طرح فروش اقساطی فونیکس

فونیکس برند لوکس شرکت مدیران خودرو است، این برند خودروهای با طراحی مدرن را در خود جا داده است که شرکت مدیران خودرو مونتاژ آن را به عهده دارد. مدیران خودرو قصد دارد تا در طرح فروش اقساطی فونیکس محصولات لوکس خود را عرضه کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

طرح فروش اقساطی 2 محصول فونیکس

شرایط فروش نقد و اقساط 2 محصول تیگو 8 پرومکس FX پرمیوم از ساعت 16 روز شنبه مورخ 26 خرداد ماه آغاز شد، این شرایط فروش نقد و اقساطی در قالب دو طرح جایگزین خودرو فرسوده و طرح فروش عادی عرضه می شود، متقاضیان می توانند با مراجعه به نمایندگی های رسمی این شرکت اقدام به ثبت نام و خرید خودرو کنند.

طرح فروش اقساطی 2 محصول فونیکس

طرح فروش اقساطی فونیکس خرداد 1403

شرایط فروش 6 محصول فونیکس به صورت نقد و اقساط آغاز شد، در این طرح آریزو ۶ پرو اکسلنت ، آریزو ۶ جی تی اکسلنت، تیگو ۷ پرو پریمیوم ،فونیکس FX پریمیوم ، تیگو ۸ پرو مکس IE ، تیگو ۸ پرو هیبریدی با اقساط 12 الی 60 ماهه و پیش پرداخت حداقل 40 درصد حداکثر 60 درصد عرضه می شود.

این طرح فروش از روز شنبه مورخ 19 خرداد ماه آغاز شده است و مدیران خودرو اعلام کرده است که تا پایان ظرفیت عرضه ادامه خواهد داشت و همچنین موعد تحویل این خودرو 45 روز پس از واریز وجه به حساب این شرکت است.

طرح فروش اقساطی فونیکس خرداد 1403

فروش اقساطی فونیکس بهمن 1402

طرح فروش اقساطی 4 محصول برند فونیکس شرکت مدیران خودرو با قیمت قطعی ، پیش پرداخت حداقل 60 درصد و و اقساط 12 الی 60 ماهه آغاز شد، شرکت مدیران خودرو  مدل خودروهای تحویلی را 1403 و همچنین موعد تحویل این 4 خودرو را 90 روزکاری پس از واریز پیش پرداخت اعلام کرده است.

 

فروش اقساطی فونیکس آذر 1402

شرایط فروش اقساطی فونیکس باسه محصول تیگو 8 پرو ، تیگو 8 پرو مکس ، فونیکس FX و آریزو 6 پرو با امکان پیش پرداخت 50 الی 80 درصد و اقساط 12 الی 60 ماه آغاز شد، متقاضیان می توانند با مراجعه به نمایندگی های رسمی فونیکس اقدام به ثبت نام و خرید خودرو کنند.

فروش اقساطی فونیکس آذر 1402
تاریخ انتشار 26/خرداد/1403