کادیلاک اسکالید V، دنیایی از خوبی‌ها

کادیلاک بتازگی خودرو اسکالید V را معرفی کرده است. این خودرو یکی از قدرتمند‌ترین و لاکچری ترین محصولات کادیلاک به حساب می آید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نزدیک به دو دهه است که سری v در قلب محصولات برند کادیلاک بوده است. خودروهایی که نشان v را دارند، ظرافت را با قدرت ادغام می‌کند.
شما دیگر هرگز بین لوکس،پیشرانه قدرتمند،فناوری جدید مجبور به یک انتخاب نیستید،پشت فرمان کادیلاک اسکالید v شما همه چیز را می‌توانید تجربه کنید.

بیایید اول بزرگترین امتیاز اسکالاید V 2023 را بررسی کنیم؛ یک پیشرانه 6.2 لیتری سوپر شارژ با 682 اسب بخار قدرت و ۶۵۳ پوند گشتاور این موتور بر اساس Blackwing V-8s دست ساز در کارخانه GM’s Bowling Green شهر کنتاکی آمریکا ساخته شده است.

این جانور تنومند ۳ تُنی در ۴،۴ ثانیهبه سرعت ۱۰۰ کیلومتر می رسد.برخی خودروها قرار است در پیست رانده شوند و برخی دیگر باید به پیست رانده شوند،کادیلاک اسکالید v جدید در دسته دوم قرار می گیرد.
سیستم تعلیق دارای دمپرهای تطبیقی تنظیم شده می باشد.راننده بین تنظیمات tour و sPort برای سیستم تعلیق،فرمان،احساس پدال ترمز و صدای اگزوزها می تواند یکی را انتخاب کند.

در طراحی ظاهری کادیلاک اسکالید v هیچ ترمیم کروم یا براق وجود ندارد.جلو پنجره یک تیکه بزرگ با رنگ مشکی و جای گذرای لوگو کادیلاک درون آن چهره بسیار جسورانه و خشنی را به اسکالید v بخشیده است.

چراغهای روشنایی روز به صورت عمودی می باشد که این سبک طراحی یکی از مشخصه های همیشگی کادیلاک بوده است،رینگ های غول پیکر ۲۲ اینچی در دو رنگ مشکی و خاکستری برای اسکالید در نظر گرفته شده است.برای متوقف کردن این غول ۳تنی کمپانی برمبو دیسک های ترمز ۱۶،۱ اینچی در جلو و ۱۳،۵ اینچی در عقب را طراحی کرده است.

به فناوری های جدید درون کابین اسکالید خوش آمدید،یک صفحه نمایش oled خمیده که ۳۸ اینچ می باشد با ۳۶ بلندگو به همراه سیستم صوتی ساخت کمپانی akg تمام چیزی است که شما انتظارش را دارید،شگفتی دیگر فناوری رانندگی هندزفری sUper cruise می باشد که ۲۵۰۰ دلار به قیمت اسکالید اضافه می کند.

ایمان ذاکریان

تاریخ انتشار 01/خرداد/1401