای خرید خودرو

شما در سایت خرید ماشن برای معامله خودرو نیازمند یک سری مدارک هستید  که اصلی ترین آن ها کارت خودرو و برگ سبز خودرو می باشد این دو سند اصلی احراز مالکیت از سمت نیروی انتظامی می باشد.

در این بین قوه قضائیه معتقد است که برای ادعای دعوی در مورد ملکیت خودرو در امور حقوقی باید فروشنده سندی به نام سند قطعی را در دفتر اسناد رسمی به نام خریدار زده باشد.

شما در سایت خرید ماشین برای انتقال خودرو باید تمام جریمه های راهنمایی و رانندگی خودرو خود را پرداخت کنید تا بتوانید آن را به غیر، بفروشید.

پس از پرداخت جرایم خودرو با در دست داشتن کارت خودرو و مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ می توانید اقدام به گرفتن برگه عدم خلافی کنید.

سایت خرید ماشین

سایت خرید ماشین با منصفانه ترین فیمت

همه‌ ی ما برای خرید خودرو نیازمند استفاده از کارشناسان با تجربه و متخصص هستیم که خودرو را پیش از خرید از لحاظ رنگ ، فنی و بدنه‌ مورد بررسی قرار داده تا ما خرید رضایت بخشی را تجربه کنیم و از متضرر شدنمان جلوگیری شود.

سایت خرید ماشین اتولایف به عنوان یک وبسایت پیشرو در زمینه خرید و فروش خودرو، به شما کمک می کند تا به راحتی ماشین مورد علاقه خود را انتخاب و خریداری نمایید.

روزانه هزاران آگهی خرید و فروش خودرو در سایت خرید ماشین اتولایف قرار می گیرد و شما می توانید با مشخص کردن بودجه مورد نظر خود ،  برند و مدل ماشین ، امکانات ماشین ، وضعیت ظاهری ، بدنه و میزان کارکرد خودرو ، ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اغلب افراد ترجیح می دهند که خودروی صفر خریداری کنند تا خیالشان تا مدت زمان طولانی از بابت مشکلات و خرابی‌های احتمالی خودرو آسوده باشد و یا حتی در صورتی که نیاز به تعمیر یا سرویس خودرو باشد بتوانند از گارانتی خودرو استفاده کنند.

به علاوه با خرید خودرو صفر می‌ توانید از جدیدترین و بروزترین امکانات خودرو استفاده نمایید. برای خرید خودرو صفر لازم است از حساسیت زیادی برخوردار باشید و با دقت عمل کنید. زیرا ممکن است خرید یک ماشین نیاز به پس انداز طولانی و اخذ وام های سنگین داشته باشد.

عوامل موثر در کار کرد خودرو

برای خرید خودرو دست دوم ملاک‌ هایی از جمله کارکرد ، ظاهر، کارایی و سالم بودن ، قیمت قطعات دست دوم در بازار، دسترسی به تعمیرکاران حرفه ای ، تجهیزات و آپشن‌های بیش تر، میزان سال کارکرد و مواردی دیگر را باید مد نظر قرار داد.

قیمت یک خودرو کارکرده نیز وابسته به موارد مختلفی از جمله سال تولید ، میزان صحت و سلامت خودرو از لحاظ فنی و بدنه و کارکرد خودرو است.

شما می توانید به سایت خرید ماشین اتولایف مراجعه نمائید و با خیال راحت خودروی مورد نظر خود را خریداری نمائید. بعد از خرید خودرو باید بعد از انتقال در مرکز فک پلاک ، در دفاتر اسناد رسمی هم به نام بزنید.

هزینه‌ سند قطعی خودرو که دفترخانه بابت سند زدن خودرو می ‌گیرد به مدل خودرو، داخلی یا خارجی بودن آن ، سال تولید خودرو و قیمت آن مربوط است.

در این مبلغ مالیات نقل و انتقال ، حق ثبت ، حق ‌التحریر، مالیات بر ارزش افزوده و هزینه صدور الکترونیکی سند هم لحاظ شده است. این مبلغ را طبق عرف، فروشنده پرداخت می ‌کند ، اما ممکن است با توافق طرفین ، خریدار هم آن را بپردازد.