خرید خودرو با بهترین قیمت

امروزه قیمت های عجیب و غریب فراوانی در بازار خودرو به چشم می خورد که هیچ کدام قیمت های درست و کارشناسی شده‌ای نیستند. برای خرید خودرو با بهترین قیمت حتما از ما کمک بگیرید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

در خرید خودرو دست دوم ، باید تمامی جوانب اتومبیل را به طور کل بررسی کنید تا خرید مطمئنی داشته باشید . در ادامه این مقاله به خرید خودرو با بهترین قیمت می پردازیم .

سلامت فنی خودرو چقدر مهم می باشد ؟

یکی از مهم ­ترین مسائل در خرید خودرو با بهترین قیمت ، بررسی فنی آن می باشد . هیچ ‌­کس نمی­‌ خواهد ماشینی خریداری کند که ظاهری خوب داشته باشد ولی مجبور باشد در بازه ‌­های زمانی کوتاه­‌ مدت به تعمیرکار مراجعه کند .

ایمنی اولین و مهم­ ترین مسئله‌­ای است که از یک خودرو انتظار داریم پس سلامت فنی خودرو بسیار مهم می باشد . بسیاری از ماشین‌ های کارکرده که خرید و فروش می ‌­شوند به لحاظ فنی مشکل دارند .

ترمز خودرو را بررسی کنید

در هنگام خرید خودرو با بهترین قیمت دقت داشته باشید که  به صدای ترمزها هم دقت کنید . اگر در هنگام ترمز گرفتن صدایی مانند درگیری دو فلز شنیدید ، احتمالاً لنت ترمز تمام شده و نیاز به تعویض دارد .

اگر هم موقع ترمز کردن فرمان دچار لرزش شد ، می ‌­تواند ایراد مربوط به دیسک ترمز باشد . وقتی چراغ ABS زرد رنگ باشد یعنی سیستم ای بی اس از دور خارج شده و این می‌­ تواند هزینه زیادی برای شما در پی داشته باشد .

کابین خودرو را نگاه کنید

روکش صندلی‌­ ها و پدال ‌­ها را در خرید خودرو با بهترین قیمت بررسی کنید که زیاد ساییده نباشند.  در واقع باید نسبت به میزان کارکرد خودرو و سن خودرو این موارد را بررسی کنید .

درها ، لاستیک‌­ های دور در ، دستگیره­‌ ها ، داشبورد و تمامی اجزای داخل کابین ماشین را هم بررسی کنید .

چرا باید برای خرید از خدمات کارشناسی خودرو استفاده کنید ؟

بهتر است در ابتدا برای خرید خودرو با بهترین قیمت خودتان خودروی مورد نظر خود را از نزدیک بررسی کنید و در صورتی که خودرو مورد نظر مورد پسند شما واقع شد درخواست کارشناسی فنی خودرو بدهید . پس از درخواست کارشناسی فنی خودرو ، کارشناسان در کم ترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر خواهند شد .

برای تشخیص رنگ خوردو چه کاری انجام می دهند ؟

هدف از کارشناسی تشخیص رنگ خودرو این است که خریدار دچار ضرر در هنگام خرید خودرو نشود . کارشناس تشخیص رنگ خودرو از عیب های احتمالی ای که در بدنه و شاسی های خودرو است در برگه کارشناسی ثبت می کند .

کارشناس ماهر در این نوع از کارشناسی خودرو با استفاده از ابزار و دستگاه ضخامت سنج می تواند متوجه رنگ شدگی خودرو شود و آن را به خریدار بیان کند .

سیستم برق خودرو فراموش نشود

سیستم برق خودرو مانند مه شکن ، بالابر های شیشه ، سیستم صوتی و …. را بررسی کنید و از سلامت آن ها مطمئن شوید . هم چنین باتری خودرو را بررسی کنید و ببینید موتور ماشین به راحتی روشن می شود یا خیر .

دریافت و کنترل مدارک خودرو

شما برای خرید خودرو با بهترین قیمت باید مدارک خودرو و خلافی آن را بررسی کنید . برگه عدم خلافی را از مالک خودرو تحویل بگیرید زیرا پرداخت آن با مالک خودرو می باشد .

باید تمامی سند های خودرو را تحویل بگیرید و ان ها را بررسی کنید و از اصالت آن مطمئن شوید . مخصات فروشنده ، کارت ماشین و بیمه نامه را بررسی کنید.

خرید خودرو با بهترین قیمت

این روزها با توجه به قیمت بالای ماشین افراد بسیاری به خرید خودرو کارکرده روی آورده ‌­اند . با توجه به این­ که قیمت خودروی دست دوم از اتومبیل صفر پایین ‌­تر می باشد .

برخی افراد توان خرید خودروی صفر مدل مورد نظرشان را ندارند ، در نتیجه ترجیح می ‌دهند مدل کارکرده آن را خریداری کنند.  خرید خودرو دست دوم همواره با ریسک ­‌هایی همراه می باشد .

افراد اخلاق رانندگی متفاوتی دارند و شما هرگز نمی ­‌دانید مالک قبلی اتومبیل چگونه با آن رانندگی کرده و چقدر در جهت حفظ و نگه داری ماشین کوشا بوده است .

شما برای خرید خودرو با بهترین قیمت می توانید به مجموعه اتولایف مراجعه نمائید و خودروی مورد نظر خود را خریداری کنید و از دیگر خدمات این مجوعه نیز بهره مند شوید .

 

تاریخ انتشار 19/بهمن/1400