خرید جک

خرید جک می تواند اولین انتخاب افرادی باشد که به دنبال یک خودرو نسبتا با کیفیت و میان رده خارجی هستند، جک در بازار خودرو ایران توانسته جایگاه ویژه و فروش چشم گیری داشته باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
خرید جک

خرید جک کارکرده

زمانی که ماشین جک را برای تست در اختیار گرفتید ، حتما فرمان آن را بررسی کنید و مراقب باشید که فرمان ماشین انحراف نداشته باشد . هر چه عدد کیلومتر شمار یک خودرو کارکرده بیش تر باشد ، آن ماشین استهلاک بیش تری پیدا کرده و باید مراقب باشید . البته نوع رانندگی و نحوه استفاده افراد از ماشین هم با یک دیگر فرق خواهد داشت .

فروشندگان خودرو برای آن که بتوانند ماشین خود را به قیمت بالاتری به فروش برسانند ، ایرادات ماشین را به زبان نمی‌ آورند . زمانی که خودرو را پسندید ، حتما مدارک شناسایی فروشنده و ماشین را بررسی کنید . دقت داشته باشید که مدارک قانونی مالکیت ، کاملا با خودرو مورد نظر تطابق داشته باشد .

خرید جک کارشناسی شده

کارشناسی خودرو جک شامل کارشناسی بدنه خودرو ، سقف و گزارش هر نوع رنگ شدگی ، صاف کاری بدون رنگ ، خط و خش و … می شود . بازدید بدنه خودرو جک با استفاده از تجهیزات دیجیتال و تجربه بالای کارشناس در تشخیص رنگ خودرو صورت خواهد گرفت و گزارش کارشناسی خودرو در قسمت رنگ و بدنه شامل ضمانت نامه نیز می باشد .

کارشناسی سقف خودرو بهترین شاخص برای تشخیص رنگ خوردگی ماشین مورد نظر شما می باشد . کارشناسی جک با وجود قلم‌ های تشخیص رنگ خودرو ، ساده تر می باشد .

علاوه بر مشخصات فروشنده ماشین ، کارت و سند ، بیمه نامه را چک کنید و مطابقت بدهید . مدت زمانی که از اعتبار بیمه نامه باقی مانده است را مورد بررسی قرار دهید . مدت زمان باقی مانده اعتبار بیمه ماشین در قیمت آن تاثیر گذار می باشد . بنابراین اگر مدت کمی تا پایان اعتبار بیمه خودرو باقی مانده است ، می‌ توانید ماشین را با قیمت کم تری خریداری کنید

مهم‌ ترین بخش کارشناسی خودروی جک ، دیاگ زدن می باشد . دیاگ زدن به کارشناس این امکان را خواهد داد که اطلاعات سنسورهای ECU خودرو را استخراج کند و ایرادات آن را پیدا کند . کارشناس می‌ تواند با بهره‌ گیری از داده‌ های ECU مشکلات فنی و کارکرد واقعی خودروهای مورد نظر را تعیین کند .

خرید جک از اتولایف

در سال های اخیر بازار خرید و فروش خودرو در ایران دچار تورم بسیاری شده است و در پی آن واردات خودروهای چینی افزایش یافته و دیگر کم تر کسی قادر به خرید خودرو با کیفیتی مانند بنز و بی ام و می‌ باشد .

در معاینه‌ ی فنی به ارزش واقعی خودرو پرداخته نخواهد شد . برای کارشناسی جک نیاز به فردی‌ دارید که تبحر ویژه‌ ای در زمینه‌ های موتور گیربکس ، رنگ بدنه ، جلوبندی و … داشته باشد و بتواند با استفاده از دستگاه های دیجیتال ایرادات خودرو را پیدا کند . شما برای خرید جک می توانید از مجموعه معتبر اتولایف در این زمینه راهنمایی و کمک بگیرید .

قیمت خرید جک

خرید خودرو کارکرده بدون اطمینان از سلامت بدنه و فنی خودرو می ‌تواند به ضررهای جبران ناپذیری برای شما منجر شود . خودرو به دلیل قیمت بالایی که نسبت به کالاهای دیگری دارد ، از حساسیت بیش تری در بحث خرید و فروش مدل های کارکرده برخوردار می باشد و باید با دقت به آن توجه کنید تا بعدها دچار زیان نشوید .

در شرایطی که معاملات در بازار خودرو بسیار سخت و وقت گیر شده است تیم اتولایف با ارائه خدماتی نوین در راستای بهبود اوضاع موجود گام برداشته است . جذب اعتماد مهم ترین رکن این مجموعه بوده و بسیار روی آن تاکید دارد . هدف تیم اتولایف ارائه بهترین برای زندگی شما است

 

تاریخ انتشار 17/تیر/1402